צריך עזרה לבחירת חלקים...(מפרט בסביבות 15,000 ש"ח - & - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה לבחירת חלקים...(מפרט בסביבות 15,000 ש"ח - &

DestRoy

Recommended Posts

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בהחלט לוקח בחשבון מה חשבתם שאני לא חשבתי על זה? =] העניין הוא שאני קונה מחשב שלם ולא משדרג חלקים ככה שאני צריך להוציא הרבה כסף על זה :s07: אבל עוד טיפ טיפה זמן אני יוסיף עוד 8800 GTX למחשב כי אז כבר יהיה לי אותו ולא אצטרך לקנות מחשב שלם מחדש :s07:

לקנות את מעבד 4 הליבות/6600 זה באמת נשמע טוב באמת! אבל אין לי הרבה ניסיון באוברקלוקינג... יש לי מעט (בסך הכל עשיתי 2 =\) אבל אם בא לכם לשמוע משהו... ה-6800 עולה בממוצע 5,500 נכון? אני יכול להשיג אותו ב-4,000 לא שווה? ותחשבו לטווח הארוך ללא ה-6800 יכול להספיק לזמן רב לא? =]

ואני חייב להגיד לכם ממש ממש ממש ממש תודה חברה על העזרה שאתם נותנים :xyxthumbs:

עכשיו לבקשה שונה... אני כנראה קונה את ה- 680i SLi ואני מחפש זיכרון יותר טוב ממש שרשמתי במפרט אבל שיהיה תואם ללוח אם (מי שלא יודע אז תדעו שבאתר של במפרט של הלוח נמצא שם גם כותרת שבה כתוב Supported Memories אז שם כבר כנסו ותראו מה מתאים מה לא) אבל שיהיה עד 2000 ש"ח ואפשר לחרוג ל-2100 ש"ח ככה אבל לא יותר מידי =] ואני עדיין לא יודע מה לעשות לגבי הספק כוח...כמה וואט מספיק???

נ.ב

שמי הוא רוי אם אתם רוצים לדעת ונעים להכיר אותכם :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו זכרונות טובים אבל אני היתי לוקח את ה-PC-6400 שלהם שגם ככה יכולים לעבור הרבה את ה-1000MHZ

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=22_308&products_id=4874

6800 נבדל מה-6600 בכ-500MHZ בלבד (יש להם אותו מטמון) לכן עם OC קטן בקירור סטוק אפילו ללא שום שינוי מתחים אתה מגיע למהירות ה-6800 וחוסך 2000+ ש"ח.

כשה-6600 לא יהיה שווה הרבה כך גם ה-6800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה את הסיבה לקנות ארבע ליבות שאתה לא משתמש בתוכנות שמשתמשות בארבע שלא לדבר על משחקים שאפילו לא תומכים ב2

בדיוק מה שאמרתי וזו בדיוק הסיבה למה עדיף להשקיע נכון להיות בשתי ליבות פגז מאשר 4 ליבות שעוד בחיטוליו ובקושי יש בו צורך ובבקשה אני צריך הצעות למה שביקשתי בהודעה בעמוד הקודם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא חשוב במה אני משקיע? את החלקים בחרתי בקפידה והם מתאימים למסגרת התקציב לא? והם עושים את העבודה שלהם מצוין נכון להיום.

אבל אני מעוניין עדיין להחליף חלק מהחלקים שאני חושב לקנות :s07:

ונכון להיום אני מעוניין ב-x6800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...