Command & Conquer 3 Tiberium Wars Demo - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars Demo

Born2Kill

Recommended Posts

בסקירמיש ברמה קשה בקושי (רב מאוד) הצלחתי להגיע למצב שבכלל מאפשר לי לבנות ממותות. (והמחשב תקף לי את ה refineries ואת ה command post כאילו אין מחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 335
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסקירמיש אי אפשר להגיע למצב של ממוטות..נראה לי יש שם באג או משהו..

ועוד דבר...מה עושים מול המתאבדים האלה..?? הם לא מתים ומורידים לי בניינים שלמים בלי מענה מה עושים מולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסקירמיש אי אפשר להגיע למצב של ממוטות..נראה לי יש שם באג או משהו..

ועוד דבר...מה עושים מול המתאבדים האלה..?? הם לא מתים ומורידים לי בניינים שלמים בלי מענה מה עושים מולם?

בנית את כל המבנים שצריך בשביל הממותות? (אתה צריך Tech Center) זה בהחלט אמור להיות אפשרי.

נגד המתאבדים, ובכלל כדי לנצח את המחשב כשהוא ביום טוב, צריך טונות של יחידות קטנות (כמו squads), שיוצבו כמה שיותר קדימה. חוץ מהיתרון הכמותי זה נותן אפשרות טובה לגלות יחידות מתגנבות, והכמות הזו חשובה כדי לתקוף כל הזמן את המחשב ולהעסיק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהיה משמעם, סעמק עם הנ''מ של הנוד, מזיינים לי תמטוסים כול היום, ואני עובד כמו שהיו צריכים לעבוד במלחמת לבנון, הם עושים לי אמבושים לטנקים בין הבינינים ומתבצרים? אני מוחק שכונות שלמות עליהם, ואז מציף תאזור בטנקים של פראדטור, הממטוטות יותר מדי יקרות ואיטיות וגדולות, הפראדטור יותר מהירים ועולים חצי מממטוה, ומשתמש במלא חיילים פשוטים להתחפר, ושם בינהם טנק בין כול חפירה, והמטוסים מלמעה מכסחים אותם, והנ''מ מכסח לי תמטוסים, ואז אני דופק בהם ת ion canon וgame over

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שיחקתי לפני רגע עם הממוטות וזה כל כך כיף ;D

הם אשכרה unbeatable :smile1:

אתה בונה 20 ממוטות אפילו פחות ולך זיין אותם בmain base (אפילו בלי שום ion canon וכדומה) וgame over 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיי אתם ממש סופרים כמה כסף כל דבר עולה?

אני פשוט בונה 2 מפעלים לאיסוף כסף(לא זוכר איך קוראים לחומר) ועוד איזה 6 אוספים של כסף למקרה שישמידו איזה 2 3

ובונה כמה שיותר ממוטות ו/או חיילים וכו'

מה שכן ברמה קשה המחשב פשוט פותח לי תצורה עם היחידיות המוסוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BlackDevil

מאיפה המפה? X_X

יש רק מפה אחת כמו שראיתי..

אגב, האלה שאמרו לגבי ה-SCRINN שאי אפשר לשחק - כן אפשר לשחק, איכשהו..

אתה עושה ככה: מעביר באפשרות בחירת ל-SCRINN

לוחץ עם העכבר על זה [וכמובן זה לא נלחץ ונשאר פתוח] ואז לוחץ S.

הבעיה שב-SCRINN אין BASE בכלל X_X

תכנסו ותראו למה אני מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...