ועכשיו באמת intel VS amd - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ועכשיו באמת intel VS amd

the flying sanwich

Recommended Posts

(ואני חייב לקנות EPOX, הם פותחים לי את המכפלה!!)

הוא לא בידיוק פותח את המכפלה... המעבדים האלה מגיעים פתוחים מהמפעל אבל בצורה שונה שרוב לוחות האם לא מזהים אותה, ה-EPoX וה- KD7 מזהים בקלות וכך מאפשרים לך גישה לכל המכפלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1,2- כבר הגבתי לך עליהם בת'רד הקודם.

קורסאיר, ציטוט מהת'רד שאתה נתת:

"Again There is no problem with the XMS3500 Module and there never was.. The issue was with the XMS3200 and a work arround was posted many times. even in this post.

The Nforce2 Chipset will not ofically support 434 (XMS3500)

For the settings please look at the third to last post by me

Ram Guy"

אני לא רוא השום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The issue was with the XMS3200 and a work arround was posted many times.

וזה מה שאני הולך לקנות... ולמרות שדיברו על זה הרבה פעמים עדיין יש בעיות, ולא עניתה לי על השאלות הקודמות כי אז דיברנו בכלל על תר'ד אחר, חוץ מזה שאני ממש לא מבין למה לקנות את ה8RDA שהוא נטול פיצ'רים לגמרי (אין לו אפילו SATA) והוא פחות יציב בOC (מוכח) כאשר בעוד חמישים שקל אני יכול לקבל את 8K9A2 + שעזוב את כל הפיצ'רים שלו (אפילו כבלים עגולים ומאוורר סופר מגניב לnorth brige) ההבדל ביצועים המשמעותי היחיד הוא עם שתי סלוטים של ראם שגם ככה אין לי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The issue was with the XMS3200 and a work arround was posted many times.

וזה מה שאני הולך לקנות... ולמרות שדיברו על זה הרבה פעמים עדיין יש בעיות, ולא עניתה לי על השאלות הקודמות כי אז דיברנו בכלל על תר'ד אחר, חוץ מזה שאני ממש לא מבין למה לקנות את ה8RDA שהוא נטול פיצ'רים לגמרי (אין לו אפילו SATA) והוא פחות יציב בOC (מוכח) כאשר בעוד חמישים שקל אני יכול לקבל את 8K9A2 + שעזוב את כל הפיצ'רים שלו (אפילו כבלים עגולים ומאוורר סופר מגניב לnorth brige) ההבדל ביצועים המשמעותי היחיד הוא עם שתי סלוטים של ראם שגם ככה אין לי!!!

תגיד, מה לא ברור במה שכתוב שם אתה מצטט לי את החקל שבו הוא אורמר שהפיתרון פורסם המון פעמים.

נטול פיצ'רים לגמרי? חיסרון בבקר נחות של SATA לא אומר נחות בפיצ'רים, הוא לא פחות יציב בO\C (שוב, מוכח..ע"פ מה? שוב המחשבות שלך?!)- תראה לי לוח מבוסס KT400 בFSB של 230 ומעלה, כמו כן- יש הפרש ביצועים לא רק בפעולה בDCDDR.

בקשר לת'רדים- אולי לא עניתי לך ספציפית על אלה, אבל על אחד שהכיל בדיוק את אותן בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום סיכוי להגיע ליותר מ200 FSB עם אוויר ממילא ככה שזה לא משנה!

לגבי הדברים האחרים, כן זה נכון, אני כבר לא יודע איפה כל הדברים שכתבו לי כי משהו כמו חודש עכשיו אני ביררתי מה יותר כדי לי לקנות ואני לא סתם כותב.

חוץ שההפרש ביצועים קיים גם בלי הDCDD אבל הוא ממש ממש זניח, ואני לא מקבל כבלים עגולים, לא RAID, לא SATA, לא כלום, לוח שנותן לי בהפרש הכי גבוהה שלו + 7 FPS בQUAKE 3... והוא םחות יציב מבחינת OC (צריך ממש לשחק עם המתח) בשביל להגיע לתוצאות שיעמדו לגמרי הPRIME 95.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2400+ מביס את הנותרו'דים ה"נמוכים" של כרגע, ככה שאין ביסוס לזה.

ותתפלא, אבל הוא רץ באותה טמפ' כמו 2.4B פחות או יותר, וגם אם בטמפ' גבוהה מעט יותר- הוא יכול לעמוד בה, ככה שהוא לא "יילך" אחרי ש תיים שלוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...