המרדף אחרי ה 2007WFP השחור - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המרדף אחרי ה 2007WFP השחור

עמיר

Recommended Posts

האין זה אבסורד שזה המסך היחידי שמומלץ לטווח מחירים שלו עם מאפיינים כאלו, אך לא ניתן להשיגו באף מקום ?

גם למי שאמור להיות אותו במלאי יחסי זה איזה חנות בעלת 2 שמות בפתח תקווה (ויש עוד איזה חנות שמבטיחה מלאי עתידי בירושלים). זו בעיה גם למי שגר רחוק משם וגם מבחינת זמינות לתקלה עתידית/מיידית ו/או מלאי לקניה בסיסית בכלל.

ברור לי שאנחנו בישראל והמצב פה לא להיט (שלא נדבר על היצע המסכים שיש בחו"ל לעומת הארץ), אבל זה מעצבן שזה המסך היחידי שאפשר להמליץ עליו בתחום מחירים זה (והיחידי שבפועל מומלץ) ושאין להשיג אותו.

דל ישראל מתנערת מהנושא (בצדק או שלא) ואומרת שצריך לפנות לספקים המורשים בשאלות. הספקים המורשים, או שלא חוזרים, או שאומרים שהמידע מסווג, או שמפנים אותך לחנויות.

חוץ מ 2 החנויות שהוכזרו, שאר החניות שנבדקו מדגמית אמרו שיש בעיית זמינות של המסכים מהיבואנים.

רשימת חנויות שמתימרות למכור את המסך:

http://web.zap.co.il/model.asp?model_id=469711

רשימת היבואנים/מפיצים של של דל בארץ:

http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/contact/edb/israel?c=il&l=he&s=bsd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושש (מאוד) שאחת הסיבות לחוסר הזמינות הזו היא שיתחילו בקרוב לייבא את דגמי ה S-PVA לארץ במקום ה S-. כמובן שאף אחד לא ירצה שהלקוחות ידעו מכך. אולי זו הסיבה להתנערויות.

דגמי ה S-PVA מאוד לא מומלצים לפי הביקורות, יש לא מעט כאלו שטוענים שהם גרועים יותר ממסכי TN.

ברגע שיתחיל "גל עלייה חדש" של יחידות מהמסך הזה, הייתי נזהר מאוד לפני שאני קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגמי ה S-PVA מאוד לא מומלצים לפי הביקורות, יש לא מעט כאלו שטוענים שהם גרועים יותר ממסכי TN.

אני לא יודע איפה ראית את השטות הזו. אני ראיתי בעיניים מסך PVA. אמנם הוא מעט פחות טוב מה שלי בזוויות צפיה אבל עדיין הוא הרבה מעל ומעבר לכל מסך TN שראיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה ראית את השטות הזו. אני ראיתי בעיניים מסך PVA. אמנם הוא מעט פחות טוב מה שלי בזוויות צפיה אבל עדיין הוא הרבה מעל ומעבר לכל מסך TN שראיתי

למה שאני אמציא את זה? אני אנסה להביא לינקים לביקורות. אני לא דיברתי על זויות צפיה אלא על איכות הצבעים והאחידות שלהם, ואני לא בא לומר "המסכים האלה גרועים אל תקנו", רק לומר את הרושם שנוצר מביקורות שקראתי. כמובן שזה ירגיע אותי יותר לשמוע שדגמי S-PVA לא רעים בכלל, אבל עדיין אני הייתי מעדיף את דגמי ה ולא מתפשר עליהם.

מה לגבי ה- 2407WFP עם איזה פאנל הוא מיוצר?

S-PVA (והוא זוכה רק לתשבוחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לסטות מהדיון הזה למחוזות אחרים....

