Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב ושוב הפורום הזה מוכיח לי שהישראלים פשוט לא יודעים לקרוא. זה כאילו שכל מי שמגיב פה או שואל שאלות בכלל לא קורא את מה שאני רושם בעדכונים, אלה רק רואה תמונות ורץ להגיב. אני רואה פה כל פעם שאלות שאפשר לענות עליהן עם קצת הגיון.

כל מה שאני מבקש זה קצת סבלנות... באמת... ממש טיפה. עם הזמן תקבלו תשובות לכל השאלות שרק יכולות לצוץ לכם בראש. ופעם הבאה שאתם שואלים משהו תבדקו אם כבר לא עניתי על זה בעבר. לכל דבר שאני עושה יש סיבה, אני לא עושה את זה סתם או בשביל ניסויים כמו שלפעמים עשיתי בפרוייקט הקודם שלי. חלק גדול מהפרוייקט הזה הוא תכנון קפדני שמתרחש מאחורי הקלעים ובשיתוף עם כמה מודרים מוכרים מאוד בחו"ל.

מעכשיו העדכונים יכילו רק קומץ תמונות עם הסבר קצר על ההתקדמות כי אני לא רואה טעם ליותר מזה אם אנשים לא שמים לב לזה גם ככה.

אגב מי שמבקר מידי פעם ב bit-tech.net יתכן וראה כי הפרוייקט הזה פורסם בעמוד הראשי בעדכון יומני העבודה האחרונים, שבו בוחרים מספר פרוייקטים בולטים מהפורום כל חודש

לינק: http://www.bit-tech.net/modding/2007/03/27/project_logs_update_9/4.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימה, עזוב אותך מהאיליטרטים האלה!

תמשיך לפרסם כמו תמיד, למה אתה מוותר בגלל כמה ילדים שמגלגלים על התמונות אבל לא קוראים?

אני קורא כל מה שאתה כותב וזה תענוג לעקוב אחרי הפרוייקטים שלך!

תמשיך כמו תמיד, DON'T LET THE KIDS GET YOU DOWN!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל .. מדהים

ברגע נתון זה נראה קצת מרובע.. אבל אחרי כל מה שתלביש עליו אני בטוח שזה יצא מצויין ;D

שקלת לשים פתיחה הידראולית ? יכול להיות מאוד מאגניב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל .. מדהים

ברגע נתון זה נראה קצת מרובע.. אבל אחרי כל מה שתלביש עליו אני בטוח שזה יצא מצויין ;D

שקלת לשים פתיחה הידראולית ? יכול להיות מאוד מאגניב :xyxthumbs:

פתיחה הידראולית לא. זה יהיה דיי סרט לעשות כזה דבר. אבל יש כבר תכנונים למשהו מגניב, אל תדאג :)

עדכון קטן לגבי מצב הפרוייקט. עשיתי כונסי אוויר חדשים ואני דיי מרוצה מהתוצאה. הוספתי גם כמה חתיכות קלקר ששייפתי לצורה של דלת בצדדים כדי לתת קצת הרגשה של נפח למארז. יש עוד קצת עבודה ושיופים פה ושם אבל זה מתחיל לתפוס צורה.

img2676ek2.jpg

img2677id5.jpg

img2681lp4.jpg

img2682th0.jpg

img2683jq0.jpg

img2684xe5.jpg

img2685ef4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...