דברים משוגעים שעשיתם.. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דברים משוגעים שעשיתם..

ben15

Recommended Posts

שברתי חלון לשכנים באמצעות רובה תפוחי אדמה.

בניתי פצצה מ-100 גרם של אבקת שריפה (מכדורים) ושמתי אותה במגרש כדטרסל שלנו...(היה הד ממש חזק ועוד שניה עפתי מהפיצוץ)

שרפתי לחבר שלי את הגבות עם ספרי AXE.

זרקתי אבך ברחוש ושברתי שמשה אחורית של מכונית :-X

וזהו 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זרקתי על חבר טייגר וזה נכנס לו לכיס :jump: עד היום יש לו סימן (לפני 3 שנים) חח הוא חזר הביתה עם חור מכנסיים

דפקתי עם רוגטקה כמה ציפורים... עשיתי לבד (עץ מעץ לימון, גומי דפקתי מהקופת חולים את הגומי של הבדיקות דם :smile1: , חתיכה של כדורגל, וכמה גומיות קטנות כדי לקשור את הכל ביחד...)

זה חזק אחושילינג... אפשר להגיע איתה למרחק של 70 מטר אפילו יותר... ובגובה זה עובר בניין של 13 קומות...

היתה תקופה שהחתולות בשכונה הסתובבו עם קסדות 8)

וגם ירינו סופר טייגר עם רוגטקה... הגיע ככה 40 מטר גובה.... ירד קצת והתפוצץ... היה כזה כדור אש.... איזה יפה זה היה

יריתי על תאילאנדים שבנו בית... חחח פגעתי באחד הוא כמעט נפל מאיזה 6 קומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זרקתי על חבר טייגר וזה נכנס לו לכיס :jump: עד היום יש לו סימן (לפני 3 שנים) חח הוא חזר הביתה עם חור מכנסיים

דפקתי עם רוגטקה כמה ציפורים

זה חזק אחושילינג... אפשר להגיע איתה למרחק של 70 מטר אפילו יותר... ובגובה זה עובר בניין של 13 קומות...

היתה תקופה שהחתולות בשכונה הסתובבו עם קסדות 8)

וגם ירינו סופר טייגר עם רוגטקה... הגיע ככה 40 מטר גובה.... ירד קצת והתפוצץ... היה כזה כדור אש.... איזה יפה זה היה

יריתי על תאילאנדים שבנו בית... חחח פגעתי באחד הוא כמעט נפל מאיזה 6 קומות

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)עשיתי מהבאלנו של ההורים ג'פ (למזלי לא קרה לה כלום)

2)נסעתי על מכסה מנוע במהירות של 60+-

3)כמו סעיף 2 רק שישבתי על הפאגז' וזה היה בשביל ביערות..

4)השתנתי מעל מישהו שהוא ישן(הוא לא בדיוק היה חבר שלי...)

5)השתתפתי בתפיסת אוטו גנוב במחסום בירושלים (אני רובאי 02)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עשיתי מהבאלנו של ההורים ג'יפ :smile1:

היינו באיזה פארק עם ים דשא קיצר עשיתי עליו איזה סיבוב קטן...

עכשיו היה שם בור קטן ובגלל הדשא לא ראיתי אותו... קיצר ב 60 קמש בערך לתוך הבור... אמא שלי מסתכלת עלי ותופסת תראש חחח

בסוף לא קרה לאוטו כלום חוץ מאיזה פלסטיק שנפל לאדע מאיפה... (אני מקווה :-\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן , לשמוע מוסיקה באוזניות באמצע מתכונת נחשב ?

והפאנץ ליין הוא - >>> החרמה של המתכונת וקבלת 0 עגול .

מה זה החרא הזה לנו היו מרשים חופשי לא היה מבחן שלא עשיתי בלי ...

אני פעם באיזה גיל 4-5 הלכתי עם חבר מופרע שלי בשכונה וזה היה בתקופה שלא היו עובדים זרים אלא ערבים. אז ראינו כמה עובדים בבניין והתחלנו לזרוק עליהם אבנים וכנראה שפגענו באיזה אחד כי שמענו איזה קללות בערבית ואז הם התחילו לרדוף אחרינו והיינו בטוחים שאם הם יתפסו אותנו הם יהרגו אותנו, כי הם ערבים, אבל בסוף הצלחנו לברוח.

פעם בכיתה ד' באמצע השעור עשיתי זין עם האצבעות בשתי הידיים, הצמדתי את הזין לעיניים, ואמרתי למורה שלי, תראי המורה, זין בעין!

אההה, מה עוד יש....

אתמול נסענו כמה בנים ובנות באוטו (שלי), ואיילון היה ריק כזה, אז אמרתי יאללה נלחץ על הגז עד הסוף נראה לכמה נגיע. עכשיו זה יונדאי מעפן מנוע 1.6, שהכי מהר שהגעתי איתו עד אתמול זה 160 קמ"ש פעם כשחזרתי לפנות בוקר מחבר בשוהם והכל הכביש היה ריק, וגם אז באיזה 150 הוא התחיל לרעוד...

