Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר לעדכון , עשיתי אחד בשביל TMN כי זה דיי נכנס שם לאופנה. לעשות אותו דבר בעברית... טוב אז לא היה לי כוח... ::)

יוני זה מתקדם "כל כך לאט" כי אני עובד על הפרוייקט בשעות הערב בתום העבודה שלי ומה אני יגיד לך אח שלי אחרי 10 שעות של יום עבודה לא נשאר יותר מידי כוח למודינג.

eegg: אין תגובה כי אתה מתעלם מכל ההערות שלי בעדכונים

יאללה עוד עדכון. בימים האחרונים עבדתי על החלק הקדמי של המארז. התחלתי גם לעבוד על כלוב ל HDD אחרי שלא הצלחתי למצוא כלוב של Lian Li שרציתי לעשות במקור

התחלתי בפיסול של החלק הקדמי התחתון. השתמשתי ברצועות רוהסל שהודבקו בהדרגה

044qq8.jpg

045so0.jpg

046zu1.jpg

בסוף השחלתי חתיכות קלקר כדי למלא איזורים גדולים

047xl5.jpg

ואז הגיע הזמן לעצב את כל העסק. הכלים שהשתמשתי בהם : משייפת פנאומטית עם נייר שיוף 40. חתיכת נייר שיוף 80 לשיוף ידני וסכין יפנית.

019yo4.jpg

015gp8.jpg

016hs2.jpg

017ut0.jpg

018qq0.jpg

אני ימשיך לעבוד על החלק הקדמי מחר.

וכמו שאמרתי התחלתי לעבוד על כלוב ל HDD. הכלוב יהיה מורכב מ 2 חלקים, פנימי וחיצוני. הפנימי יהיה בעצם התומכות של הכוננים בעוד החיצוני יהיה מן קופסה שהתומכות יכנסו לתוכה וינעלו בפנים

התחלתי עם חתיכה של גלאסאפוקסי (החומר שממנו עשויים מעדלים מודפסים). אחרי הסימונים חתכתי את החתיכות עם דרמל ודיסק יהלום.

000gj1.jpg

אחרי החיתוך וקצת שיופים, מדדתי וקדחתי חורים לברגים

011kw0.jpg

בדיקת התאמה... נראה טוב

012xr9.jpg

013kv8.jpg

אחרי חיתוך של פתחי איוורור

014py3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חומר יחליף את הקלקר? והאם הספוג הזה (רוהסל נראה לי) ישאר גם?

מן הסתם,לא,הוא משתמש בזה בזמן הבנייה כדי לראות איך זה בערך יצא.

SSR,עבודה טובה,ויש לך יתרון שיש לך גישה לכל החומרים האלה. בכל מקרה אל תזניח אותנו ותעדכן גם פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם,לא,הוא משתמש בזה בזמן הבנייה כדי לראות איך זה בערך יצא.

SSR,עבודה טובה,ויש לך יתרון שיש לך גישה לכל החומרים האלה. בכל מקרה אל תזניח אותנו ותעדכן גם פה.

אם הבנתי נכון הוא הולך לשים על הקלקר פיברגלאס

אז הוא גם לא הולך להוריד אותו...

אחרי שהפיבר מתקשה הוא חזק רצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון הוא הולך לשים על הקלקר פיברגלאס

אז הוא גם לא הולך להוריד אותו...

אחרי שהפיבר מתקשה הוא חזק רצח

תודה רבה... לפחות מישהו פה שם לב למה שאני כותב... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להרחיב במילים.. ;)

מתוכנן כראוי, איכותי ומוקפד..

בנוסף - יש לי כמה שאלות:

1.מדוע בחרת דווקא בגלאסאפוקסי ולא בפרספקס לדוג'?

2.המעטפת מן הסתם תהיה אדום פרארי, האם הכל יהיה אדום, או שמא נראה גם "נגיעות"קרבון?

3.מתי נראה את הקירור מים נכנס לתמונה? (אני מאמין שאתה כבר בשלב בניית השלד מתכנן את המיקום של הרכיבים.. ובסקיצה הראשונית מיכלי המים היו על הגג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מהניסיון שלי עם פרספקס, הוא משתייף הרבה פחות טוב, ונסדק. גלסאפוקסי משתייף בקלות (יחסית) וחזק בטירוף. סיבה נוספת היא פשוט שזה מה שהיה לי בהישג יד באותו רגע.

2. יהיו אלמנטים של קרבון אבל הרוב יהיה אדום פרארי. לאומת זאת רוב המארז מבפנים יהיה מצופה קרבון.

3. המשאבה שלי כבר הגיע לארץ והיא תקוע בדואר בגלל הפסח. לגבי שאר הרכיבים אני סגור ב 90% על מה אני רוצה ובשלב הזה גם אין טעם להכניס את הקירור מים לתמונה מסיבה פשוטה. כל עוד אני עובד על המראה החיצוני של המארז ועד לציפוי של כל העסק בפיברגלס, החלק התחתון והעליון בלתי ניתנים להפרדה. בתקווה שיהיה לי זמן פנוי וכוח אני יסיים את השלב הזה שבוע הבא ואז אני יחזור לעיצוב פנים. אל תתיחס יותר מידי לסקיצה הראשונית. לקחתי משם רק את הקווים הכלליים של המארז והדמיון מסתיים שם. לגבי מיקום מיכל המים, הוא יהיה ממוקם בתחתית המארז, בדיוק מאחורי הכונס אוויר המרכזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...