ממשיכים לרדת,לאט לאט.. BFG 8800GTS OC כבר ב-1898 ש"ח. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשיכים לרדת,לאט לאט.. BFG 8800GTS OC כבר ב-1898 ש"ח.

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש כבר יותר זול 1825

http://www.gamapc.co.il//Product.asp?Pid=080415&Cat2Cat1ID=9&Cat2ID=45&aff=Zap〈=he

אני גם לא מבין לאן כולם ממהרים בלקנות כשאין משחקים שתומכים ב-DX10 המחירים יתחילו לצנוח כש-ATI יכנסו לעסק

זה לא בדיוק אותו כרטיס.

מדובר בכרטיס משופר -OC שבוצע עליו כבר במפעל .

DX10 כבר כאן.

מי שרוצה קנות כרטיס מסך לטווח של שנה ויותר

רצוי שיצטייד באחד שתומך בדיירקס הנ"ל.

לא מאמין שהמחירים יצנחו ,נכון שהם ירדו.

ATI מזלזלת בלקוחות הפוטנציאלים שלה ולכן אנשים קונים היום NVIDIA

ולא מחכים להשקה העתידית של סדרת ה-600

בתאכלס,השוק כרגע הוא מונופול טהור בכל מה שקשור לקידמה טכנולוגית וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD כבר ממש הגזימה עם הדחייה הנוספת של ה R600.. נכון שכרגע לא ממש הכרחי תמיכה ב DX10 אבל עדיין, הרבה מאד גיימרים שקונים מחשב היום לא רוצים יותר לקנות כרטיסי DX9 (ודי בצדק האמת..) כדי לא להתקע בעוד כמה חודשים עם משחקים חדשים שלא יירוצו להם על המחשב..

חוץ מזה, איפה לעזאזל היו בזמן ש פיתחה את ה 8800 ?? הלכו לישון ?? לא מדובר פה בפער של חודש חודשיים אלא כבר בפער של כמעט חצי שנה..

ובלי ממש קשר לאמור לעיל - ה R600 נראה פשוט זוועה לדעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנתיים כל דיון שני נפתח על הורדת מחירים..

זה די נמאס..אלא אם כן יש כאן אנשים שאוהבים לפרסם חנויות.. :nixweiss:

בכל אופן, שATI +AMD יכניסו לשוק את הR600, אז המחירים ירדו עוד ועוד אני מאמין, כדי ליצור תחרות ריאלית.

כמו כן ATI גם כן יורידו במהרה את המחירים ההתחלתיים שלהם. תיהיו בטוחים.

יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנתיים כל דיון שני נפתח על הורדת מחירים..

זה די נמאס..אלא אם כן יש כאן אנשים שאוהבים לפרסם חנויות..

לבנתיים כל דיון שני נפתח על R600

זה די נמאס..אלא אם כן יש כאן אנשים שאוהבים לפרסם את ATI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכש ATI יוציאו את הכרטיסי DX10 שלהם אז יוציאו את שאר הדגמים שלהם.. (8600, 8300)

אז עדיף כבר לחכות לאחד מאלה מאשר לקחת את ה 8800 המוחלש

ממש הצחקת איזה מוחלש, אני משחק מחדש את Quake 4 ועכשיו אני נהנה ממנו כמו שלא נהניתי כשיצא

טריפ קולנועי מתמשך עם כל ההגדרות על אולטרה, הוא משתמש לי ב-2 גיגה פנימי ובליבה הכפולה

המנוע של דום הקדים את זמנו אבל עכשיו זה הזמן להנות, מדהים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מוחלש.. וזה ילך ויהיה יותר ויותר מורגש. כרגע זה מורגש רק מעל 16X12 ורק ב GRAW זה מורגש על פני כל הרזולוציות.

ממש הצחקת איזה מוחלש, אני משחק מחדש את Quake 4 ועכשיו אני נהנה ממנו כמו שלא נהניתי כשיצא

טריפ קולנועי מתמשך עם כל ההגדרות על אולטרה, הוא משתמש לי ב-2 גיגה זיכרון פנימי ובליבה הכפולה

המנוע של דום הקדים את זמנו אבל עכשיו זה הזמן להנות, מדהים!!!

ב 12X10 הגדרות על אולטרה ופילטרים על 8AA גם הכרטיס שלי סוחב מעולה תמישחק..

בישביל זה ליקנות 8800GTS ?!

8800 קונים בישביל קריסיס/אלן וייק.. ובישביל מכורים ל אובליביון כדי לשחק עם 8-16AA ו .

ושם ה320 מפקששים.. (לפחות באובליביון, לא יודע לגבי האחרים אבל לא ניראה לי שהם יהיו קלים יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם RTR.

כשקונים כרטיס DX10 מן הסתם מכוונים לעתיד הלא קרוב, וככל שהזמן הזה יתקרב משחקים עמוסי טקסטורות ברזולוציה גבוהה יקחו חלק גדול יותר ויותר בתעשייה, ואז השוני בין הכרטיסים לא יתבטא רק ברזולוציות קיצוניות - אלא בכל קשת הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין את המשמעות של כרטיס המסך

זה לא עובד כמו הזיכרון הרגיל אלא משמש לשמירה זמנית של תמונת המסך בעת שהכרטיס בונה ברקע את התמונה הבאה בשביל לייצר רצף תמונות.

ככל שאתה עולה ברזולוציה ובאפקטים הוא צריך יותר מקום לשמור את התמונה

עד לרזולוציה של 1600 על 1200 לא צריך בדרך כלל יותר מ-320 מ"ב של מסך

כך שאם אתה משתמש בכרטיס עם מסך 19 או 17 אתה אמור לקבל תוצאות דומות ולא משנה כמות הזיכרון שעל הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"

כשקונים כרטיס DX10 מן הסתם מכוונים לעתיד הלא קרוב, וככל שהזמן הזה יתקרב משחקים עמוסי טקסטורות ברזולוציה גבוהה יקחו חלק גדול יותר ויותר בתעשייה, ואז השוני בין הכרטיסים לא יתבטא רק ברזולוציות קיצוניות - אלא בכל קשת הביצועים.

"

כשקונים כרטיס DX10 - זה בשביל העתיד הלא קרוב, אז למה לקנות אותו עכשיו ? ;)

אם ATI תוציא כרטיס ב-20-30% יותר חזק ממה שהם היו אמורים להוציא או אפילו יותר [שמע חצי שנה זה המון זמן]

וגם העובדה שהנתונים שלו כופלים את 8800GTX ואת 8900GTX [לא כופלים את 89 אבל יותר חזקים מעט]

+עוד 20% ביצועים, בשביל זה אני מחכה.. במילא לא צריך את זה לעכשיו! אז למה לקנות עכשיו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...