ה"נשיא" החדש שלנו, לא להאמין לאן הדרדרנו - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"נשיא" החדש שלנו, לא להאמין לאן הדרדרנו

dor7

Recommended Posts

תראו, קראתי את כל העמודים, ועולות כאן 2 נקודות:

הראשונה ממש דוחה אותי. מה זאת אומרת, הוא לא יכול לכהן כנשיא (אפילו לא זמני), בגלל שהוא מוסלמי, דרוזי, תימני או ווטאוור?

מה קרה לכם?

כבר הורגים אותו, תשמעו, זה כבר מעבר לזכויות חופש הדיבור, אם ככה גם הפולסא דה נורא זה חופש דיבור, אז למה אמרו שזה לא חוקי?

ברגע שעושים משהו על רקע דת/גזע, או הסתות למיניהן, אין לך שום חופש.

אתם מציגים את זה כאילו "הוא לא יכול בגלל שהוא בא ממדינות ערב". אני מתאר לעצמי שאם הוא היה נוצרי הייתם עושים פחות סיפור.

תתחילו להירגע בקטע הזה, אין שום טעם להאשים אותם בריגול, בגידה, או לשלול מהם את הזכויות לעבוד במשהו שאתם יכולים (כל עוד לא מחוקק חוק שאוסר את זה, שאני לא מכיר כרגע אחד).

השניה יותר מובנת לי - הוא לא יכול לכהן בגלל שהוא לא יהודי. תראו, בכל זאת, אנחנו מדינת היהודים, והייצוג שלנו צריך להסביר את מה שאנחנו חושבים, מה שעברנו.

אם בא מישהו, לצורך העיניין תאילנדי, ורוצה להיות נשיא, אז זה יוצר בעיה - איך הוא ייצג אותנו כמו שצריך?

אבל כאן עולה הקטע, שלנשיאות יש בחירות, אז אל תקפצו - אם המדינה לא תרצה אותו, והמדינה בוחרת את הנציגים שהיא רוצה, אני מאמין שהוא לא יבחר לנשיא בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם קצת מתבלבלים,ומכאן נובעת החשיבה שאני גזעני.

בואו ואני אבהיר הכל מהתחלה:

אני חושב שאדם דרוזי שהוא אומנם תושב אך הוא אינו יהודי,לא יכול לייצג מדינה יהודית.

עכשיו,זה לא קשור בכלל לעדות!

אין לי בעיה שרוסי יהיה נשיא.. או מרוקאי,או פרסי,או פולני או וואט אוור

כי הם יהודים! (ואם לא.. אז לא)

אתה רוצה רוסי נשיא? בבקשה,העיקר שיהיה יהודי.

עכשיו,אם יש דרוזי,שבא מדרוזיה חחח שרוצה להיות נשיא,שיהיה קודם יהודי,ז"א כמו שאני פרסי,אז אני לא אחמניג'ד,אני יהודי שההורים שלו הוגלו לאירן.

כפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכף גם תגיד שרוסי לא יכול להיות נשיא המדינה כי הוא לא מייצג אותנו כמו שצריך, אולי גם מרוקאי כי הם סתם עצבנים ומי יודע אולי הבן-אדם היחיד שזה לא בזיון למדינה זה אתה?

בדיוק כמו שאמר דורון יש לי בעיה שהנשיא שלנו יהיה רוסי או תימני או מרוקאי או לא משנה מה כל עוד הוא לא יהודי ולא אמרתי שהח"כ הנ"ל הוא בזיון להפך היללתי את הדרוזים (ראה כמה דפים קודם) שהם קבוצה אכותית מאוד ככה שאתה מוציא דברים מהקשרם ואה בראש מאוד סגור שמבין רק מה שהוא רוצה לשמוע

מדינה יהודית?ישראל? :lol: :lol: :lol: :lol:

:-\בדיוק הנקודה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרוזי דרוזי דרוזי מה יש לאמר ... ?

אחלה אנשים חלקם יותר גרועים משאידים וחלקם טובים גם יותר מיהודי "טהור"

אצלהם גילוי אריות זה טבעי מוכרים בנות ובנים ועוד הרבה דברים מזוויעים

כמה שישראלי שונא ערבי ? ככה דרוזי שונא רק יותר

אין לי בעיה עם דרוזים [glow=red,2,300]טובים [/glow]

אבל לתפקידים עליונים אסור בתכלית האיסור אנשים זרים (דעתי )

זוכרים לפני 70 שנה (בערך) את שר המישפטים הצרפתי ? מי הוא היה - יהודי

בכל מצב מה שאני מנסה לאמר שאפשרי שמישהו "זר" יהיה בכנסת ובממשלה (תפקידים עליונים) אבל עדיף שלא

בקיצור :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DoronA - שניה, אתה טוען שרק בגלל שאמא שלי שההורים שלך (או ההורים שלהם) ואולי אתה

מאמינים באל מסויים, זה הופך אותך לטוב יותר? ולכן אתה צריך לקבל יותר זכויות נוספות רק בגלל

שהמדינה הזאת נבנתה על ידי אנשים שבמקרה האמינו באל שלך?

