ה"נשיא" החדש שלנו, לא להאמין לאן הדרדרנו - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"נשיא" החדש שלנו, לא להאמין לאן הדרדרנו

dor7

Recommended Posts

חלק גדול מהאנשים ההכי טובים שפגשתי בחיים היו דרוזים, ואני מאמין שכל מי שמתבטא נגדם פה לא היה עדיין בצבא ולא ראה דרוזי בחיים שלו חוץ מכשהוא ניגב פיתה בדרך לחרמון.

חוץ מזה לטעון שדרוזי לא יכול להיות נשיא כי הוא לא מייצג את זה טמטום ולו רק בגלל שהם המגזר שאיבד הכי הרבה אנשים בשביל להגן על המדינה הזאת, (יחסית לחלק שלהם באוכלוסיה) וזה לפי דעתי נותן להם כל זכות אפשרית.

תשמע אין לי שום דבר נגדם.

אני יודע שהם לא כמו הפלשטינאים,והם אוהבי ומשרתים בצא.

אבל מרגיש שאשכרה לא מצאו אף אחד יהודי שיכהן כנשיא אז לקחו דרוזי?

למה?

ותרגעו עם הKKK,זה לא מצחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

-אז מה, מה אין עוד אנשים אחרים חוץ ממנו שלא יכולים לבצע את התפקיד במשך שבוע, חייבים לבחור דווקא מישהוא שונה, מה אין עוד אנשים חוץ ממנו?!

לא, אין. אתה עוד לא הבנת שזה תפקידו וסמכותו כמוגדר בחוק? הוא אמור לכהן כנשיא בזמן היעדרותה של דליה איציק, כחלק מהגדרת התפקיד שלו. אז למנוע ממנו לקחת על עצמו את המעמד כפי שהתפקיד שלו מחייב, רק כי הוא דרוזי, זה אקט גזעני ומחפיר. אפילו הממשלה הרקובה שלנו לא תרד כ"כ נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אין לי שום דבר נגדם.

אני יודע שהם לא כמו הפלשטינאים,והם אוהבי ומשרתים בצא.

אבל מרגיש שאשכרה לא מצאו אף אחד יהודי שיכהן כנשיא אז לקחו דרוזי?

למה?

ותרגעו עם הKKK,זה לא מצחיק

אותי זה מבדר מאוד לראות אנשים פראהיסטורים כדוגמתך.

אתה אומר להפסיק עם הKKK אבל ממשיך לדבר בצורה גזענית כלפיו?יהודי או לא זה לא משנה הוא בן אדם ואני מתערב שהוא בן אדם טוב ממך.

אם אתה חושב שכי אתה יהודי אתה טוב ממישהו אתה משקר לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונה חברה תרדו מדורון אני גם לא חושב שצריך להיות נשיא יהודי אבל בגלל שזה רק לשבוע לא צריך לעשות מזה סקנדל

נ.ב.

נמעס כבר מזה שאומרים שיש גזענות כלפי ערבים יש יחס עוין כלפי ערבים יחס שמאוד מגיע להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אבל הוא עדיין דרוזי הוא לא ערבי

נכון בגלל זה אני חושב שיש לשלב אותם במדינה בצורה שווה וזה מה שעושים לא אכפת לי שיהיה ואפילו ראוי שיהיה שר דרוזי ואפילו ראש ממשלה אבל נשיא שכל התפקיד שלו זה יצוגי אני חושב שחייב להיות יהודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם דרוזים

