המרדף אחרי ה 2007WFP השחור - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המרדף אחרי ה 2007WFP השחור

עמיר

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כזה מטריף שזה המסך היחידי בארץ חוץ מהנק בגודל הזה שבאמת טוב, ובסוף עוד יש לך את הרולטה המגעילה הזאת.

לא היה אכפת לי לשלם על הנק בעיה זה שהוא "מבריק" :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.. אני מניח שיקח עוד זמן (שנה-שנתיים?) עד ששוק ה LCD יקבל זריקת מרץ בארץ, וגם אנשים כמונו שמחפשים משהו קצת יותר מהממוצע נוכל לבחור ממבחר די גדול (לצערי תמיד בהתחלה אנחנו מפגרים מאחורי כולם בהכל... אם זה היה במחשבים פעם, אחרי זה בגאדטים ופלאפונים וכו')....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לתומי כבר פנטזתי על המסך כאישה..

לא להרוס

אז אולי נהפוך את זה ל"מנענע את השחלה השמאלית?"

עכשיו ברצינות אני מקווה שזה לא איזה טריק שיווקי מצד היבואן הרשמי לרכוב על גל ההצלחה היחסי

ולהעלות מחירים..

the Z-Guy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם שהצגת לא מגרד ל-2007 את האשך השמאלי...

:silly:

במידה והפנאל של ה 2007 PVA אז אולי.

אבל אין משהו אחר בארץ. לפי ביקורות המסך טוב.

ולא צריך להגזים עם "לא מגרד.." תעשה לי טובה. ההבדל לא כזה ענקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כזה מטריף שזה המסך היחידי בארץ חוץ מהנק בגודל הזה שבאמת טוב, ובסוף עוד יש לך את הרולטה המגעילה הזאת.

לא היה אכפת לי לשלם על הנק בעיה זה שהוא "מבריק" :P

אני הזמנתי את ה20WGX2 והוא אמור להגיע מחר.

דיברתי עם כמה אנשים שרשכו את המסכים של ה19" ושל ה17" שגם להם יש את הציפוי ה"מבריק" כביכול, והם אמרו לי כמה דברים:

א. מה שאומרים לפי ביקורות שבמקומות חשוכים במשחקים רואים את ההשתקפות שלך זה ממש לא נכון, ולא מרגישים\רואים שום השתקפות כאשר משחקים במחשב.

ב. שהציפוי הזה מעניק לצבעים ולטקסטים צבע יותר חד ועמוק, ונראה הרבה יותר טוב מאשר מסכים בלי ציפוי "מבריק"

ג. גם דיברתי אם החנות שהזמנתי את המסך ממנה ומי שעובד שם אמר לי שלו יש את ה19" גם עם הציפוי ה"מבריק" והוא אמר שכל מי שנכנס לחנות לראות נדהם [לטובה] מהמסך, וכנ"ל לגבי מה שאמרתי בסעיף ב.

יום טוב ונקווה שהמסך באמת יגיע מחר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...