שרת התיירות החדשה לא יכולה לעבוד יותר מ4 שעות ביום - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת התיירות החדשה לא יכולה לעבוד יותר מ4 שעות ביום

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצבעתי לישראל ביתנו בבחירות. אני עדיין לא מצטער על זה כי גם שהצבעתי להם לא הכרתי אף בן אדם חוץ מליברמן שם,מספיק שהוא יקבל כוח.

שרת התיירות הזאת היא בדיוק כמו 110 פוליטיקאים בכנסת רק שהיא פשוט היתה יהירה מדי ונתפסה על חם. כמובן שעדיין צריך להעיף אותה על טיל מהכנסת.

למה אתה מצביע למישהו שאתה לא מכיר :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מצביע למישהו שאתה לא מכיר :bash:

ההדגשה שלך מסלפת את מה שאמרתי!

אני מכיר שם את ליברמן וזה הספיק לי!

"הצבעתי לישראל ביתנו בבחירות. אני עדיין לא מצטער על זה כי גם שהצבעתי להם לא הכרתי אף בן אדם חוץ מליברמן שם,מספיק שהוא יקבל כוח.

שרת התיירות הזאת היא בדיוק כמו 110 פוליטיקאים בכנסת רק שהיא פשוט היתה יהירה מדי ונתפסה על חם. כמובן שעדיין צריך להעיף אותה על טיל מהכנסת"

ול pig_750 : זה לא ממש משנה אבל זה עניין עקרוני, מה גם שהרבה ממצביעי ליברמן עשויים לחשוב כמוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצבעתי לישראל ביתנו משתי סיבות:

1) ליברמן.

2) ישראל חסון.

ראיתי את שניהם מתראיינים - ומה שאהבתי בעיקר הוא, שהם לא התחמקו מתשובות. שאלו אותם שאלות ישירות וקשות והם פשוט ענו עליהן. אני זוכר שהמראיין היה בשוק ולא ידע איך לאכול את זה. הוא ניסה להתקיל, וקיבל תשובה. זה לא אופייני לפוליטיקאים, אז מראיינים לא מצפים לזה.

ראיתי בהם "מייצגים" את המפלגה - ומעבר לעובדה שאהבתי את הכנות ואת העובדה שהם לא מתחמקים אלא עונים בצורה ישירה ופשוטה, אהבתי גם את הפרגמטיות והענייניות שבתשובות.

לגבי אסתרינה טרטמן, ככל שנחשפתי אליה יותר חיבבתי אותה פחות. היא די טיפשה ומדקלמת פסאודו-סיסמאות של ישראל ביתנו, תוך ביטול כל חשיבה שהיתה במקור מאחוריהן.

מיותר לציין - כרגע הייתי מאוד שמח לראות אותה עפה מהמפלגה הזאת. אם לא עכשיו אז לקראת הבחירות הבאות. אם היא לא תעוף, אז משהו מאוד מסריח שם (לא שיש יותר מדי מפלגות בלי סירחון, אבל עדיין...)

אני לא מאמין שליברמן ישאיר אותה בתור שרת התיירות. הוא יאבד חצי מהמצביעים שנותרו לו אם הוא יעשה את זה.

עריכה:

מסתבר שיש לזה גם פוטנציאל להיות פלילי:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3370626,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצבעתי לישראל ביתנו משתי סיבות:

1) ליברמן.

2) חסון.

ראיתי את שניהם מתראיינים - ומה שאהבתי בעיקר הוא, שהם לא התחמקו מתשובות. שאלו אותם שאלות ישירות וקשות והם פשוט ענו עליהן. אני זוכר שהמראיין היה בשוק ולא ידע איך לאכול את זה. הוא ניסה להתקיל, וקיבל תשובה. זה לא אופייני לפוליטיקאים, אז מראיינים לא מצפים לזה.

ראיתי בהם "מייצגים" את המפלגה - ומעבר לעובדה שאהבתי את הכנות ואת העובדה שהם לא מתחמקים אלא עונים בצורה ישירה ופשוטה, אהבתי גם את הפרגמטיות והענייניות שבתשובות.

לגבי אסתרינה טרטמן, ככל שנחשפתי אליה יותר חיבבתי אותה פחות. היא די טיפשה ומדקלמת פסאודו-סיסמאות של ביתנו, תוך ביטול כל חשיבה שהיתה במקור מאחוריהן.

