מכת מחץ למפלגות הערביות - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכת מחץ למפלגות הערביות

maverick

Recommended Posts

ישראל לא לקחה ולא כבשה. רצו לחיות בשלום עם ערביי ב-1947 , לא רצו , נלחמו, טבחו ביהודים , קיבלו מלחמה , כעת השטחים שלנו. אין לנו שום כוונות התרחבות.

לכל ערביי העולם - אני מודיע בריש גלי , אין לנו שום כוונות התרחבות. תנו לנו לחיות בשלום עם שכנינו. המצב הוא כמו שהוא.

אם נתחיל להתחשבן מי למי , ואיך כמה ולאן , אני יכול להביא 1001 סיפורים על שייכות עם לארץ .

האדמה של ירדן היא _לא_ של ירדן העכשווית, אותו דבר לגבי סוריה ולבנון. אף אחד אין בעלות על שום אדמה בעולם.

כל העמים התחילו לקבל עצמאות בשנות ה-40 וכל אחד חושב שהוא , והעם שלו הם הנבחר והם השולטים עם כל האוונטות שלהם וכל הבלאגן של תרבותם ועליונותם.

אז הגיע הזמן שהפלסטינאים יכירו בעובדה שמה ששלנו הוא שלנו, ושלהם , ושיסתפקו עם מה שיש כי זה המצב בשטח .

אם לא : נכסח להם את הצורה תרתי משמע !

לכל הרוצחים , ולכל המרצחים , המנהיגים הדוחים בעיראק ובאיראן בלוב וסוריה:

אין לנו לאן ללכת , טבחו בנו בגרמניה , הרגו בנו והשמידו חלק גדול מהעם היהודי בגרמניה. הבריחו אותנו לכאן , ואף מחבל , או איש עם זקן מכוער כמה שיהיה , לא יבריח אותנו , מהאדמה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי חירות, הם צודקים לחלוטין מבחינת הסכנה הדמוגרפית.

הדבר המגוחך ביותר זה שאחת מהמפלגות השמאלניות משתמשים גם בזה בשביל להצדיק ריצת אמוק להסכמים איתם.

ואפרופו פופוליטיקה, חירות בינתיים היחידים שראיתי שלא ייפו את עצמם בתשדירים (פתאום אפי איתם נהיה לי אינטלקטואל רגוע, אביגדור ליברמן נהיה לי גננת...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידידי, אני רוצה שנחזור לקווי 67 ביחד עם הסכם, וזה דבר אפשרי וריאלי.

כדי ללכת להסכם אנחנו צריכים קודם להראות נכונות וגם הם צריכים- נתחיל מפינוי המאחזים הבלתי חוקיים, נמשיך בהקפאת התנחלויות ולבסוף נסיים את הכיבוש.

אין דרך אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. בחיפה אין כיבוש ובשכם אין כיבוש, כי כשהשטחים עברו לידינו, נתנו אזרחות מלאה לכל מי שישב שם.

בשטחים הכבושים, אנחנו גם שולטים, גם מתיישבים, וגם לא נותנים שום מעמד לתושבים שגרו במקום כשכבשנו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידידי, אני רוצה שנחזור לקווי 67 ביחד עם הסכם, וזה דבר אפשרי וריאלי.

אפשרי וריאלי?

איך נידע שהפעם באמת יהיה שלום?

איך!

אתה רוצה להגיד לי שיהיה שלום אם ניתן להם עוד שטחים אתה יכול להבטיח לי שהם לא ירצו עוד שטחים?

אז למה כל הסכמי השלום שחתמנו איתם עד עכשיו לא עבדו?

אני יגיד לך למה! כי אם יש טרוריסט בהנגה גם אם נעשה 1000 הסכמי שלום נגיע לאותו מצב!

נימאס כבר מהקליטה הדפוקה שלכם! אין שלום ולא יהיה שלום כל עוד שערפאת או כל איש טרור אחר שתומך באירגונים האלו ינהיג את העם הפלשתינאי!

ותענה לי על זה!

אתם צועקים כיבוש כיבוש! למה אתם לא הולכים נגד הבדואים!? הם כובשים שטחים בדרום? אבי לא שומע אותכם צועקים כיבוש כיבוש!

כי משהו אצלכם משובש אתם לא יודעים בכלל מה אתם עושים!

לצערי היום רואים מה קורה ששמאלנים שרוטים קשה עוזרים לתומכי טרור בשביל שיהרסו את הממשלה שלנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלשתינאים פרימיטיביים. אין להם קוד מוסרי, ואם יש אז הוא מעוות ואינו מאפשר מוסר שווה לזרים. כמובן שאני מדבר על הפלסטינאים כעם. גם ישראל לא במצב מי יודע מה. אבל ישראל במצב מוסרי מספיק טוב בכדי, למשל, לעשות שלום עם עם שמצבו המוסרי כמו של ישראל. למי שחושב שאנחנו חייבים משהו לפלשתינאים בצורה כוללנית וגורפת, שיקרא את הלינק הבא:

מי אחראי לבעיית הפליטים הפלשתינאים???

ואם כבר אתם נמצאים באתר - מאוד מעניין לקרוא את כל הפ.א.ק שלהם ובכלל זה אתר כמעט לגמרי אובייקטיבי ויש שם המון דברים מרתקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...