ה"נשיא" החדש שלנו, לא להאמין לאן הדרדרנו - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"נשיא" החדש שלנו, לא להאמין לאן הדרדרנו

dor7

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סליחה?

אמרתי את דעתי.

לא נראה לכם שקצת מוזר שערבי,ודרוזי הוא ערבי, יהיה נשיא במדינה שלנו? הרי זאת מדינה יהודית,ונשיא אמור להיות אדם שייצג את המדינה.

איך אפשר שאדם לא יהודי ייצג אותנו?

אני חוזר בי על הרכבת

ואני גם לא מבין מה אתה מציע לחסום אותנו,על חופש הביטוי שמעת?

מה קרה? אם זה קצת לא נעים לך באוזן אז צריך לחסום אותנו?

חופש ביטוי זה נחמד ויפה,

אבל גזענות על גבול ההסתה לרצח זה פשוט לא חוקי ,נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DoronA

אם הדרוזים הם ערבים ומוסלמים

אז אתה קוף פאקיסטני עם שפם של הילטר, סבבה?

מקובל עליך?

לפחות פותח הדיון הזה צודק כאשר הוא אמר "לא להאמין לאן הדרדרנו"

לא מאמין שיש מדינה הזאת אנשים כל כך דפוקים ומפגרים שכלית כמו DoronA ופותח הדיון עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Crown,שתלמד לדבר תביע פה את דעתך.

אתם לא יודעים לנהל דיון בשפה יפה? למה שמישהו אומר משהו שאתם לא מסכימים איתו אתם ישר מקללים אותו?

זה מה שאני חושב והבעתי פה את דעתי,אתם יכולים להתווכח כמה שאתם רוצים אבל אל תקללו כי זה לא יוביל לשום מקום.

לדעתי אתם פשוט חבורה של יפי נפש.

אתם לא רואים מה נסגר איתנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא איכפת מצידי שיהיה דרוזי אני מכיר כמה חברה דרוזים - הם אחלה של אנשים

מה שמדאיג יותר זה העובדה שיש לנו נשיא מפוקפק ( לשעבר ?)

ועוד כמה חברה שם למעלה שיש להם עבר לא נקי במיוחד

תגיד לי ממתי דרוזים הם מוסלמים?? מאיפה הבאת את זה?

אם כבר הבאהיים באו מהאיסלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הם דרוזים נו.

יהודים הם לא.

אני חושב גם שהדת הדרוזית הגיעה מהאיסלם...

אני חושב שנשיא צריך להיות יהודי ולא בגלל שיש לי משהוא נגד דרוזים חלילה נהפוך הוא דרוזים הם מהקובוצות הכי אכותיות שיש בארץ אבל מעצם ההגדרה של מדינה יהודית צריך לנבוע שהנשיא יהיה יהודי לפי דעתי ולהגיד שדרוזים זה מוסלמים זה כמו להגיד שנוצרים הם יהודים :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תהרגו אותי,חשבתי שהם מוסלמים.

כל אחד נהיה פה הסטוריון.

ואתם כנראה לא שמתם לב למה שאמרתי:

אני לא בא לגרש אותם או משהו דומה.

פשוט זה מטורף לגמרי שאת מדינה יהודית ייצג מוסלמי!

תראו מה קורה איתנו! שר המדע שלנו הוא ערבי/מוסלמי וואטאוור בעל גישות לסודות האטום של המדינה,עכשיו גם ממלא מקום הנשיא הוא דרוזי?

כל מה שחסר זה שגידמאק יהיה ראש ממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרוזים הם לא מוסלמים, יש להם דת משלהם (למען הדיוק יש להם דת סודית משלהם).

אין לי בעיה עקרונית נגד הדרוזים אבל אני כן חושב שזה לא ראוי שבן אדם דרוזי ייצג מדינה יהודית, אפילו אם יש לו אזרחות ישראלית. הנשיא הוא סמל, הוא משהוא ייצוגי, לפי דעתי זאת לא החלטה נכונה שהנשיא יהיה דרוזי מהסיבה הפשוטה שהוא דרוזי ושיש לו דת ומנהגים שונים משלנו- וכאן נשאלת השאלה: אז איך מי שהוא לא כמונו יכול לייצג אותנו, הרי הוא שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל - הוא לא הנשיא הנבחר של מדינת , הוא נשיא בפועל לתקופת זמן מאוד מוגבלת, ומטעמים טכניים בלבד. לכן ההתרעמות הזו על כך שהוא "מייצג" את מדינת , המדינה היהודית, שזה על חשבון סמל לאומי וכו' היא התרעמות מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק גדול מהאנשים ההכי טובים שפגשתי בחיים היו דרוזים, ואני מאמין שכל מי שמתבטא נגדם פה לא היה עדיין בצבא ולא ראה דרוזי בחיים שלו חוץ מכשהוא ניגב פיתה בדרך לחרמון.

חוץ מזה לטעון שדרוזי לא יכול להיות נשיא כי הוא לא מייצג את זה טמטום ולו רק בגלל שהם המגזר שאיבד הכי הרבה אנשים בשביל להגן על המדינה הזאת, (יחסית לחלק שלהם באוכלוסיה) וזה לפי דעתי נותן להם כל זכות אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל - הוא לא הנשיא הנבחר של מדינת , הוא נשיא בפועל לתקופת זמן מאוד מוגבלת, ומטעמים טכניים בלבד. לכן ההתרעמות הזו על כך שהוא "מייצג" את מדינת , המדינה היהודית, שזה על חשבון סמל לאומי וכו' היא התרעמות מיותרת.

-אז מה, מה אין עוד אנשים אחרים חוץ ממנו שלא יכולים לבצע את התפקיד במשך שבוע, חייבים לבחור דווקא מישהוא שונה, מה אין עוד אנשים חוץ ממנו?!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהדרוזים בישראל סובלים מאותה הגזענות הגועלית

שערביי סובלים ממנה, אפילו שהם מראים את נאמנותם

למדינה הזאת פעם אחר פעם.

-אז מה, מה אין עוד אנשים אחרים חוץ ממנו שלא יכולים לבצע את התפקיד במשך שבוע, חייבים לבחור דווקא מישהוא שונה, מה אין עוד אנשים חוץ ממנו?!

אתה כסיל, אין לי מילה אחרת לתאר אותך ואת חבר שלך DoronKKK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...