הסוף לווינאמפ, מבחינתי לפחות - ומה איתכם? - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסוף לווינאמפ, מבחינתי לפחות - ומה איתכם?

JeW BoY

Recommended Posts

foobar2000 + Media Player = שילוב מנצח :xyxthumbs:

יאפ..same here

אני בדיוק בשלבים של לקסטמז את FOOBAR בעצמי ולעצמי, ראיתי דברים שנראים פשוט מדהים

אבל תנו סיבות

אין ספק שמבחינת , WINAMP ו- FOOBAR די זהות בתוצאה הסופית (תקנו אותי אם אני טועה, לא שמעתי הבדלים משמעותיים)

אבל הקינפוג והחופש עושים באמת את ההבדל, והיום כשלכולם יש אוסף די רחב במחשב, הסדר והצורה כן חשובים.

הייתרונות מתבטאים בקטע ויזואלית ומבחינה ארגונית וקלות שימוש (לא הגדרת התוכנה , אלא אחרי שהגדרת, כמה קל לך לעבוד איתה ולזרום איתה)

קרא כאן עוד.

משאבי מערכת פחות מעניינים או צריכים לעניין אתכם

היום להרבה אנשים יש מחשב שיכול להעיף 500 מופעי תוכנת כלשהיא בקלות

(למרות שאני אישית די קמצן בקטע הזה , ואוהב לחסוך)

אבל אני אומר, אם לא אכפת לך מהויזואליות, יש לך מחשב פצצה שמריץ הכל טוב, ואתה מסתדר יופי עם WINAMP

אז אין סיבה אמיתית לעבור, חוץ מאהבה לרעיון הקוד הפתוח, וחופש לעשות מה שבא לך עם התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

פובאר לא קוד פתוח.

foobarwv9.png

נראה טוב יותר' date=' נכון? ההבדל הוא שהפעם, foobar היתה ממוזערת, בדיוק כמו Winamp.

[/quote']

תפתח את אותה כמות שירים ב 2 התוכנות, תדאג שיהיו +- באותו מצב, ותראה כמה VM MEMORY הם לוקחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מעניין אם יש כבר נגן קליל עם DFX מובנה, כי אצלי הווינאמפ זולל משאבי CPU (בזבוז לא מעניין אותי בכלל) בצורה מטורפת כאשר תוסף DFX דולק...ואני לא מסוגל להאזין בלעדיו (חווייה אחרת לגמרי - מי שניסה יודע על מה מדובר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מעניין אם יש כבר נגן קליל עם DFX מובנה, כי אצלי הווינאמפ זולל משאבי CPU (בזבוז לא מעניין אותי בכלל) בצורה מטורפת כאשר תוסף DFX דולק...ואני לא מסוגל להאזין בלעדיו (חווייה אחרת לגמרי - מי שניסה יודע על מה מדובר).

על מנת לבער את הבורות שלי...

מה זה DFX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך לכפר על איכות ירודה של שירים. בכל מקרה, לא כולם אוהבים את זה, יש גם באופן דומה את ה WOW SRS מובנה בתוך WMP.

לא עדיף כבר להשתמש בMP3-ים של יותר Kbs?

או קבצים איכותיים יותר בפורמטי LOOSELESS? כמו APE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן משנה לגמרי את הצליל, כמו הנדסה מחדש לסאונד, או כמו שאני רואה את זה: אקולייזר חכם/חצי-אוטומטי (אני לא משחק עם ההגדרות של DFX כמעט). גם שירים lossless לגמרי (WAV) נשמעים לי יותר טוב דרך DFX. כפי שאמרו: נסו ותחליטו לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

192 זה לא כזה איכותי... וגם שוב, זה עושה עוד שינויים לצליל שחלק אוהבים וחלק לא.. צריך לנסות ולראות.

זה ישפר לי אפילו פורמטים LOOSELESS?

עריכה:

סליחה לא ראית שהספקת להגיב לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...