דברים משוגעים שעשיתם.. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דברים משוגעים שעשיתם..

ben15

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שהייתי בכיתה ב', זרקתי על ילד [שאגב זרק עליי גם.. אבל לא פגע :P] קוביות משחק כאלה... [בערך באורך של 40 ס"מ ורוחב של 10 ס"מ ועומק של 5 ס"מ..תחשבו לבד כמה זה... וכבדות מעץ מלא] .. נפתח לו הראש, ותוך כדי הוא עף לתוך הכיתה...[בין השאר בקוביות שפספסתי שברתי שני פלורסנטים :x]

בכל הבי"ס יצאו מהכיתות, בהמשך אותו יום הלכתי מכות עם מורה והרבצתי למנהל + זרקתי עליו מהדק, מחורר ועפרונות...

בשעות הצהריים של אותו יום שברתי זכוכיות של חלון, ילד אחד הצטרף אליי והתחיל לשבור אותן עם הרגליים, נתקעה לו זכוכית בעובי של בערך 7 מ"מ ברגל

והיא נכנסה לעומק של בערך 3 ס"מ... כן, כן, כל זה ביום אחד...

אחחח... היו ימים...

אבל בנאדם, לשתות את השתן של עצמך ? זה... כזה.. פאתתת''תתת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- הליכה בעמידת ידיים על הליכון בחדר (רחוקה מלהיות מושלמת כמובן)

- צלחות ו"דריפטים" בנהיגה בנגמ"ש :smile1: :smile1:

לרדת 12 מדרגות עם אופניים.

בלי להשתמש בידיים :smile1: :smile1: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה טובים אבל רובם מפעם:

1. ביסודי השתנתי לתוך כוס נס-קפה של מורה שהייתה מונחת מחוץ לכיתה באמצע ההפסקה.

2. הייתי הולך לחבר שגר בקומה רביעית, אוסף מלא ילדים מהכיתה (כן גם מהיסודי) אומר להם לחכות למטה והיינו זורקים להם סוכריות ועל הדרך עם הסוכריות זורקים עליהם שקיות מים שהיו ממולאות בחלב מקולקל, מים קטשופ אבנים וכ'ו...

3. אין לי מושג עד היום למה, אבל הייתי מטפס על החלון בבית בקומה חמישית ויוצא עם כל הגוף מחוץ לבניין שרק יד אחת תופסת בתריס (כן גם זה ביסודי).

4. הייתי מתקשר מטלפון ציבורי ל144 עם חבר ומבקשים שמות של אנשים שלא קיימים ואז הייתי מקלל את המרכזנית זה היה קורע.

5. בחטיבה אהבתי להתגרות בגדולים ממני וללכת איתם מכות.

6. הייתי רודף אחרי חתולות רחוב עם הכלב שלי ז"ל.

יש עוד רק שאני לא ממש זוכר את הטובים...

ודרך אגב אני ממש לא ערס אני בכלל שונא אותם! היום אני ממש שונה ממה שהייתי פעם... אני היום לא מעקל בכלל איך ולמה עשיתי את הדברים האלה שעשיתי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...