כיצד קסצי הDUMP מתעדכנים ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד קסצי הDUMP מתעדכנים ?

The UnKnown

Recommended Posts

מאז שהתקנתי את WINDBG יש לי שלושה קבצי DUMP בסה"כ...

איך המאגר הזה אמור להתעדכן.. על כל בעיה שעולה נרשם DUMP FILE נוסף...? או שאני צתריך להתקין את התוכנה מחדש או משהו בסגנון..?

השאלה בעצם האם המאגר מתעדכן אונליין מה שנקרא... בזמן אמת.. והאם לאחר שאני כביכול מטפל בבעיה שעולה מהתוכנה הקובץ עדיין צריך להמשיך להופיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוריד את חבילת הסמלים למחשב אז כל הפיענוח משם עובד הרבה יותר מהר מן הסתם אבל לא מתעדכן, לעומת זאת אם אתה מפנה את ה Windbg לאתר של מייקרוסופט יש פחות באגים משום מה וכניראה שזה בגלל שהמידע הזה מתעדכן מהאתר שלהם והפיענוח עצמו איטי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני לא התעצלתי.. הורדתי את חבילת הסמלים.

השאלה, האם הקבצי DUMP מתעדכנים בהתאמה לבעיות שיש במחשב? ואם הם לא מתעדכנים כלל אז איך בעצם אני יוכל לבדוק בעיות שוב... זה קצת מפחית מיעילותה של התוכנה.

AM I WRONG ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דאמפ שאתה מקבל זה בד"כ תורה אחרת בפני עצמה, ז"א כל דאמפ מכיל פרטים אודות אותו מסך כחול/רסטארט פתאומי שהיה לך

דוגמא אם עכשיו יש לך בעיה עם הדרייבר של הכרטיס קול אז התיאור עצמו של הדאמפ יהיה שונה bugcheck כזה וכזה ו- probably caused by:creative.dll

פתרת את הבעיה הזאת ואחרי כמה זמן יש בעיות עם הדרייבר של הכרטיס מסך אז ה bugcheck יהיה שונה וגם התיאור של הדאמפ עצמו לגבי הבעיה.

אם לא הבנתי אותך אז זה בגלל ששש וחצי בבוקר :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...