מיותר לציין - כרגע הייתי מאוד שמח לראות אותה עפה מהמפלגה הזאת. אם לא עכשיו אז לקראת הבחירות הבאות. אם היא לא תעוף, אז משהו מאוד מסריח שם (לא שיש יותר מדי מפלגות בלי סירחון, אבל עדיין...)

אני לא מאמין שליברמן ישאיר אותה בתור שרת התיירות. הוא יאבד חצי מהמצביעים שנותרו לו אם הוא יעשה את זה.

עריכה:

מסתבר שיש לזה גם פוטנציאל להיות פלילי:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3370626,00.html

:o

<gay alert:> אנחנו צריכים לצאת במופע משותף! ממש קראת את המחשבות שלי :-*

באמת שאני לא רוצה לצאת שובייניסט, אבל כל הנשים בכנסת משום מה מטומטמות כל כך, שאם הייה להן ניצוץ של מוח הן היו דורשות קיצבת נכות על פגיעה שיכלית.

וזה יחסית לשאר חברי הכנסת הלא בדיוק גאונים שלנו...

אגב, גם אני לא מצביע "ליברמן" בפעם הבאה אם הוא לא זורק אותה נאחוי מהמפלגה\ מקום ריאלי עד הבחירות הבאות.

... אם ימצא שהיא באמת שיקרה...

Judas Iscariot, קרירין, אני מאחל לכם כל לילה להירדם עם התמונה של דליה איציק בערום מול העיניים. על זה שהעלתם את הנושא מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ול pig_750 : זה לא ממש משנה אבל זה עניין עקרוני, מה גם שהרבה ממצביעי ליברמן עשויים לחשוב כמוני.

לא יודע מה איתך אבל לדעתי הצבעה זאת דרך להכריע מי יקבל שליטה על כספי המיסים שלך ולא מה יעשו איתם.

כל אחד מנסה להגיע לפסגה ולכסף תוך כדי שהוא מנסה להציג "עקרונות" ורעיונות כלומר שהוא מוכר לקהל בתוספת

לוגו מגניב שטיפת מוח זולה ולפעמים גם יותר מתוחכמת (כמו ליברמן). ה"עקרונות" האלה הם חסרי משמעות ברגע

שהמפלגה זוכה. וכמובן מגיל 0 המערכת משכנעת אותנו שהשיטה הזאת היא מושלמת וצודקת, ותמיד דואגים להזכיר

לנו לפני בחירות שאם לא נצביע אנחנו נהרוס את "הדמוקרטיה הקדושה" ונחזור לתקופת האבן.

ואם לדוגמה ליברמן הוא באמת אדם עם עקרונות כמו שכולם אומרים, כל השאר יתנו להרבה כסף ולמשרות נוחות "לדבר איתו".

ואם זה יעזור אז יקברו אותו לפני שהוא יעשה משהו חשוב, ואם לא יקברו אז יהפכו אותו לפראנייד פוליטי

שכל היום עסוק בלמסמר את עצמו לכיסא לשמור על הגב שלו. אפילו במצב שלו היום כל מני טפילים כמו השרה

הזאת שאף אחד בחיים לא היה בוחר נהנים מההצלחה שלו, נראה לך שיש ליצור כזה שמזייף 2 תארים בלי בושה מצפון?

היא הייתה מוכרת את אימא שלה בשביל 2 שקל.

בקיצור פוליטיקה זה חרא, וזה היה ככה לאורך מאות אם לא אלפי שנים.

הם כל כך גאים בקיוצוניות שלהם שאין להם מה להסתיר.

זה נחמד לראות פולטיקאי שבאמת אומר את מה שהוא חושב, אבל לא כשהוא פשיסט.

לדעתי הוא לא "פשיסט", פשוט הוא מספיק חכם לראות שיש לזה ביקוש היום.

