דברים משוגעים שעשיתם.. - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דברים משוגעים שעשיתם..

ben15

Recommended Posts

טריאצטון מכינים-

אצטון 100%

מי חמצן (או אם אין ברירה- סנו אוקסיג'ן)

וחומצה הידרוכלורית, אפשר לקנות למשל בחיפה בחנויות כימיקלים.

אם נשאר לך טיפת שכל בראש (אחרי כל הממיסים האורגניים שאתה משתמש בהם בלי מנדף), :screwy:

אל תתעסק עם חומרי נפץ לא תקניים. חבל על החיים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח ניזכרתי שפעם אחת עם דוד שלי התקשרנו ל144 איזה מאה פעם וכל פעם התחלנו עם מישענתה לנו...

פעם אחת לקחנו צינור בבית של סבתא של אני ודוד שלי התחלנו להשפירץ על מכוניות שעוברות....אח איזה קטעים היו....אחת דיברה בפלא עם חלון פתוח...תנחשו מה קרה לה... :lol: אחד חזר משתיפה של האוטו אבל עדין השפרצנו עליו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני הייתי מכניס אותו לקערות כאלה מזכוכית של ריבה, ושם במחסן למטה.

אם אתה לא הולם בו ע"י פטיש\מחמם את האיזור וכיו"ב הוא לא יתפוצץ.

זה גם תלוי באיכות החומרים שאתה משתמש בהם, כמה שהריכוזים יותר מדויקים והחומר יותר נקי זה יהיה יותר יציב.

הכרנו משהו שיכול לספק לנו מלא דברים ממעבדות, היינו מכינים מטענים וקושרים אותם לבלוני גז קטנים (של אמגזיות) אז תבין שהתעסקנו עם דברים קצת יותר מסוכנים ולא קרה לנו כלום...חוץ מבעיות עם המשטרה...אבל יצאנו נקיים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני הייתי מכניס אותו לקערות כאלה מזכוכית של ריבה, ושם במחסן למטה.

אם אתה לא הולם בו ע"י פטיש\מחמם את האיזור וכיו"ב הוא לא יתפוצץ.

זה גם תלוי באיכות החומרים שאתה משתמש בהם, כמה שהריכוזים יותר מדויקים והחומר יותר נקי זה יהיה יותר יציב.

הכרנו משהו שיכול לספק לנו מלא דברים ממעבדות, היינו מכינים מטענים וקושרים אותם לבלוני גז קטנים (של אמגזיות) אז תבין שהתעסקנו עם דברים קצת יותר מסוכנים ולא קרה לנו כלום...חוץ מבעיות עם המשטרה...אבל יצאנו נקיים :smile1:

שמע זה לא מצחיק ...יש לי חברה שעובדת במשטרה והם חקרו משהו ששיחק בזיקוקי דינור ואיבד 3 אצבעות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...