לא מצליח להריץ קבצי ASF. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להריץ קבצי ASF.

Shaharrr

Recommended Posts

זה אמור לעבוד לך במדיה פלייר , אם לא אז REAL PLAYER , NeroShowTime,VLC או שתוריד codecs

אה וBSPLAYER

http://filehippo.com/download_bsplayer/

זה אמור לעבוד...

עריכה: הBS אמור לעשות את העבודה

BSPLAYER לא יכול להריץ את זה. זה שידור חי של רדיו. איזה CODECS צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאזין בסבבה לאתר הזה כרגע (חביב מאוד דרך אגב) וזה לא הציע לי להוריד שום קובץ ASF וגם אני על (מנוע) IE6. ההצעה שלי היא לאפס את הגדרות הדפדפן ככה ולנסות שוב, אחרי התקנת כל העדכונים לווינדוס שיש להם נטייה לתקן באגונים.

אה, בעצם, קודם תסיר ותתקין מחדש נגן פלאש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאזין בסבבה לאתר הזה כרגע (חביב מאוד דרך אגב) וזה לא הציע לי להוריד שום קובץ ASF וגם אני על (מנוע) IE6. ההצעה שלי היא לאפס את הגדרות הדפדפן ככה ולנסות שוב, אחרי התקנת כל העדכונים לווינדוס שיש להם נטייה לתקן באגונים.

אה, בעצם, קודם תסיר ותתקין מחדש נגן פלאש.

מצטער, אין שום קשר לנגן הפלאש ו\או ל IE6. התקנתי מדיה פלייר 11 וזה פועל שם. אבל אני רוצה שיפעל גם בווינאמפ(יש לי 2.9). לדעתי חסר לי CODEC מסוים.

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חשבתי שאתה מדבר על האזנה לשירים שאתה בוחר. אתה מדבר על האזנה לייב... גם שם אני לא מתבקש להוריד קובץ ASF, זה מיד פותח לי ב-WMP.

בכל מצב הקודק כבר מותקן אצלך אם אתה יכול לנגן ב-WMP. שדרג את ווינאמפ לגרסה שגם מודעת לקיומם של פורמטי מוסיקה חדישים מאשר 1922 ;D ואני מאמין שהוא ינגן לכך את ה-ASF. אני העתקתי את ה-URL מה-Properties ב-WMP והדבקתי ב-Winamp עם פקודת Open URL שזה Ctrl+L וזה מנגן לי עכשיו את הלינק שם בלי שום בעיה. אצלי הוא היה לינק MMS זה

הגיוני שהלינק אולי לא ישאר אותו דבר בעתיד הקרוב מאוד.

תריץ ווינאמפ הכי חדש אך בממשק קלאסיק (כמו שאני עושה) כדי שיקל על המעבד ולא יראה מצועצע יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי 5 לייט. התאכזבתי, כשהאקולייר היה במצב דומה למצב של ה 2.9(שבו אני משתמש עכשיו) שמעו בצורה נוראית. איך זה הגיוני ?

עם ה 2.9 אני שומע בצורה מסוימת, ועם ה 5 לייט שמעתי בצורה ממש שונה, לרעה. מדוע?

או שאתה ממליץ פשוט להוריד את ה 5 המלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נשמע לי הגיוני שאיכות הצליל ירדה עם התקדמות בגרסאות. לא יודע מה הסיבה אבל נשמע לי עניין של קינפוג כלשהו איפשהו.

אני בכל אופן עובד עם תוסף DFX שכבר אמרו עליו חכמים שברגע הראשון שאתה שומע מוסיקה איתו, אתה מרגיש כאילו מישהו הוציא לך את השעווה מהאוזניים. :lol:

אני לא זוכר את ההבדלים בין הלייט למלא, אבל אני תמיד מתקין את המלא בכל זאת. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחתום לך גם על צ'ק ללא כיסוי, my boy. :lol:

נראה לי שאתה טועה מי פה זה שאמור לעזור מטוב לבו ומי שאמור לקבל את העצות - או לא, מתחושות לבו לגבי רצינות הממליץ...

ברצינות עכשיו - אני יכול להתערב איתך על כמה כסף שאתה רוצה שאפשר להביא ווינאמפ 5 לאותה רמת של 2.9 כל עוד המחשב שלך מהיר מגיגהרץ אחד. איך נגיע לאותה איכות אני לא בטוח... ואני לא בטוח שאני כל-כך רוצה להיכנס למצוא את הסיבות להבדלים בסאונד אצלך (קנפוג/תוספות אולי אפילו משהו שקשור לכרטיס קול או DirectX)... אם היה תמריץ כספי... :-*

אז תנסה, ומקסימום אם לא ילך לך תתערב איתי, או שתפשפש במחשב לבד למצוא את התרופה..