גם לגבי תורות קונספירציה למנהים, לא נראה לי שהסיבה להם זה: "כמובן שאף אחד לא ירצה שהלקוחות ידעו מכך. אולי זו הסיבה להתנערויות." מן הסתם זה דבר ידוע שהוא מגיע עם כמה פאנלים, המוכרים, אם הם בכלל מודעים לזה, יודעים שהם צריכים למכור את זה בכל מקרה, אז זה לא קשור...

ישנם כמה ביקורות שאמרו שהוא יותר גרוע מ TN, אבל אולי שם הסטנדרטים יותר גבוהים מהארץ :) (או שיש דגמים חדשים משופרים):

http://forums.anandtech.com/messageview.aspx?catid=31&threadid=1745344

Dell UltraSharp 2007WFP (panel lottery, PVA panel of poor quality). The S- version belongs above the VX2025WM in the Multimedia section. Those who are willing to take the gamble and exchange until they get an S- are welcome to, but because of this panel lottery it can't be recommended to the general public. The dethroning is extremely unfortunate because the S- version is the flagship of 20" widescreen LCDs, second only to the NEC 20WMGX2. The PVA version doesn't even come close (it's bad even for PVA, you'd probably prefer a TN).

בכל מקרה, אתם מוזמנים לספר על אילו בירורים / ניסיונות רכישה היו לכם למסך הזה עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש (מאוד) שאחת הסיבות לחוסר הזמינות הזו היא שיתחילו בקרוב לייבא את דגמי ה S-PVA לארץ במקום ה S-. כמובן שאף אחד לא ירצה שהלקוחות ידעו מכך. אולי זו הסיבה להתנערויות.

ברגע שיתחיל "גל עלייה חדש" של יחידות מהמסך הזה, הייתי נזהר מאוד לפני שאני קונה.

ברור לך שזה בדיוק אותו הדגם וליבואן אין דרך להבחין (ואפילו לצרכנים לא קל להבחין), נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא היחידים שמתיימרים למכור אותו מעניין אותי לשמוע על אחרים חוץ מהמקרה המצער ההוא..

מה נסגר איתך?

אתה כל הזמן מדבר על המקרה ההוא כאילו

הכל אבוד ואנחנו מבזבזים את הזמן...

בסוף כולם יהנו ולך לא יישאר כי ייגמר המלאי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זו אופציה, בדיוק כמו שאולי יש לו בעיה להשיג את המסך, או שאולי תקבלו מסכי PVA, או שאני אקבל את המסך אחרי 3-4 ימים במשלוח (שעולה כסף) עם פיקסלים שרופים, אצטרך לשלוח אותו חזרה, לקוות שהוא לא מכר את כל המלאי שלו, לקבל אחד אחר, בתקווה שהוא יהיה בסדר.

אני מדבר אם לא שמת לב על תופעה יותר נרחבת שאף חנות לא מוכרת אף מסך מתחרה נורמלי ו/או את המסך הזה, וזה הבעיה הרצינית.

האופציה העדיפה היא שבכל אזור בארץ תהיה לפחות חנות אחת שמוכרת במלאי מסכים של (או מסך שווה ערך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהסיבה לכך היא שמתח הרווחים שיש לחנויות על הדגם הזה הוא נמוך מאוד ולכן הן "מעלימות" אותו מהמדפים.

זה לא מקרה שהוא אחד המסכים המומלצים ביותר כי הוא נותן את התמורה הטובה ביותר לכסף וזה "לא טוב" לחנויות.

הן מעדיפות למכור ATIVA או YAKUMO או 203B ב-2000 ש"ח כי להם הם עולים רבע מזה (רק דוגמאות - לא לקפוץ כאן).

DELL מוכרת מסכים שזולים בעשרות אחוזים ביחס למסכים אחרים באותה רמה בזכות הגב הכלכלי החזק שלה אבל אם המסכים האלה יהיו זמינים באותם מחירים בארץ - הם ישברו את השוק.

רק התארגנות צרכנים רצינית או יבואנים "אפורים" כמו יעקב (בהצלחה :xyxthumbs:) יכולים "לשבור את המצור" בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...