המרדף אחרי ה 2007WFP השחור - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המרדף אחרי ה 2007WFP השחור

עמיר

Recommended Posts

אני הזמנתי את ה20WGX2 והוא אמור להגיע מחר.

דיברתי עם כמה אנשים שרשכו את המסכים של ה19" ושל ה17" שגם להם יש את הציפוי ה"מבריק" כביכול, והם אמרו לי כמה דברים:

א. מה שאומרים לפי ביקורות שבמקומות חשוכים במשחקים רואים את ההשתקפות שלך זה ממש לא נכון, ולא מרגישים\רואים שום השתקפות כאשר משחקים במחשב.

ב. שהציפוי הזה מעניק לצבעים ולטקסטים צבע יותר חד ועמוק, ונראה הרבה יותר טוב מאשר מסכים בלי ציפוי "מבריק"

ג. גם דיברתי אם החנות שהזמנתי את המסך ממנה ומי שעובד שם אמר לי שלו יש את ה19" גם עם הציפוי ה"מבריק" והוא אמר שכל מי שנכנס לחנות לראות נדהם [לטובה] מהמסך, וכנ"ל לגבי מה שאמרתי בסעיף ב.

יום טוב ונקווה שהמסך באמת יגיע מחר :D

מחכה לביקורת :xyxthumbs:

לגבי סעיף א', זה באמת לא נכון כי הטענה הזו היא בלבול נפוץ. שכשאתה משתמש במסך כשהחדר שלך חשוך, אז ההשתקפות שלך מפריעה (לא בסצינות חשוכות בתוך המסך אלא כשתאורת הסביבה שלך חשוכה, כשמקור האור העיקרי בחדר הוא המסך עצמו)

אבל יכול להיות שהציפוי לא משקף במידה כ"כ נוראית, אני מאמין שהוא משקף את הסביבה כמו מסך CRT, אולי טיפה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

3199 מIM-TECH.

באמת אהבתי את השירות שם, אדיב ועונה לכל שאלה. במיוחד העובד שיש לו את ה19".

רק דבר מטומטם שם זה שהם לא יודעים על כמה פיסקלים שרופים יש אחריות :|

הנה לינק:

http://www.imtech.co.il/Product.asp?Pid=im20WGX2&Cat2Cat1ID=64&Cat2ID=322&aff=Zap〈=he

אם מישהו יכול למצוא לי כמה זמן אחריות יש על המסך [לפי NEC] ועל כמה פיקסלים שרופים אפשר לבוא ולהחליף אני אודה לו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי את ה20WGX2 והוא אמור להגיע מחר.

דיברתי עם כמה אנשים שרשכו את המסכים של ה19" ושל ה17" שגם להם יש את הציפוי ה"מבריק" כביכול, והם אמרו לי כמה דברים:

א. מה שאומרים לפי ביקורות שבמקומות חשוכים במשחקים רואים את ההשתקפות שלך זה ממש לא נכון, ולא מרגישים\רואים שום השתקפות כאשר משחקים במחשב.

ב. שהציפוי הזה מעניק לצבעים ולטקסטים צבע יותר חד ועמוק, ונראה הרבה יותר טוב מאשר מסכים בלי ציפוי "מבריק"

ג. גם דיברתי אם החנות שהזמנתי את המסך ממנה ומי שעובד שם אמר לי שלו יש את ה19" גם עם הציפוי ה"מבריק" והוא אמר שכל מי שנכנס לחנות לראות נדהם [לטובה] מהמסך, וכנ"ל לגבי מה שאמרתי בסעיף ב.

יום טוב ונקווה שהמסך באמת יגיע מחר :D

דווקא זה נשמע מאוד הגיוני שכאשר אתה משחק בחדר חשוך לגמרי אז תהיה השתקפות. (אני לצערי נוטה לצד החשוך)

ללא ספק המסך מעולה, החשש היחידי שלי זה שהמסגרת מבריקה.

בכל מקרה, אם אתה יכול אנא תכתוב ביקורת לאחר שתקבל את המסך למה הוא באמת מעניין.

בנוגע לפיקסלים אתה צריך לסגור עם החנות מראש שבשבועיים הראשונים אם יש פיקסל מת או בעיה אחרת הם מחליפים לך את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK - אז ככה....

לאחר בירור עם IQPC ההצעה שלהם היא כדלקמן:

1. יש להם מסכי 2007WFP במלאי לאספקה מיידית.

2. מחיר כל מסך - 2350 ש"ח כולל מע"מ.

3. המסכים באחריות ויבוא של היבואן הרשמי.

על פי מנהל החנות (מנחם), אין התניה ברכישת כמות מינימלית של מסכים - כל מי שיפנה יקבל את המחיר הנ"ל.

מי שמעוניין - אנא צרו קשר עם מנחם (פרטים באתר - www.iqpc.co.il תחת "צרו קשר").

