חדש כאן , כמה מהעבודות הטובות שלי :) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש כאן , כמה מהעבודות הטובות שלי :)

Men7a

Recommended Posts

היי , קוראים לי שגיא :) אני מאילת P: אוהב להתעסק בזמן הפנוי המעוט שלי בפוטושופ , אבל בזמן האחרון אין משהו שמעניין אותי , אז קצת עזבתי את הפוטושופ

בכל מקרה הינה חלק מהעבודות הטובות שלי :)

5c222216.jpg

Timewar.jpg

Fantasy2.jpg

atv1rq.gif

alien20mx.jpg

dxyk6.jpg

henrysigbt1.jpg

alexshellysr7.jpg

valnciayc2.jpg

gambitjz7.jpg

אשמח לתגובות :)

חוץ מפוטושופ אני גם מתעסק קצת עם 3ds studio max :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום, עבודות יפות. האהובה עלי היא התמונה השלישית, ובגדול כל העבודות יפות, לא צעקניות מדי ונעימות לעין.

הנה כמה דברים שלא אהבתי:

1. הכיתוב past vs future שחוזר על עצמו בתמונה השנייה לדעתי גורע, מאחר והתמונה עצמה מעוצבת בצורה נעימה לעין ו seamless, כשרואים את הכיתוב זה די צורם כי הוא קוטע את הרצף ה"זורם" של שאר העיצוב.

2. התמונה הרביעית - לא אהבתי את ה"רעש" (או grain-יות), למרות שאני מבין את האפקט שרצית ליצור, לדעתי זה טיפה מוגזם (בעיקר על הדמות עצמה. אם היית מפחית משמעותית את ה grain עליו, הוא היה מתבלט יותר ולדעתי זה היה נראה טוב יותר)

3. התמונה החמישית - כדאי להוסיף עוד פרטים וצבע לאיזור האמצע, כי הלבן יחד עם הגוון הצהוב/כתום הבהיר שם מסיח את הדעת יותר מדי, וממקד את העין לאיזור הזה. אז מה שקורה בעצם שמי שרואה את התמונה מרגיש כאילו הוא מפספס פרטים, כי העין כל הזמן נמשכת לאיזור הבהיר. אני לא אומר שזה בהיר מדי, אבל כדאי להוסיף שם קצת פרטים כדי ליצור "זרימה" או קישור טוב יותר בין החלק הימני והשמאלי של התמונה. במקרים האלה לפעמים אפילו קו אחד עושה הבדל עצום.

4. התמונה השישית - מעודן ויפה, אבל לדעתי כדאי היה בכיתוב הירוק DX בצד ימין להכהות את הקצוות ה"רטובים", כך זה היה נראה יותר כמו גראפיטי ופחות כמו מברשת של .

5. תמונה שביעית - כנראה שזה רק אני, אבל יש לי בעיה עם הפונט של הכיתוב HENRY ברקע. לא יודע למה, זה פשוט לא מסתדר לי עם שאר התמונה.. אולי כי הוא ציורי, כלומר מתאים להיות פונט של קומיקס כמו הקומיקסים של .

6. תמונה שמינית - הצבעים של הדמות קצת יותר מדי מתבדלים מהרקע. שים לב להבדל יחסית לתמונה 9, שם למרות שהצבעים של הדמות שונים מהרקע, הם "מתלבשים" יפה יותר. כדאי לשחק קצת עם ה levels כדי להשיג את הפשרה הזו שגם הדמות תתבלט מהרקע, אבל גם תהיה קשורה מבחינת הצבעים.

קח את ההערות כמחמאה, ככל שיש יותר הערות זה אומר שאני מעריך יותר את הרמה שלך :xyxthumbs:

1-תוריד את החלק התחתון שנשאר מהתמונה בחוץ ותהפוך את הלבן לצבע של הפורום...

2 או 3- כנ"ל לגבי החלק הלבן

לחליפין את האיזורים הלבנים מחוץ לגבולות תגדיר כאיזורים שקופים ותשמור בפורמט gif או png.

ד"א, ה avatar הוא ציור שלך? אם כן, סחטיין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה בקשר למשפט

קח את ההערות כמחמאה, ככל שיש יותר הערות זה אומר שאני מעריך יותר את הרמה שלך

אני תמיד אומר שהערות צריך לקחת בצורה הכי טובה שיש , ורק אם נקשיב להערות נצליח ללמד ולהתקדם :)

אתה יכול להגיד לי שהעבודה חרא ולא יפה ,אני לא מאלה שיעלבו , אני מאלה שיסתכלו ויחפשו איך לשפר :)

אני מאוד מעריך את התגובה שלך :) והוספת לי המון , אני מסכים איתך בהרבה דברים שאמרת כאן שלא חשבתי עליהם קודם או לא ראיתי בתוצאה הסופית , אני אנסה לשפר כמה שיותר ויציג כאן עם השיפורים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...