בקיצר דפקתי גז, ואמרתי יאללה הפעם נעבור את ה160 (שימו לב אנשים אני לא בא להתלהב מהמהירות או משהו זה לא כזה מהיר), והגעתי כבר ל170, ואז הבחורה שישבה לידי התחילה כזה דיי גל דיי זה מסוכן מה אתה עושה ואחד מאחורה גם נכנס ללחץ אבל אני הייתי בשיא השוואנג והגעתי כמעט ל180 וכל האוטו רעד כמו מטורף, ואז הגענו למקום שהיו עוד מכוניות אז לא הייתה ברירה והאטתי=[

פעם כששחקתי כדורסל במכבי אז כל שבוע היה תחרות בסוף האימון לבחור את הכמה שינקו עם המגבים ויתפסו כדורים אבודים במשחקים. היה ליגה ואירופה ואירופה היה הכי נחשב.

קיצור, הייתי דיי גרוע מהעונשין, וזה היה כמובן תחרות קליעות עונשין. פעם אחת הייתה תחרות על משחק באירופה, והזריקות נכנסו לי ממש טוב, אבל היה אחד שהיה תותח מהעונשין והיה לו סל אחד יותר ממני כשלכל אחד מאיתנו זריקה אחת. אם הוא קולע הוא ניצח. בקיצור, הוא בא לזרוק, ואני, שאני רבע רומני, התגנבתי מאחורי, ודרכי לו מאחורה על העקב. הכדור שלו לא היה קרוב אפילו לסל, ואיכשהו אף אחד לא שם לב.

למרבה הצער החטאתי את הזריקה שלי והוא ניצח בכל מקרה :(

עשיתי באנג'י באיה נאפא אם זה נחשב מטורף...

עשיתי רכבת הרים במג'יק מאונטן בלוס אנג'לס שיש בה ירידה מאיזה 180 מטר שאתה נכנס לתוך האדמה ובלאגן כזה...

בכיתה ה' הרבצתי לבריון של הכיתה והוא פתח אותי מכותO_O

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים ביצפר?

קיבלתם ביצפר:

ללכת מכות עם ערסים, שגיבו אחד את השני, והמורה האמינה להם ולקרא לה כלבה שמקבלת מהם כסף בשביל להאמין לשקרים שלהם.

לרסק לוקרים עם פטיש, להפוך כונניות של לוקרים.

לרדת לחייו של תלמיד שהוא לא בא במשך שנה שלימה לבית ספר אח"כ - היום אני ממש מצטער, ואני מקווה שהוא סולח לי את זה, הייתי ילד מפגר שעשיתי את זה - אם יש משהו שאני באמת מצטער עליו זה זה.

לעשות ערימות של שולחנות ולהעיף עליהם שולחן ולראות כמה מפילים. להעיף כסאות אחרי שהכיתה הרימה כסאות ולראות כמה שורות אתה מצליח להוריד.

להכניס למישהו וואחד בעיטה לביצים בזמן "בירור" שהמורה עשתה על מכות, ולנגד עיניה...

לתקוע את המנגנון של המזגן על חימום ושיעבוד 24 שעות, בעקבות חבלה במנגנון הכיבוי(הכפתור האדום נותק מהמעגל החשמלי). להוריד חשמל לשתי קומות בבית ספר באמצע היום. להדליק המזגן על חימום, לסגור החלונות בשיעור שלפני שיעור הספורט - כולם חזרו מזיעים.

לחצוב בקיר במשך חצי שנה עד שמגיעים ללוח של הכיתה השנייה(זה טוב למי שיושב שורה אחרונה), ושם לא מבינים למה הלוח עקום.

להרוס חדר בטיול שנתי של מלון למצב של טוטאלוס מוחלט, רק כי "צ'יעממם" לנו.

למחוק את שרת של היסודי, שעליו נשמרו הציונים של ה"לומדות" שהיה חובה לעשות - אני בספק אם זה היה כ"כ רציני כמו שהציגו את זה לפני כמעט 15 שנים או אפילו יותר.

עריכה: אני מתפלא שמישהו פה לא מתוודא על פיצוץ אסלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול נסענו כמה בנים ובנות באוטו (שלי), ואיילון היה ריק כזה, אז אמרתי יאללה נלחץ על הגז עד הסוף נראה לכמה נגיע. עכשיו זה יונדאי מעפן מנוע 1.6, שהכי מהר שהגעתי איתו עד אתמול זה 160 קמ"ש פעם כשחזרתי לפנות בוקר מחבר בשוהם והכל הכביש היה ריק, וגם אז באיזה 150 הוא התחיל לרעוד...

בקיצר דפקתי גז, ואמרתי יאללה הפעם נעבור את ה160 (שימו לב אנשים אני לא בא להתלהב מהמהירות או משהו זה לא כזה מהיר), והגעתי כבר ל170, ואז הבחורה שישבה לידי התחילה כזה דיי גל דיי זה מסוכן מה אתה עושה ואחד מאחורה גם נכנס ללחץ אבל אני הייתי בשיא השוואנג והגעתי כמעט ל180 וכל האוטו רעד כמו מטורף, ואז הגענו למקום שהיו עוד מכוניות אז לא הייתה ברירה והאטתי=[

אז זה היית אתה ?! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמדת פלורסנטים ומסכים שכונתית אני וחבר שלי החלטנו שסמים סוף למסכים ולפלורסטים והתחלנו לשבור אותם אחר כך בפתחנו תחנות של אוטבוס ודפקנו פלורסנטים נכנסנו למקלטים והשמדנו את הפלורסנטים ושכן שלי (עובד בהובלות) אז הוא הביא פשיטה על איזה חנות מסכים ולקח מלא והביא לי איזה צחוקים היה מסך שלא נשבר אז עליתי לגבעה וזקתי אותו ואז באה איזה זקנה והתחילה לצעוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...