המרדף אחרי ה 2007WFP השחור - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המרדף אחרי ה 2007WFP השחור

עמיר

Recommended Posts

אז שימכרו קצת יותר יקר.. גם ככה בחו"ל המחיר שלו 1700 שקל, ובארץ הממוצע באזור 2500-2600 שקל, אז תאמין לי, הם עושים עליו מספיק כסף....

ברור שחנויות תמיד יעדיפו למכור את הזבל שהרוב הולך עליו, אבל בד"כ יהיו מספר חנויות שפונות לקהל יותר מתעניין / מבין בתחום ומציעות לו את מה שהוא רוצה. פה אפילו את זה אין, וגם אין אלטרנטיבה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דיברתי עם אחד היבואנים הרשמיים והוא מוכן להביא את המסכים במחיר מ-א-ו-ד אטרקטיבי אבל לא מוכן למכור לפרטיים, רק לארגונים.

הוא לא ערוך ולא רוצה להתעסק עם 20 לקוחות פרטיים שי***נו לו במוח מהבוקר עד הלילה. בשביל זה יש משווקים/חנויות... אבל להם לא משתלם להתעסק עם המסכים האלה - לא מבחינת המחירים ולא מבחינת הביקוש. יש להם ביקוש גבוה בהרבה למסכים בסביבות 1500 ש"ח ומטה ומתח הרווחים שלהם שם גבוה בהרבה.

יש למישהו רעיון איך לפתור את העניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכפפה אכן "הורמה" - אעדכן אך ורק כשיהיו לי פרטים ודאיים ובדוקים.

חברים, אני מעוניין להצטרף לעסק (כוח קנייה קבוצתית). אבל חשוב שזה יהיה בזמן הקרוב והכי חשוב הפאנל הנכון.

בבקשה תעדכנו את הפורום בתהליך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והקנייה עוד חודש לא אכפת לי.. פשוט אני מקבל מחשב חדש רק בתחילת מאי... אז אני מעדיף את המסך והמחשב באותו זמן. :nixweiss:

אוף, אם לא ישאר מהמסך הזה אני ידפק בלי מסך כי אין אופציה אחרת למסך רחב חוץ מה 24 שלדעתי גדול מידי ואני לא רוצה רזולוציה טבעית של 19xx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...