ורובם אנשים יותר טובים מיהודים לדעתי

אבל בכל זאת איבדנו משהו מהציונות והמורשת שלנו בתור יהודים במדינת ישראל

היום יש שר ערבי ונשיא דרוזי

עוד 10 שנים יהיה סגן ראש ממשלה ערבי

וזה ממש מציאותי לאלה שחושבים שזה משהו שלא יתממש

אתם כולכם אומרים שאין בעיה אבל בעתיד זה פותח הרבה דלתות לדתות שונות להשתלט על המדינה שהייתה פעם רק של יהודים וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זאת בעיה. אמנם מקרה כזה של מינוי נשיא בפועל זמנית יכול להוביל לפתיחת דלתות בעתיד, אבל אף אחד לא יכול למנוע את המינוי של מוגלי (תרשו לי לקרוא לו מוגלי?) ווהבה, מאחר וזה חלק מתפקידו כחוק, כסגן יו"ר הכנסת. אז למנוע זאת ממנו זה אקט גזעני עם שיקולים לאומניים (נכונים ככל שיהיו).

פתרון חלקי למציאות של עמדות מפתח ערביות בשלטון (או יותר גרוע - רוב ערבי בכנסת) אנחנו יכולים להשיג ע"י כינון חוקה, והיוזמה לכונן חוקה חזרה לעמוד על הפרק. מתי זה יקרה? זאת שאלה אחרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שאומר שיש גזענות לערבים בארץ הוא בוגד

תפסיקו לחשוב שהם מקופחים או שיש גזענות עליהם

קיביניבט יש לנו כולה מדינה אחת קטנה ומסכנה שגם בה יש זבובים(ערבים מוסלמים) שכל הזמן בוכים(בכוונה) שיש נגדם קיפוח וזה לא משנה מה נעשה בשבילם הם תמיד יגידו שיש קיפוח

וזה כדי להשיג עוד ועוד דברים

והם מצלחים

תראו כל כמה שנים יש להם השג אחר

העם היהודי הוא שמבין רק בכוח לא הערבים

עד שהמדינה הזאת לא תיהיה שלהם הם תמיד יגידו שיש קיפוח נגדם

אתם לא מבינים את המטרה שלהם בגלל זה הרבה חושבים שהם באמת מקופחים

שאנחנו פוגעים בפאלסטינים הם עושים הפגנות מכוערות נגדנו ואומרים שאנחנו פוגעים באחים שלהם

ובחיי היום יום הם אומרים שהם חלק מהמדינה שלנו ויש קיפוח נגדם

אז שילכו לגור בעזה וזהו

תסתכלו על זה בגדול,יש לנו מדינה קטנה,קטנה מאד .אל תשכחו איפה היו היהודים לפני 60 שנה

תעריכו את מה שיש לנו עכשיו ותפסיקו לחשוב שהזבל האלה מקופחים כי הם נהנים מכל רגע שהם רואים את הפילוג בתוכינו רק הולך וגדל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נשכיל קצת,

הדרוזים הם בעצם הערבים "האורגינלים", נוודים.

סוג שונה של ערבים אבל ערבים בהחלט.

רוב הדרוזים הם אנשים "טובים" בוא נקרא לזה ככה.

ולא מעט דרוזים משרתים אצלנו בצבא (וכל הכבוד).

אני גר בקיבוץ עין חרוד מאוחד (בין עפולה ובית שאן ולא רחוק מצומת גולני), יש לידינו כפרים דרוזים וכל יום יש פה באיזור גניבות של ציוד חקלאי, זה ברור שהם הדרוזים שגונבים, גם גנבו אצלנו לא מעט סובארו וVW בורה..

שלא נדבר על בגנב ששם זה מכת מדינה.

מה שמרגיז אותי בכל העסק הזה של ה"נשיא", זה לא העיניים אם זה לשבוע או שנה, זה העיניין שיש פה מינויים לא יהודים, למה פתאום אין עוד יהודים שלא יכולים לכהן בתפקיד הזה?

אני חושב שיכלה להיות פה מחשבה שניה לפני המינוי הזה.

היום זה "נשיא" הכנסת, מחר זה שר בממשלה.

לכל ה"יפי נפש" לפני שבכלל תעיזו לקרוא לי "גזען" אני מציע שתלכו לבדוק שוב מהי ההגדרה של המילה "גזען".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...