ועכשיו באמת intel VS amd - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ועכשיו באמת intel VS amd

the flying sanwich

Recommended Posts

או קי אז ככה

INTEL:

P 2.4

abit IT7 MAX

crosair 256mb pc3200

vs

AMD:

xp 2400

EPOX 8K9A2 +

CROSAIR 256MB PC3200

הכי חשוב OC, למרות שברור שביצעוים עקרוני +, כלומר אין לי מה לקנות אם יש לו אחלה OC למעבד אבל אני לא יכול כמעט להעלות לו ת'FSB ואז הביצעים יהיו פחות טובים מהAMD עם ה200 FSB (הEPOX פורץ לו את המפכלה)

נ.ב.

אל תסתכלו עלי בתור איזהNOOB, זה אני YOAV9 (אוו אוו) וחכו, אני עוד יחזור לuser המקורי של עוד מעט

בתדוה מראש

יואב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו fULL בעיות, ממש ממש הרבה, שורף כרטיסי מסך, בעיות תעימות עם כל מיני כרטיסי קול שחוסמים לו את הכרטיס קול הפנימי, עוד כל מיני שטויות שהנורת' בריג' מדי פעם מתחמם ומדי פעם לא, וחוץ מזה יש לו בעיות תאימות עם הזיכרונות של

(3200/3500) והם עכשיו בונים מיוחדים רק לn-force 2...

מסוכן מדי, ובשביל 200 נקודות ב3dmark (עם שתי סלוטים של ראם שגם ככה אין לי??)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו fULL בעיות, ממש ממש הרבה, שורף כרטיסי מסך, בעיות תעימות עם כל מיני כרטיסי קול שחוסמים לו את הכרטיס קול הפנימי, עוד כל מיני שטויות שהנורת' בריג' מדי פעם מתחמם ומדי פעם לא, וחוץ מזה יש לו בעיות תאימות עם הזיכרונות של

(3200/3500) והם עכשיו בונים זכרונות מיוחדים רק לn-force 2...

מסוכן מדי, ובשביל 200 נקודות ב3dmark (עם שתי סלוטים של ראם שגם ככה אין לי??)

1. שורף כרטיסי מסך- הבעיה הייתה רק עם כרטיסי מסך שהגיעו על הPCB של ה4600 (הגדול יותר), הבעיה הייתה שעקב סגירה לא זהירה של חריצי הזיכרון הועף צ'יפ קטן מכרטיס המסך- הלוח עצמו לא גרם לשום בעייה, אולי קצת עיצוב בעייתי בקטע הזה..אבל זה כבר יותר המשתמש.

2. הNB מתחמם בהעלאת המתח לזיכרון למתח גבוה, תאמין לי שאם אתה מתכנן OC לא אמורה להיות לך בעיה לשים מאורר מולו.

3. אין שום בעיית תאימות עם הזכרונות של קורסאיר, הבעיה שכן יש היא שאנשים לא הצליחו להגיע רחוק עםה בO\C בגרסאות ביוס השונות מהC10 איתה לכמה משתמשים "בוטל" כרטיס הקול O\B.

ככה שלהבא תבדוק אתה את מה שאתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

אני חושב שאתה טועה, אני לא ממש יכול לבדוק עכשיו אבל בהחלט יש לו בעיות תאימות עם הCROSAIR ולגבי הNB דיברתי שלחלק מהקונים הוא בכלל לא התחמם לעומת אחרים שזה השבית להם את המחשב, לא יציב...

והוא לא יותר מהיר אם אינני קונה שתי סלוטים של (ואני לא מתכוון לקנות שתי סלוטים כאלו) כי הייתרון ביצועים שלו נובע כמעט רק מDCDDR.

ולפי מה שהבנתי הוא פחות יציב בOC וצריך הרבה יותר לשחק איתו כדי להגיע ליציבות גמורה

(ואני חייב לקנות , הם פותחים לי את המכפלה!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...