ה"נשיא" החדש שלנו, לא להאמין לאן הדרדרנו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"נשיא" החדש שלנו, לא להאמין לאן הדרדרנו

dor7

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מבין מהתגובה שלך שבחיים לא פגשת דרוזי!

אם לישראלים היה רבע מהכבוד והנאמנות שיש לדרוזים כלפי המדינה, החיים בארץ היו הרבה יותר יפים.

בושה למדינה שאדם כמוך חיי בה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי מה הוא, העיקר שהוא יעשה את התפקיד שלו בצורה טובה.

אני מבין מהתגובה שלך שבחיים לא פגשת דרוזי!

אם לישראלים היה רבע מהכבוד והנאמנות שיש לדרוזים כלפי המדינה, החיים בארץ היו הרבה יותר יפים.

בושה למדינה שאדם כמוך חיי בה!

-אז בנוגע לתגובה שלך היא לא ממש מדויקת. דרוזים לא נאמנים למקום מסוים אלא למקום שבו הם חיים.

באותה מידה אם הם היו חיים בסוריה הם היו נאמנים לצבא הסורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם אני מדבר על דרוזים שחיים פה בארץ ויש להם גם אזרחות ישראלית.

אם אתה היית אזרח סוריה היית נאמן למדינה אחרת?

הדוגמא שלך לא הגיונית בהקשר הזה!

- תראה, קודם כל יש מקרים שבהם אזרחים שחיים במדינה אחת נאמנים למדינה אחרת. הדוגמה שנתתי הייתה כדי להמחיש את הרעיון שהדרוזים לא אוהדים ומעדיפים את בעיקרון אלא שהם נאמנים למקום שבו הם חיים, כך שבאותה מידה אם הם היו חיים באיטליה למשל הם היו נאמנים לאיטליה, לא כי הם אוהבים אותה או משהוא כזה אלא כי זה המקום שבו הם חיים. (דבר נוסף אני לא מבין למה אתה משתמש בפסיקים, זה נשמע כאילו אתה עצבני או משהוא)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- תראה, קודם כל יש מקרים שבהם אזרחים שחיים במדינה אחת נאמנים למדינה אחרת. הדוגמה שנתתי הייתה כדי להמחיש את הרעיון שהדרוזים לא אוהדים ומעדיפים את בעיקרון אלא שהם נאמנים למקום שבו הם חיים, כך שבאותה מידה אם הם היו חיים באיטליה למשל הם היו נאמנים לאיטליה, לא כי הם אוהבים אותה או משהוא כזה אלא כי זה המקום שבו הם חיים. (דבר נוסף אני לא מבין למה אתה משתמש בפסיקים, זה נשמע כאילו אתה עצבני או משהוא)

התגובה שלך הגיונית לחלוטין, אבל לא הבנתי למה הבאת אותה בתור סטירה למה שאמרתי?

מראש התכוונתי לדרוזים שחיים בארץ(אין לי מושג מה הנאמנות של דרוזים במדינות אחרות וזה גם לא מעניין אותי, ככלל מי שחיי בארץ כדאי מאד שהנאמנות שלו תופנה כלפיה)

ומצטער אם הפסיקים שלי פגעו בך :xyxthumbs:

אני רק עצבני על האטימות והטמטום של פותח התר'ד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מתלוננים ? זה רק שבוע בתפקיד סמלי . אני לא נגד דתות אחרות אבל הדאגה היחידה שצריכה להיות היא שיהיה 20% או יותר מהמקומות בכנסת לדתות אחרות . כי אז זה סימן שישראל לא תהיה מדינת היהודים . תגידו לדליה איציק אין מראה מוזר ? וזה עוד שיפור מהפעם הראשונה שנכנסה לכנסת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...