עכשיו,אם יש דרוזי,שבא מדרוזיה חחח שרוצה להיות נשיא,שיהיה קודם יהודי,ז"א כמו שאני פרסי,אז אני לא אחמניג'ד,אני יהודי שההורים שלו הוגלו לאירן.

לא בדיוק, אתה ערבי לכל דבר, פשוט יצא שההורים שלך האמינו באל היהודי ולא באל המולסמי.

ועכשיו לך תשאל את ההורים שלך איך התייחסו אליהם שם, אני מנחש לא כל כך טוב, תשאל אותם גם למה.

בדיוק כמו שאמר דורון יש לי בעיה שהנשיא שלנו יהיה רוסי או תימני או מרוקאי או לא משנה מה כל עוד הוא לא יהודי ולא אמרתי שהח"כ הנ"ל הוא בזיון להפך היללתי את הדרוזים (ראה כמה דפים קודם) שהם קבוצה אכותית מאוד ככה שאתה מוציא דברים מהקשרם ואה בראש מאוד סגור שמבין רק מה שהוא רוצה לשמוע

אבל אין לך בעיה שהם ילחמו בשבילך וישלמו למדינה היהודית שלך מיסים בשביל שהיא תוכל לממן יהודים "טהורים" כמוך, נכון?

קוראים לזה: שיוויון חובות.

בקיצר: אם הם מספיק טובים בשביל למות למען המדינה הזאת הם גם מספיק טובים בשביל לייצג אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחושב שישראל זו מדינה יהודית לא חי פה.

אני לא רואה פה רק יהודים,אני לא רואה פה חיים יהודים מה גורם לך לחשוב שזו מדינה יהודית?

ישראל היא .אין דבר כזה מדינה נוצרית,מוסלמית וכל השאר אבל יש מדינה שרוב אזרחיה הם מוסלמים או מדינה שרוב אזרחיה נוצרים אז גם היא מדינה שרוב אזרחיה הם יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא קמה לא כמו המדינות האחרות,היא קמה על בסיס יהודי ציוני.

זה שהיום המצב כ"כ גרוע לדבריך אז צריך להוסיף שמן למדורה?

בדיוק ככה מידנת היא מדינה יהודית כל המהות שלה זה לתת מדינה ליהודי כן ליהודי שסבלו בגלות מגיע גם להם פינה שאותה הם יוכלו להגדיר בית אפילו יחסי וחלק גדול ממה שאתם אומרים זה בושה וחרפה שככה הנוער של היום חושב(בעקבות חינוך שראינו כבר למה הוא מוביל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחושב שישראל זו מדינה יהודית לא חי פה.

אני לא רואה פה רק יהודים,אני לא רואה פה חיים יהודים מה גורם לך לחשוב שזו מדינה יהודית?

ישראל היא .אין דבר כזה מדינה נוצרית,מוסלמית וכל השאר אבל יש מדינה שרוב אזרחיה הם מוסלמים או מדינה שרוב אזרחיה נוצרים אז גם היא מדינה שרוב אזרחיה הם יהודים.

וזה מצער מאוד שזה ככה. צריכה להיות מדינה עם אינטרס יהודי בראש ובראשונה, אחרת נמצא את עצמנו במציאות שגם במדינת ירדפו יהודים, וזה יהיה סופה של הציונות. מאחר ואין לנו חוקה שמגדירה את המדינה כמדינה ש"משוריינת" ללאום היהודי אנחנו צריכים לעשות ככל האפשר כדי לשמור את עמדות המפתח הייצוגיות והשלטוניות בידי יהודים ציוניים. זהו צורך הכרחי להשוות למדינה צביון ציוני.

אין לי שום בעיה שדרוזי יכהן באופן זמני כנשיא מסיבות טכניות, אבל דרוזים "לא מספיק טובים" לייצג אותנו מהסיבה שציינתי - הישרדות הציונות. מאותה סיבה בדיוק אני מתנגד לכך שיכהן בתור נשיא רב יהודי חרדי שמתנגד לציונות. (זה אפילו יותר גרוע מנשיא דרוזי)

ודרוזים לא באו מדרוזיה, דרוזינים באו מדרוזיה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאין חוקה בארץ זה דבר מאוד מצער, ואין לי מושג למה הם לא עשו אחת עד עכשיו.

אבל עדיין זה לא צודק, הרבה מהדרוזים והלא יהודים רואים במקום הזה כהבית שלהם

ותורמים לציונות הרבה יותר מיהודים כמוני למשל שמתכננים לעזוב את הארץ.

לדוגמה: יש לי חבר רוסי (לא יהודי), שקרע את התחת שלו רק בשביל ללכת לצה"ל ולהילחם

למען . למרות שניסיתי לשכנע אותו שרואים אותו במדינה הזאת כאזרח סוג א רק כשמדובר

בחובות ואזרח סוג ב כשמדובר בזכויות, ולא כדאי לו למות בשביל מי שיורק לו בפנים.

זה מאוד מזכיר לי את הסיפורים שסבתא שלי סיפרה לי על איך התייחסו אל היהודים ברוסיה.

תמיד סיפרו מאז שאני קטן על היחס כלפי המיעוט היהודי, ותמיד שאלתי את עצמי למה?

עכשיו אני מבין למה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...