אה, ותמיד יש לך אופציה לשדרג לגרסת ביניים - משהו ווינאפ גרסה 3 ומשהו או 4 ומשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחתום לך גם על צ'ק ללא כיסוי, my boy. :lol:

נראה לי שאתה טועה מי פה זה שאמור לעזור מטוב לבו ומי שאמור לקבל את העצות - או לא, מתחושות לבו לגבי רצינות הממליץ...

ברצינות עכשיו - אני יכול להתערב איתך על כמה כסף שאתה רוצה שאפשר להביא ווינאמפ 5 לאותה רמת של 2.9 כל עוד המחשב שלך מהיר מגיגהרץ אחד. איך נגיע לאותה איכות אני לא בטוח... ואני לא בטוח שאני כל-כך רוצה להיכנס למצוא את הסיבות להבדלים בסאונד אצלך (קנפוג/תוספות אולי אפילו משהו שקשור לכרטיס קול או DirectX)... אם היה תמריץ כספי... :-*

אז תנסה, ומקסימום אם לא ילך לך תתערב איתי, או שתפשפש במחשב לבד למצוא את התרופה..

אה, ותמיד יש לך אופציה לשדרג לגרסת ביניים - משהו ווינאפ גרסה 3 ומשהו או 4 ומשהו.

עם כל הכבוד ידידי, זה שהגבת לי, לא אומר בהכרח שאתה אומר דברים נכונים ובטח ובטח שלא מכריח אותי לקבל את העצות שלך, כי הן לאו דווקא נכונות - נקודה למחשבה. אני מסתובב בהמון פורומים (מוזיקה, , מחשבים) ואני רואה מספיק אנשים שיש להם רצון לעזור, אבל מטעים אנשים אחרים. ככה שהעובדה שהגבת כאן לא הופכת אותך לצודק ואותי לטועה.

בקשר לחלק הרציני של התגובה שלך - אני עם 2.8 גיגהרץ. הטיעון שלי היה פשוט: יש לי ווינאמפ 2.9. האקולייזר שלו מסודר בצורה מסויימת, כאשר אני מסדר את האקולייזר של 5(לייט) באותה צורה - אני כמעט בלי MID. השאלה שלי פשוטה עוד יותר - למה זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה שלי - לא יודע למה. אבל התחושה שלי היא שאפשר לסדר את זה. תחושה חזקה ביותר. :-* איך? אולי אחרים יודעים, אולי יודע, בטוח מישהו בפורום המקצועי של יצרן התוכנה יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי 5 לייט. התאכזבתי, כשהאקולייר היה במצב דומה למצב של ה 2.9(שבו אני משתמש עכשיו) שמעו בצורה נוראית. איך זה הגיוני ?

עם ה 2.9 אני שומע בצורה מסוימת, ועם ה 5 לייט שמעתי בצורה ממש שונה, לרעה. מדוע?

או שאתה ממליץ פשוט להוריד את ה 5 המלא?

בלי קשר לבעיות עם האקולייזר (שאני מאמין שניתן לפתור אותן), הסיבה העיקרית להתקנה של וינאמפ בגרסא החדשה היא עניין האבטחה - בגרסאות הישנות יש המון בעיות שנפתרו על ידי עדכון גרסאות של הוינאמפ כך שכל זמן שאתה נשאר עם גרסא 2.9 אתה חושף את מחשבך לסכנות שלא לצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לבעיות עם האקולייזר (שאני מאמין שניתן לפתור אותן), הסיבה העיקרית להתקנה של וינאמפ בגרסא החדשה היא עניין האבטחה - בגרסאות הישנות יש המון בעיות שנפתרו על ידי עדכון גרסאות של הוינאמפ כך שכל זמן שאתה נשאר עם גרסא 2.9 אתה חושף את מחשבך לסכנות שלא לצורך.

זאת כבר סיבה קצת יותר חשובה. קבלתי. אם אני מתקין את 5 בנוסף ל 2.9 שברשותי ומשתמש רק ב 5, בעיית הבטחה תיפתר? או שאני צריך ממש למחוק את ה 2.9 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...