אני אישית רואה בפוליטיקאי יצרן + איש מכירות עם מוצר ביד שמנסה למכור לך אותו, יש כאן 4 גורמים:

א. המוצר

ב. המיומנות של איש המכירות

ג. הלקוח

ד. הסביבה

ככל שזה נוטה לצד של האיש מכירות יותר סיכוי שתגמור עם חור בכיס וזבל ביד, ככה מכרו לפני חודש לאימא שלי

שואב אבק חסר טועלת ב 10K וככה גם קדימה נבחרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול, כשאתה לא מצביע אתה בעצם כן מצביע. לדוגמא: אם לא הייתי מצביע בבחירות האחרונות אז בעצם הייתי מחזק את המפלגות הערביות ומפלגות השמאל שאותם אני לא רוצה בכנסת. בכול מקרה ליברמן הוא לא האישיות האופטימלית שאני מדמיין לעצמי שצריכה להיות אבל הוא האפשרות הכי סבירה שיש מבחינתי.

ואם כבר מדברים על הישירות של ליברמן ברעיונות הזכרתם לי שראיתי פעם תוכנית "משעל חם" לפני כמה שנים שליברמן השתתף בה. זאת היתה התקופה שערפת היה כלוא במוקעטה,ושאלו את כול הפוליטיקאים מהימין והשמאל מה לדעתם צריך ליקרות. בקיצור כול אחד בירבר את השכל עד שהגיע תורו של ליברמן לדבר וזה היה בערך כך:

ניסים משעל: מה אתה חושב שצריך לעשות?

ליברמן: דבר פשוט מאוד. צריך לקחת מטוס F16 וליזרוק כמה פצצות על המוקעטה.(במבטא כבד כזה)

ניסים: אבל אתה יודע שערפת וכול האנשים שלו נמצאים שמה לא?

ליברמן: אני דיברתי ברור מאוד, האם אני אמרתי ערפת ואנשים שלו לא שם?.

בקיצור, אכן בן אדם ישיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כשאני לא מצביע אני פשוט לא מצביע, אני הולך לשתות בירה עם חברים...

חוץ מזה אני חושב שהימנים משלמים לחברי הכנסת הערבים, או שהם חלק מצוות הבידור של הכנסת, אין מצב שהאנשים

האלה רציניים. הם מתנהגים כמו זונה מפונקת ומסוממת שרוצה צומת לב, אבל לאף אחד לא אכפת ממנה כי היא זונה מפונקת

ומסוממת, או בשם המקוצר שלה זונת "מטאל". אם אתה לא יודע אל מה אני מדבר, תבקר פעם במיסבת מטאל ותנסה לפתח

שיחה עם כל מיני זונות שלבושות כמו זונות גוטיות...

ושוב זה לא משנה ימין או שמאל, לא כל השמאלנים והימנים מאמינים במה שהם אומרים, כמו שהרבה אנשי המכירות

לא מאמינים באיכות המוצר שלהם והרבה עורכי דין לא מאמינים שהלקוח שלהם חף מפשע, כל זה הצגה בשביל $$$.

ואני לא חושב שלליברמן היה מספיק ביצים להפציץ את המוקעטה, פשוט זאת התדמית שהוא מנסה לבנות לעצמו.

הוא מנסה להישמע קשוח בשביל שתבחר בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההדגשה שלך מסלפת את מה שאמרתי!

אני מכיר שם את ליברמן וזה הספיק לי!

"הצבעתי לישראל ביתנו בבחירות. אני עדיין לא מצטער על זה כי גם שהצבעתי להם לא הכרתי אף בן אדם חוץ מליברמן שם,מספיק שהוא יקבל כוח.

שרת התיירות הזאת היא בדיוק כמו 110 פוליטיקאים בכנסת רק שהיא פשוט היתה יהירה מדי ונתפסה על חם. כמובן שעדיין צריך להעיף אותה על טיל מהכנסת"

הבעיה כשאתה נותן לו כוח אתה נותן לעוד לפחות 11 ירקות שאתה לא יודע כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכי מעולם לא כיהנה כסמנכ"ל בנק "יהב", אלא כסגנית מנהלת מחלקה בלבד. בן-זוגה, שדיבר בתוכנית "יום חדש" בערוץ 2 אמר שטרטמן "תציג את כל הניירות שיש לה, עם כל האישורים. היא תיתן זאת בהחלטה אחת מסודרת ומגובה".

טוב מהיום אני רופא בכיר +האיש האמיתי מאחורי מאריו זלדה וכו

מיאמוטו רק גנב מימני רעיונות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...