צריך עזרה לבחירת חלקים...(מפרט בסביבות 15,000 ש"ח - & - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה לבחירת חלקים...(מפרט בסביבות 15,000 ש"ח - &

DestRoy

Recommended Posts

עם המסך הזה, 21 אינצ' (לדל אין 21, רק 20 או 22 ד"א), אני לא מאמין שתוכל לנצל GTX בודד, אז זוג?

אוקי בוא נגיד את זה ככה...

1. הביקורת ישנה מאז אולי יצאו יותר טובים שמשפרים ומתקנים..

2.אני לא רואה שיש לך איזו בעיה של כסף...

3.הם לא עשו ביקורת על רוב המשחקים שאני ראיתי שמשתמשים בכרטיס הזה.. ולפני המשחקים שאני שיחקתי כרטיס הפיזיקה זה צעצוע מגניב ביותר ומוסיף אם אין לך משהו יותר טוב לעשות עם הכסף...

4. עם הGTX שלך אתה לא תאבד פריימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שווה לחשוב על זה אבל אני מעדיף לחכות לשמוע מאנשים שיש להם את הכרטיס ולשמוע לגבי הביצועים שלו במשחקים חדשים, אבל עדיין לפי הסקירה עם כל גרסאת דרייבר חדשה שיצאה הביצועים הגרפיים ירדו =\

עריכה: מה דעתכם על הלוח אם של לא זוכר את הדגם... זה עם הציפ'סט 680i אין לי ניסיון עם החברה רציתי לדעת אם הוא שווה את המחיר שלו ואיך הביצועים שלו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי בוא נגיד את זה ככה...

1. הביקורת ישנה מאז אולי יצאו יותר טובים שמשפרים ומתקנים..

2.אני לא רואה שיש לך איזו בעיה של כסף...

3.הם לא עשו ביקורת על רוב המשחקים שאני ראיתי שמשתמשים בכרטיס הזה.. ולפני המשחקים שאני שיחקתי כרטיס הפיזיקה זה צעצוע מגניב ביותר ומוסיף אם אין לך משהו יותר טוב לעשות עם הכסף...

4. עם הGTX שלך אתה לא תאבד פריימים

1. מה הקשר? הרי GTS יספיק לך לכל משחק ב1680X1050 של מסך רחב בגודל הזה..

2. אז מה, זה לא סיבה לבזבז אותו. אם אפשר לקנות ב13K מפרט בריא עם GTX וב-7K הנותרים לקנות 24" עם 1920X1200, זה לא עדיף?

3. אם אין משהו טוב לעשות עם הכסף חוסכים אותו. יש לא מעט אנשים שהיום מקללים שאת הקצת כסף הזה שלא היה להם מה לעשות איתו הם שמו בעו"ש ולא שמרו/השקיעו לימים פחות טובים. אם אפשר לקנות מחשב ב10-12K שיתן ביצועים של 5-6% בתכלס ממחשב שעולה 20K, לא חבר על אלפי השקלים?

4. מה הקשר? ותאמין לי שGTS יתיישן גם GTX אחד יתיישן וגם זוג GTX יתיישנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה הקשר? הרי GTS יספיק לך לכל משחק ב1680X1050 של מסך רחב בגודל הזה..

2. אז מה, זה לא סיבה לבזבז אותו. אם אפשר לקנות ב13K מפרט בריא עם GTX וב-7K הנותרים לקנות 24" עם 1920X1200, זה לא עדיף?

3. אם אין משהו טוב לעשות עם הכסף חוסכים אותו. יש לא מעט אנשים שהיום מקללים שאת הקצת כסף הזה שלא היה להם מה לעשות איתו הם שמו בעו"ש ולא שמרו/השקיעו לימים פחות טובים. אם אפשר לקנות מחשב ב10-12K שיתן ביצועים של 5-6% בתכלס ממחשב שעולה 20K, לא חבר על אלפי השקלים?

4. מה הקשר? ותאמין לי שGTS יתיישן גם GTX אחד יתיישן וגם זוג GTX יתיישנו.

מה הקטע עם העצבים? דיברתי על כרטיס פיזיקה לא על הכרטיס מסך... ציפיתי ממנהל לקרוא יותר מאת ההודעה האחרונה והראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא נראה לי כועס או משהו, אולי לך זה נראה ככה...

בכל מקרה, אני מחזק את הדעה שלו ואם אין משהו ששווה להוציא עליו כסף אז עדיף לשמור, לא חסר על מה להוציא שיתן לו להנות אפילו יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני חוסך פה ושם ואני הגעתי כבר ל-16 אלף =\ עדיין בגלל זה אני מתעייץ =]...

דיברתי עם היבואן של בישראל והוא אמר לי שלא מייצרים יותר/מייבאים לישראל Striker Extreme ??? הוא אמר לי שהם מתכוונים להוציא כרטיס חדש יותר טוב במקומו... בגלל זה אני חושב על לקנות את ה- אבל בגלל שאין לי ניסיון עם החברה הזאת רציתי לשאול עם למישהו יש ניסיון עם החברה/הלוח אם הזה? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מהכתבה האחרונה באתר:

לאחרונה פרסמה NVIDIA הודעה לפיה הלוחות אשר תוכננו על ידיה ונמכרים תחת שמן של Biostar, BFG, EVGA ו- סובלים מבעיות בעת שימוש בכוננים קשיחים מסוג SATA. כפי הנראה הבעיות גורמות לשגיאות כתיבה וכתוצאה מכך למסך כחול, תוכנות שנסגרות באופן עצמאי, פגיעה בקובץ ה-BOOT של הכונן הקשיח ועוד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אני מכיר הרבה ביקורות ומאמרים על כך... אין לי ניסיון עם החברה ולכן אני לא יודע איך הלוחות שלה ואם היא אמינה... לפי המפרט הלוח פשוט מעולה אבל אין לי ניסיון עם החברה זה מה שחבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזמין אותו בימים הקרובים.... ננעלתי על גירסאת ה- XXX של של ה-8800GTX[br]פורסם בתאריך: 8.02.2007 בשעה 18:03:56

ודרך אגב עוד משהו קטנטן...

אני צריך המלצה לזיכרון 800 MHZ שיתאים ללוח האם 680I 775 AR אבל שיהיה בתחום ה-2500 ש"ח אבל אני מתכוון לזיכרון ברמה גבוהה ועדיף שיהיה עם גוף עליו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...