Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מאמין שזה יעבוד לך על הכרטיס מסך. ואפילו אם זה יעבוד על Low וברזולוציה הכי נמוכה, אני מאמים שה- FPS יהיה ממש נמוך.

בשביל שזה ירוץ סביר על Low ואולי אפילו יותר מזה, אתה רק צריך להחליף כרטיס מסך לכרטיס מסך קצת יותר טוב שהיום לא עולה יותר מכמה מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש מפרט פחות או יותר זהה.. גם 512 וגם איזה מעבד של פעם.. יש לו GF6200 וזה זז זוועה. לא ניתן לשחק אצלו גם על 800X600 ללא שום פילטרים.. לא מומלץ לך לחשוב אפילו לכיוון המשחק לפני לפחות שדרוג כרטיס מסך וזכרון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTR, למה אתה עדיין ב MPH??

מה זה משנה...

או שאתה פשוט אוהב ליראות את הספרות '300' ;)

אולי 440+, זה יותר בכיוון.

אתה מיתכוון להודעה שלי ?

כי היא MPH...

ד"א

205 מייל = 330 קמ"ש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לצערי הגעתי היום לשלב בו המשחק כבר מתחיל לשעמם.. אין לי כמעט משימות שנשארו לביצוע.. (חוץ מכמה דוגמניות שמחכות לטרמפ ואין לי את הרכב שהן רוצות כרגע..) ועוד איזה שניים שלושה תחרויות שאחת מהן זה סיבוב של 187KM באי.. עשיתי מירוץ של 200KM (הארוך ביותר במשחק) נהיגה מסביב כל האי ל CLASS A .. הייתי עם PAGANI ZONDA וסיימתי את זה ב 56 דקות (4 דקות מתחת לגבול..) ..עדיין לא התעשתתי מהנהיגה הזאת.. שעה לעזאזל !!

מישהו יכול להגיד לי איך אני רואה כמה אחוז סיימתי במשחק ?? אני רוצה לדעת אם יש טעם להמשיך במשימות שנשארו כדי לפתוח חדשות או שאולי פשוט סיימתי את כולן.. (יש לי כבר את רוב המכוניות היותר מגניבות כולל שני אופנועים..) נ.ב - ממש עלוב שהיו רק שתיים שלוש תחרויות לאופנועים..(קלות מאד לצערי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שמע על מקרה שהמשחק הזה רץ על גיפה 5?

fx5700ve 128bit/128byte...

לא הכי מפריע לי האיכות.. אבל שיהיה אפשר לראות משהו..

(חומרה אחרת: a64 3000+ וחצי גיגה זיכרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי מירוץ של 200KM (הארוך ביותר במשחק) נהיגה מסביב כל האי ל CLASS A .. הייתי עם PAGANI ZONDA וסיימתי את זה ב 56 דקות (4 דקות מתחת לגבול..) ..עדיין לא התעשתתי מהנהיגה הזאת.. שעה לעזאזל !!

זה המרוץ שדיברתי עליו קודם.. עשיתו אותו עכשיו ב 52 דקות עם F430 שהיא רמה B, מקום ראשון.

מסלול חזק.

מישהו יכול להגיד לי איך אני רואה כמה אחוז סיימתי במשחק ??

כשאתה בבית זה רשום לך למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שמע על מקרה שהמשחק הזה רץ על גיפה 5?

fx5700ve 128bit/128byte...

לא הכי מפריע לי האיכות.. אבל שיהיה אפשר לראות משהו..

(חומרה אחרת: a64 3000+ וחצי גיגה זיכרון)

לא יעבוד נורמלי על 5XXX...

גם המעבד והזכרון לא ניראים לי יתרמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המירוץ של ה189 ק"מ די נחמד... גם קל ^^ עשיתי אותו עם אופנוע ב45:47 =]

מקבלים אלפא רומאו מוזרה כזאת xD

אני לא מאמין.

עשיתי אותו עם היגואר XJ220, הייתי מקום ראשון רוב המסלול, אחרי הצ'קפוינט הרביעי נלחמתי עם מישהו כל הזמן על היתרון.

הוא עקף אותי לקראת הסיום והצלחתי להדביק אותו אבל התנגשתי במשהו.

בזבזתי 47:30 דקות על מקום שני. :'( :'( :itschy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...