ה"נשיא" החדש שלנו, לא להאמין לאן הדרדרנו - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"נשיא" החדש שלנו, לא להאמין לאן הדרדרנו

dor7

Recommended Posts

זאת מדינת היא של היהודים

זכותנו לתת לזרים להיכנס ועשינו את זה יש פגיעות ויש טובות

טובות ? - עולים מגרמניה ועוד עולים מתורבתים ומוכנים לדמוקרטיה ורבם עם ידע מדעי חדיש

רעות ? - עולים מאתיופיה וערב

אני מנסה כמה שיותר לא להיות גזען אבל בצער רב האתיופים קיבלו חינוך שלא מתאים לארץ דמוקרטית ורגוע תרבותית

לדוגמא : הלכתי לקיוסק קטן כזה שעבד שם אתיופי או שחור עור מעדה אחרת אמרתי לו תביא לי המבורגר בזמן שהוא מכין ביקשתי ממנו גם צ'יפס אז הוא אמר לי לא רוצה ? אז אמרתי לו סליחה לא הבנתי ? אז הוא אמר יבן זונה אני הורג אותך במיבטא אתיופי

כל אתיופי ואני חוזר כל אתיופי (אתיופי הכוונה שלאפריקאי ) שפגשתי הוא אלים בצורה לא רגילה מישתמט מלימודים ולרב מעשן ומסריח ביגלל שלא היתקלח נדיר מאד שפגשתי אחד שאפשר ליקרוא לו בסדר

סליחה על הביטוי אבל רובם חלאות אדם

יש כל כך הרבה מיקרים ש"כושי"משבט אחד בא לשבט אחר וזין את אחת הבנות שהיא בת 10 אולי אם יש לה מזל ואז תוקע בא סכין שהוא יהיה האבא היחיד

הרבה דקירות הולכות מהם בארץ רצח אונס וכו'

חוץ מזה שכשהם באים לארץ הם מקבלים דירה , כסף מהמדינה ואז הם בוכים כל היום שאין להם כסף ויושבים עם בירה וסכין בכיס על ספסל

בקשר לדרוזים - אם הם רוצים להיות אזרחים ולגור בארץ הם צריכים ללכת לצבא הם צריכים להראות שהם יכולים לשלם מיסים וכו' בסוף הם מקבלים אזרחות זה לא שהם סתם הולכים לצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

WTF?? כל האתיופים שהכרתי עד עכשיו היו נחמדים בצורה בלתי רגילה, מה אתה מזיין בשכל?? חלאס עם הגזענות המסריחה הזאת. אתה יכול להגיד על אנשים מסויימים "מסריחים", לא על כל העדה שלהם.

צריך להיות או טיפש במיוחד או איש עם השקפת עולם של צב ים בשביל להגיד דבר כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי האתיופים שהכרתי מתחלקים ל2 אלה שהכרתי אחרי הטכניון(בטכניון או חברים שלהם או מאוניברסיטאות אחרות) שהם אחלה חברה ויש את אלא שהכרתי לפני הטכניון שהם חיות ולא בני אדם(בלי להעליב אבל אני לא מבין איך אפשר לחיות ככה) שמתנהגים גם בהתאם והמבין יבין

מה שבטוח זה שלא היה צריך להביא אותם לפה בכמות כזו גדולה אלא העליה היתה צריכה להיות קשורה במכסה של יכולת קליטה של ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת מדינת היא של היהודים

זכותנו לתת לזרים להיכנס ועשינו את זה יש פגיעות ויש טובות

טובות ? - עולים מגרמניה ועוד עולים מתורבתים ומוכנים לדמוקרטיה ורבם עם ידע מדעי חדיש

רעות ? - עולים מאתיופיה וערב

אני מנסה כמה שיותר לא להיות גזען אבל בצער רב האתיופים קיבלו חינוך שלא מתאים לארץ דמוקרטית ורגוע תרבותית

לדוגמא : הלכתי לקיוסק קטן כזה שעבד שם אתיופי או שחור עור מעדה אחרת אמרתי לו תביא לי המבורגר בזמן שהוא מכין ביקשתי ממנו גם צ'יפס אז הוא אמר לי לא רוצה ? אז אמרתי לו סליחה לא הבנתי ? אז הוא אמר יבן זונה אני הורג אותך במיבטא אתיופי

כל אתיופי ואני חוזר כל אתיופי (אתיופי הכוונה שלאפריקאי ) שפגשתי הוא אלים בצורה לא רגילה מישתמט מלימודים ולרב מעשן ומסריח ביגלל שלא היתקלח נדיר מאד שפגשתי אחד שאפשר ליקרוא לו בסדר

סליחה על הביטוי אבל רובם חלאות אדם

יש כל כך הרבה מיקרים ש"כושי"משבט אחד בא לשבט אחר וזין את אחת הבנות שהיא בת 10 אולי אם יש לה מזל ואז תוקע בא סכין שהוא יהיה האבא היחיד

הרבה דקירות הולכות מהם בארץ רצח אונס וכו'

חוץ מזה שכשהם באים לארץ הם מקבלים דירה , כסף מהמדינה ואז הם בוכים כל היום שאין להם כסף ויושבים עם בירה וסכין בכיס על ספסל

בקשר לדרוזים - אם הם רוצים להיות אזרחים ולגור בארץ הם צריכים ללכת לצבא הם צריכים להראות שהם יכולים לשלם מיסים וכו' בסוף הם מקבלים אזרחות זה לא שהם סתם הולכים לצבא

קודם כל האתיופים האלה הם יהודים, אז איך הם זרים בדיוק?

ואל תרגיש גזען רק בגלל שהדעות שלך זהות 1:1 עם הדעות שלהם:

Klan-in-gainesville.jpg

ושלו:

445px-Hitler_walking_out_of_Brown_House_after_1930_elections.jpg

^^הוא היה בחור "מתורבת" מגרמניה שחשב כמוך.

זה כנראה רק צירוף מקרים...

ועכשיו ברצינות, אין לי מה להגיד לך, אתה פשוט טיפש נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רדיפה נגד היהודים בישראל כבר אתם פשוט אולי לא מרגישים כי בתקשורת לא מדברים הרבה על זה אבל יש הרבה מיקרים כאלו!

אז אמרו שהיא מדינה ליהודים המיסכינים אחרי השואה שיעלו לישראל ויחיו "בשלווה" אז אמרו מציאות לחוד דיבורים לחוד.אנשים תתאוררו!אם אתם מאמינים לכל מה שאומרים אם בשטח המציאות שונה אתם במצב גרוע.

סלח לי אתה לא חסר הבנה אתה האבא של החסרי הבנת הנקרה

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך פיספתי את הדיון הזה, הוא היה צריך להנעל הרבה קודם.

אנשים מגעילים זה בארץ הזאת.

אגב, יש כאן מישהו שאמר שדרוזים הם תושבי , אז זהו שזה לא נכון, הם אזרחי , כל אזרח מעל גיל 23 נדמה לי יכול להיות נשיא לפי החוק.

בזיון? לא...

אני לא מאמין שהגענו לכזו תת תרבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...