ממשיכים לרדת,לאט לאט.. BFG 8800GTS OC כבר ב-1898 ש"ח. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשיכים לרדת,לאט לאט.. BFG 8800GTS OC כבר ב-1898 ש"ח.

simonsix

Recommended Posts

אנחנו לא כל כך רחוקים ממישחקי DX10 ומי שמחליף כרטיס עכשיו עושה את זה רק כי הוא כבר לא יכול עם מה שיש לו + מחשבה קדימה.

או לחלופין כי משחק הרזולוציות והגדרות גבוהות מאוד וכרטיס שיש היום לא מספיקים לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קח בחשבון שהכרטיסים האלה ענקיים ולא נכנסים בכל מארז וגם הדרישות של ספק הכח בשמיים

ככה שאם ATI יוציאו מפלצת ביצועים לך ותדע אם לא צריך להשקיע עוד 1000 ש"ח במארז וספק חדשים

אצלי הייתי צריך להזיז את הדיסקים כדי שהכרטיס יכנס וגם ספק הכח 425 ואט הוא גבולי ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולם, המצב הרבה הרבה יותר מסובך ממה שתיארת

320 מגה עובדתית מגבילים את ה-gts אחרת אף אחד לא היה חושב למכור אותו במחיר נמוך משל gts 640...

ולא רק ברז' מטורפות, ההסבר נעוץ באופן פעולת הזכרון הגרפי, אני אביא את ההסבר מחר, היום אני כבר עייף

אני לא ראיתי כאן תגובה של 'גולם'

והם בועלים בידיוק כמו ה 640 מגה גם כן עם רוחס פס של 320BIT ו 10 שבבים.

אפילו שוני ב PCB אין.

רק בנפח השבבים. במקום 10X64 זה 10X32 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין את המשמעות של כרטיס המסך

זה לא עובד כמו הזיכרון הרגיל אלא משמש לשמירה זמנית של תמונת המסך בעת שהכרטיס בונה ברקע את התמונה הבאה בשביל לייצר רצף .

ככל שאתה עולה ברזולוציה ובאפקטים הוא צריך יותר מקום לשמור את התמונה

עד לרזולוציה של 1600 על 1200 לא צריך בדרך כלל יותר מ-320 מ"ב של מסך

כך שאם אתה משתמש בכרטיס עם מסך 19 או 17 אתה אמור לקבל תוצאות דומות ולא משנה כמות הזיכרון שעל הכרטיס

זה מה שאני מנסה להסביר,וכולם מרתיאים את הקונים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בפעם המאה אם לא המאה ואחד: אתם קובעים עובדות על סמך הדעה שלכם בלי להסתכל במקורות!

בכל ביקורת שהייתה לכרטיס הזה ובכל ההשוואות שעשו בינו לבין אחיו הגדול ה88GTS 320MB הוכיח שוב ושוב שלא רק שהFPS ברזולוציות מטורפות של גירסת ה640MB עוברת אותו ב7-9 FPS בלבד, אלא שברזולוציות נמוכות יותר גירסת ה320MB אפילו עוקפת אותו! אז מספיק לחרטט, וRTR אתה כל פעם פותח את זה מחדש... מיצינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי ואני יגיד את זה שוב...

320 מגה מספיק למישחקים של היום ברזולוציות סבירות(עד 1680X1050) ופילטרים. (מילבד שלושה/ארבעה מישחקים)

מישהו מוכן לחתום כאן שמישחקי הדור הבא לא יקחו יותר ?!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שמעטים מאוד בארץ משחקים מעל הרזולוציות 1680X1050, ועד הרזולוציות האלו 320MB יספיקו בהחלט גם לקרייסיס ולמשחקים הבאים אחריו.

אפשר לדעת אילו ארבעה משחקים דורשים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...