Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי הבנתי שאתה בעסקי המזל''טים אבל אתה בונה מארז להזכיר לך ולא מזל''ט מזה הגודל זה? זה היה מזל''ט בזמן הפנוי? חח זה ענק ועם הכונסי אוויר, תוסיף כנפיים וזהו חח, באמת חשבתי על משהו יותר קטן, אני מבין שאתה הולך לבנות חתיכת מארז, אתה בונה גם שולחן תואם לזה?

את הדאגות לגודל תשאיר לי. הגודל של המארז הוא בערך כמו מארז FULL TOWER פשוט הוא שוכב ולא עומד. אין לי בעיה של מקום בחדר :)

אתה הולך להשאיר את זה מעץ או שאתה הולך לעשות ספק ממתכת?

אני מניח שאתה מדבר על המארז עצמו... כן הוא יהיה מעץ מצופה פיברגלס וקרבון. הספקים שאתם רואים בתמונות זה רק לצורכי ההמחשה, אלה הם ספקים שרופים שלקחתי מהעבודה ואני רק בודק את המידות, מן הסתם שאני הולך להשתמש בספקים איכותיים בהרבה במערכת הסופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אתה הולך להשתמש בספק כוח אחד לחומרה ובשני לתאורה? או איך אתה הולך לחלק אותם? מרשים מאוד עכשיו :xyxthumbs:

מה לא ברור :-\

ספק אחד לחומרה (לוח אם, כרטיס מסך, HDD, DVD)

ספק שני לקירור מים (משאבה, מאווררים ותאורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה דימה! אתה אחד הגדולים!

אגב, אם אתה כבר בונה הכל מאפס, אולי כדאי לתכנן "תעלות" לכבלים (בהנחה שיהיו כאלו שירוצו בצדדים של המארז) או פאנל שיסתיר אותם עם פתחים יעודיים?

סתם זורק הצעות באוויר, אתה יודע מה אתה עושה הרי יותר טוב ממני, אבל שמתי לב שאפילו המודרים הכי גדולים מנסים לטפל בכבלים ע"י דחיפה שלהם בצדדים או מאחורי הלוח-אם, אבל אם אתה בונה הכל מאפס, למה לא ליעד כבר מראש את האיזורים לכבלים?

בהצלחה אחי, למרות הכל אתה המלך ואני סתם מודר מתחיל, מחכה לראות את התוצאה הסופית! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה דימה! אתה אחד הגדולים!

אגב, אם אתה כבר בונה הכל מאפס, אולי כדאי לתכנן "תעלות" לכבלים (בהנחה שיהיו כאלו שירוצו בצדדים של המארז) או פאנל שיסתיר אותם עם פתחים יעודיים?

סתם זורק הצעות באוויר, אתה יודע מה אתה עושה הרי יותר טוב ממני, אבל שמתי לב שאפילו המודרים הכי גדולים מנסים לטפל בכבלים ע"י דחיפה שלהם בצדדים או מאחורי הלוח-אם, אבל אם אתה בונה הכל מאפס, למה לא ליעד כבר מראש את האיזורים לכבלים?

בהצלחה אחי, למרות הכל אתה המלך ואני סתם מודר מתחיל, מחכה לראות את התוצאה הסופית! :xyxthumbs:

אתה חושב כמוני, כמובן שיהיו תעלות לכבלים, משהו שרציתי לעשות עוד ב AquaLight אבל לא יצא לי. אתם כבר תראו איך אני יעשה את זה בעדכונים הבאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב כמוני, כמובן שיהיו תעלות לכבלים, משהו שרציתי לעשות עוד ב AquaLight אבל לא יצא לי. אתם כבר תראו איך אני יעשה את זה בעדכונים הבאים.

Great minds think alike! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד זה נראה מעולה עד עכשיו :yelclap:

אבל זה לא קצת מסוכן הכיסויים לספקים ? כי הם ממש מתחממים וגם לא יהיה למאוורר שלהם מאיפה לינוק אוויר ויהיה שם לא טוב :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

azarzar: הכל נלקח בחשבון, את הפתרון תראה בשלבים מתקדמים יותר

ולעדכון קטן. היום עשיתי את הניסיון הראשון שלי ליצור כונסי אוויר וחצאיות בסגנון של פרארי אנזו. השתמשתי בכמה בלוקים של קלקר ששוייפו לצורה הכללית. כיוון שעבדתי לפי הזיכרון ולא היו מולי של הפרארי עצמה זה לא יצא בדיוק כמו שדמיינתי אז אני ינסה שוב. הנה התמונות של תהליך העבודה

ציירתי את הקווים של הכונסים

034ve2.jpg

לאחר חיתוך לצורה הבסיסית

035mt3.jpg

036at6.jpg

037qy8.jpg

כאן פחות או יותר עצרתי

038oy8.jpg

039ef7.jpg

לא יצא בדיוק לפי התכנון אבל עכשיו אתם מתחילים לקבל רעיון כללי על התכנון לצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...