שאלה בנוגע לכל מיני פאצים שיוצאים ל-Battlefield 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לכל מיני פאצים שיוצאים ל-Battlefield 2

zolder

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות את המשחק הנ"ל ושמעתי שיש בו כל מיני באגים.

השאלה שלי היא האם דרך המשחק אפשר לעשות UPDATE וזה מתקן\מתקין את הפאצים לכל הבאגים שיש בו או שצריך לעשות את זה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא אוטומאטי.... אתה תצתרך להוריד את כל הפאצים לבד, כשהאחרון לרגע זה הוא: 1.41.

הנה לינק להורדה מהירה שלו (שרת ישראלי!): http://download35.gamershell.com/cgi-bin/fh2.pl?auth=sScHPLoBG.4t.&id=16477&ts=1172762586&cat=patch&filename=bf2_patch_1.41.zip

אם זה לא עובד אז לך לכאן: http://www.gamershell.com/download_16477.shtml ואז תרד למטה עד הסוף... יש שם קישור להורדה מהשרת הישראלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך קוראים לי ??

חח אף פעם לא שיחקתי במשחק הזה ויותר מזה,אף פעם לא שיחקתי במשחק רשת ואני כבר מת להתחיל.

אגב אני מחפש מקום לקנות אותו מהרשת כאילו להוריד ואני לא מוצא,יש לי מותקן על המחשב ואין את המשחק שם.

מישהו אולי יכול לתת לי אתר שבו הם מוכרים ? (יש לי כרטיס אשראי בינ"ל),אגב בדקתי באתר של EA אבל לא ראיתי להורדה אלא רק משלוח וגם זה אין לישראל

ובכלל כדאי להוריד או שעדיף לקנות עם אריזה וכו' ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה.

אחרי שהתקנתי את המשחק ויצרתי חשבון אני עושה LOGIN והוא רושם לי CONNECTING TO ACCOUNT SERVER וזה נשאר ככה כבר כמה דק'.

זה אמור להיות ככה הרבה זמן או שמשהו לא בסדר ? (משחק מקורי עם CD KEY מקורי כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שיצרתי חשבון (ואחרי שאני יתקין את הפאץ) אני צריך לעשות עוד משהו בקשר לשרתים כמו להוסיף או שאני מתחבר ורואה רשימת שרתים ואז מתחבר לאחד ?

איך בכלל מתחברים לשרת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שתפעיל את המשחק

תיצור חשבון (במשחק)

ותבחר אותו (דאבח קליק)

תלך ל MULTIPLAYER ואז תהיה לך רשימת שרתים עם אפשרות לעדכן את הרשימה

למטה יהיה לך פילטרים כדי להסתיר שרתים שאתה לא רוצה לראות (שרתים ריקים למשל)

דאבל קליק על שרת ותחכה עד שתתחבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...