[שאלה] האם שווה לי מבחינה טכנית וכלכלית לקנות חלקים למחשב בגרמניה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה] האם שווה לי מבחינה טכנית וכלכלית לקנות חלקים למחשב בגרמניה

Patience

Recommended Posts

שלום , אבא שלי נוסע לגרמניה עוד חודש וחצי בערך והשאלה שלי היא אם שווה לי לקנות שמה חלקים למחשב מבחינה כלכלית וטכנית ובנוסף אם אתם מכירים אז אני ישמח לכל מני אתרים גרמנים שמוכרים חלקים כמו אייבורי וקיי אס פי פה תודה רבה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן זה נכון בקשר לטובלרון אבל בקשר לאחריות אני כבר לקחתי סיכון והתנסתי בקנייה של חלקים מחו''ל מתאילנד לשם הדיוק ודווקא לא התאכזבתי קניתי 3 וכולם עבדו באמת מצוין וזה הראה לי דרך אגב שלצערי המקצועניות בח''ול והאיכות הרבה יותר טובים מפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממתין , אבל אם אתה רוצה בכל זאת :

1.תכין חלופה לחומרה במקרה שלא יהיה להם במלאי וכולי

2.תבקש שירכיבו את זה ויראו שהכל עובד

רוב הסיכויים שהכל יהיה בסדר ,

וגם אם יהיה חלק תקול ,זה יהיה חלק אחד קרוב לוודאי ,ולא כל המחשב, לכן אולי כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים בגרמניה גבוהים מהמחירים בארץ בכמה אחוזים בודדים

אבל כמו שנאמר, אין לך אחריות

ואין לך אפשרות לשלם בתשלומים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ ליאור המחירים בגרמניה ממש לא יקרים יותר מאשר פה.. ההפך הוא הנכון

לפני שנתיים, אחרי המרה מיורו לשקל (ואז היורו היה טיפה יותר נמוך) ייצא שבגרמניה בחנויות פיזיות יותר יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי שם, לפני שנתיים, בקיץ, בכוונה הסתכלתי על מחירים של אלקטרוניקה.

כמובן שגרמניה גדולה, אבל הייתי במינכן בחנות אלקטרוניקה גדולה (אבל גם בזלצבורג, אוסטריה) והמחירים כמעט זהים לאלה שבארץ.

חוץ מכמובן הקונסולות, ששם עלו 100 [GameCube] עד 150 [PS2 ו-Xbox] אירו. אגב, המשחקים שם לרוב גם יקרים.

כמובן שיש משחקים ישנים כמו Mafia, שפה בזמנו ל- עלתה 350 ש"ח [לפני 3 שנים, כשקניתי אותה], שם עלתה 15 אירו. המחירים הגיעו גם עד 70-80 אירו, כמו בארץ.

הציעו לי קונסולה נוספת, וכל מיני רכיבים למחשב, אבל העדפתי לא לקנות בגלל האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...