כרגע אין צפי למסכי 2007FP בכלל.

בהצלחה לכולם, :xyxthumbs:

tmpusr

מי שמעוניין ב- 2407 יש להם אותו גם כן. לא סגור על המחיר אבל הוא אמור להיות אטרקטיבי ביחס לשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי, אין לו כרגע, הגיע ליבואן, לא אליו. לפי מה שהבנתי, היבואן כבר נתן את המשלוח למישהו אחר, ואין לו במלאי, אולי מחר יגיע, גם המלאי ההוא נמכר כבר, אבל אולי יש מצב שישארו ליבואן איזה 2 עודפים שהוא יתן לחנות.

כמו כן, LCDTV שאמרו לי (לא שציפיתי שזה באמת יקרה) שיגיע סוף שבוע שעבר או תחילת השבוע הזה, כמובן שעכשיו אומרים שרק שבוע הבא...

ככה שאנחנו עדיין באותו מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK - אז ככה....

לאחר בירור עם IQPC ההצעה שלהם היא כדלקמן:

1. יש להם מסכי 2007WFP במלאי לאספקה מיידית.

2. מחיר כל מסך - 2350 ש"ח כולל מע"מ.

3. המסכים באחריות ויבוא של היבואן הרשמי.

על פי מנהל החנות (מנחם), אין התניה ברכישת כמות מינימלית של מסכים - כל מי שיפנה יקבל את המחיר הנ"ל.

מי שמעוניין - אנא צרו קשר עם מנחם (פרטים באתר - www.iqpc.co.il תחת "צרו קשר").

כרגע אין צפי למסכי 2007FP בכלל.

בהצלחה לכולם, :xyxthumbs:

tmpusr

מי שמעוניין ב- 2407 יש להם אותו גם כן. לא סגור על המחיר אבל הוא אמור להיות אטרקטיבי ביחס לשוק.

פאנל? גירסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שפיקסלים שרופים זו תקלה במסך פתחת ומצאת יביאו לך מסך אחר - אתה לא מבטל את הקנייה.

פנל "לא מתאים" לא תוכל להחליף כי מן הסתם כל המסכים בחנות הם מאותו משלוח עם אותו פנל.

יבואן רציני מתחייב ל 0 פיקסלים שרופים בקנייה. לא מתחייבת על סוג הפנל שתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

שמי בועז אברהמי ואני מנהל ערוצי הפצה של DELL בחברת CMS.

CMS למי שלא מכיר הינה חברת ההפצה הגדולה בישראל ומייצגת באופן רשמי בישראל חברות דוגמת:

דל

HP

לנובו

מיקרוסופט

אפסון

ועוד....

CMS כפי שהזכרתי היא חברת הפצה ולכן אינה מוכרת ישירות ללקוח הסופי אלא רק דרך משווקים.

כמעט כל חנות מחשבים בארץ היא לקוחה שלנו ומסוגלת למכור DELL המיובא על ידינו.

מסכי דל מיובאים על ידינו באופן סדיר וזמינותם כמעט תמיד מלאה.

גם אם במקרה חסר באותו רגע אז תוכלו לבצע הזמנה בחנות ולקבלו תוך מקסימום 3 שבועות - זה זמן היבוא שלנו מחו"ל.

מעל 20" אינץ תוכלו למצוא אצלנו את הדגמים הבאים כמעט תמיד במלאי מיידי:

Dell 20" 2007WFP UltraSharp Flat Panel

Dell 20" 2007FP UltraSharp Flat Panel

Dell 22" E228WFP

DELL 2407WFP/Ultrasharp Black Only

איננו יכולים כמובן להתחייב על סוג הפנל אבל בנוגע לפיקסלים שרופים אני יכול גם יכול.

החלפה של המסך החל מהפיקסל הראשון בחודש הראשון.

בהמשך תבוצע החלפה בגין שלושה פיקסלים.

אם הפיקסל השרוף יהיה במרכז המסך תשקל החלפת המסך בפחות משלושה פיקסלים.

אני מזכיר לכם שקניה מיבואן לא רישמי עשויה להיות בעיה במיוחד בסעיף האחריות - אין סטנדרטים ואין מחויבות של יצרן או אפילו יבואן גדול וותיק.

מה שזול עשוי להתברר כיקר בסוף. לשיקולכם שווה את ההפרש הכספי הנמוך...

לסיכום, אני ממליץ לכם לפנות לחנויות מחשבים מוכרות ולבקש לרכוש מסך מהדגם שאתם רוצים.

אם תקבלו תשובה שלילית תשאלו אם הם בדקו ב CMS לגבי זמינות.

מי שיתקל בבעיות מוזמן לפנות אלי למייל:

boaz.avrahami@gmail.com

אני מבטיח לעזור לכולם להשיג את המסכים הנחשקים של DELL

בברכה,

בועז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...