Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

נכון :). המארז אמור להזכיר בצורתו הכללית את פרארי אנזו.

בהזדמנות זו אני רוצה לענות על השאלה של born to be dead שהציע לתבנת דגם של פרארי. אני לא רוצה לעשות דגם של מכונית עם מחשב בפנים. אני רוצה מארז שיזכיר בצורה כללית את פרארי. המארז תוכנן בקפידה לפי הדרישות שלי ואני נכנס ליותר ויותר פרטים ככל שאני מתקדם עם הבניה. שום דגם של פרארי גדול ככל שיהיה לא היה מתאים לדרישות שלי

אמ...אוקי בחירה שלך ולפי מה שראיתי את רמת העובדה שלך אתה הרבה יותר כישרוני ממני אז אני סומך עליך

פשוט אמרתי שזה היה יותר מגניב אם זה היה ניראה טיפה פחות כמו מארז וטיפה יותר כמו פררי

בהצלחה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה :)

השלב הבא שהחלטתי לעבוד עליו הוא החלק העליון של המארז. העיצוב עבר כמה שינויים ואת מטרתם אתם תבינו בעתיד הקרוב. דבר ראשון וויתרתי על הרדיאטור המשולש בחלק העליון של המארז. את מקומו יתפוס רדיאטור כפול וכדי לפצות על האיבוד של אני ישים רדיאטור כפול נוסף של 80מ"מ בחלק התחתון של המארז

בניית מסגרת של החלק העליון

016pq2.jpg

017fl6.jpg

הכנתי כמה מחיצות תומכות מקרטון ביצוע שאני יוריד ברגע שהמבנה יושלם

018qe2.jpg

019lv9.jpg

שבלונות מקרטון לאיזור הקדמי והאחורי

020pe8.jpg

021fs6.jpg

חוץ מזה חתכתי את כל הפאנלים של החלק התחתון ואני מקווה לעשות את ההרכבה בסוף שבוע הזה

זה יהיה קדמת המארז עם השבלונות של כונסי אוויר הקדמיים

014cu7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה בטוח שזה יחזיק כל הדיקטים האלה ?

למה העץ נראה דק מאוד זה נראה כאילו אם תשים בוא חומרה ותנסה להרים אותו הוא יתפרק לך בידיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים!

פשוט מדהים

המחשב יהיה מעץ אני מבין,זה לא יחמם את המחשב עוד יותר? אני מתכוון שבפח החום עוד נפלט אבל בעץ לא..

דבר ראשון זה מים דבר שני תהיה זרימת אוויר טובה, חשבתי על זה הרבה והכל תוכנן

תגיד אתה בטוח שזה יחזיק כל הדיקטים האלה ?

למה העץ נראה דק מאוד זה נראה כאילו אם תשים בוא חומרה ותנסה להרים אותו הוא יתפרק לך בידיים...

לא בא להתפלצן או משהו אבל אני חושב שאני יודע מה אני עושה ;). זה דיקט 6מ"מ שמודבק עם אפוקסי מבני מיוחד ויצופה בפיברגלס וקרבון גם מבפנים וגם מבחוץ מה שגם יקשיח וגם יחזק אותו מבחינה מבנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

SSR יש אפשרות שאתה מוכר ? חשבתה על לבנות ולמכור ?

נכון לעכשיו אני לא מוכר שום דבר. נראה מה יהיה בעתיד

ולעדכון. סיימתי את ההרכבה של החלק העליון. חתכתי את כל החלקים עם גיגסו ושייפתי אותם למידה על שלייף סרט. להזכירכם נכון לעכשיו זה נראה מאוד גס וכל העסק יעבור הרבה שיופים לפני המעבר לשלב הבא

לאחר החיתוך של כל החלקים הרכבתי את המבנה ותפסתי את החלקים אחד לשני עם כמה טיפות של דבק מהיר

022om3.jpg

023xz6.jpg

024fs7.jpg

לאחר מכן כל החיבורים מולאו עם אפוקסי מבני מיוחד וחוזקו עם רצועות פיברגלס שהוספג גם כן באפוקסי

025yb1.jpg

026mj7.jpg

גם החיבורים הפנימיים חוזקו עם אפוקסי

028eq8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...