צריך עזרה לבחירת חלקים...(מפרט בסביבות 15,000 ש"ח - & - עמוד 8 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה לבחירת חלקים...(מפרט בסביבות 15,000 ש"ח - &

DestRoy

Recommended Posts

DestRoy

תקשיב אחי שיגעת את כולם כאן או שתקשיב להצעות של אנשים כאן או שתיקנה מה שאתה רוצה ותבוא לבכות לנו אח"כ אני פשוט נדהם מהעקשנות שלך לקנות מה שבא לך תבין אם יש משהו שאנשים כאן מבינים בו זה חומרה אם אתה רוצה לקבל ייעוץ קבל ייעוץ אם אתה רוצה לקנות מה שבא לך לך וקנה רק תחליט כבר!

וכן אתה צריך ספק בסדר גודל כמו שהוצע לך כי כל הצעה אחרת תהיה בזבוז זמן שלנו וכסף שלך!

אני מקווה שתפנים את מה שאמרתי לך....

הכי טוב לדעתי זה שתבקש מפרט למשחקים בתקציב מסוים שאותו אתה רוצה לבזבז וזהו אנחנו נבנה את המפרט ואתה תקבל אותו תאמין לי שאין לנו שום אנטרס לדפוק אותך אלא רק לעזור לך אז תן לנו לעזור לך!

יום טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יודע מה הכי מוזר בכל העניין הזה? שאל ביקשתי שישנו לי את המפרט או דעות עליו... שאלתי 3 שאלות ועל 2 מהם קיבלתי תשובות אם לא קראת את כל הדפים:

1. לגבי הכרטיס מסך - קיבלתי תשובה והחלק נבחר

2. כרטיס קיבלתי תשובה מאוד מספקת - תודה רבה Xtract

3. שאלתי כמה וואט מספיק למערכת כמו שאני רוצה? וקיבלתי הצעות לספקים :s07: אני בסך הכל שואל כמה מספיק???

וגם מי עקשן??? בחרתי חלקים שבגלל שיש לי קשרים אני משיג אותם הרבה יותר זול ממה שאתה חושב שזה יותר משתלם לי לקנות אותם כבר...=\

ותאמין לי שקונים מחשב במחיר כזה תאמין צריך להתייעץ הרבה...

וד"א ביקשתי עזרה ולא ביקשתי את הדעה שלך בעניין ואני חושב שהתגובה שלך עכשיו לא היית במקום... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להבין שלא בוחרים ספק לפי כמות הוואטים שלו וזהו ולכן אף אחד פה לא אמר לך "400W" או "500W"

באותה מידה אתה יכול ללכת ולקנות ספק 450W שעולה 300 ש"ח והוא לא שווה הרבה וממש לא יחזיק לך את המפרט.

לעומת זאת אתה יכול לקנות ספק כמו ליברטי 400 שמהשם שלו אתה מבין שיש לו "רק" 400W והוא יחזיק

מובן עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיות דקה אני רושם אני ממש מצטער אנשים ששיגעתי אותכם ואני ממש ממש ממש מודה לכם על העזרה אבל תבינו אני בדרך כלל מתייעץ הרבה לפני שאני עושה קנייה בסכום כזה.. :(

CPU: Intel 2 Duo X6800 2.93GHz 4Mb BOX

Motherboard: 680i 775 Mainboard

Memory: TWIN2X2048-6400C3

Video Card: XFX NVIDIA GeForce 8800 GTX 768MB XXX Version PV-T80F-SHD9

CD/DVD-RW: NEC AD-7173 Dual Layer DVD±R/W/DL 18X LabelFlash White Bulk

Hard Disk: 160GB 3.5 7200Rpm 8Mb Buffer SATA II WD1600AAJS

Case: Aluminium 3D Aurora 570 Silver Blue Led

טוב זה פחות או יותר המפרט הסופי...

יש לי שהרגע צץ לי מה דעתך על ה- Tagan TG900-U95 ? אני יודע שזה יותר מידי אבל הוא יתן לי את האפשרות להוסיף עוד מאווררים חזקים וקירור נוזלים ועוד מנורות ושטויות אבל אני לא יודע מה המחיר שלו למה אני לא מצליח למצוא אותו בארץ :nixweiss:

בקשה סלחו לי על זה ששיגעתי אותכם :(

וד"א לדעתך הזכרון שיש לי כאן אפשר יהיה לעשות לו איזה OC נחמד? =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי ששווה כלכך המארז שבחרת, אה פתחת על זה ת'רד כבר?

לא ממש הבנתי מה אתה רוצה... למה מה רע במארז? יש'ך משהו יותר טוב להציע באותו מחיר ובבקשה אל תגיד לי Nine Hundred כי אני פשוט לא סובל ת'עיצוב שלו...

אני רואה שבאמת לא לקחת אף אחת מהעצות שלי הא? (זכרונות,מעבד..) אבל חלטה שלך

למפרט הזה HX 520 יהיה מעולה.

אם אתה מתכנן של GTX היתי לוקח את ה-HX620

אחי מעבד לא התכוונתי לשנות גם ככה.. הזכרונות באמת מעולים אבל לא תואמים ללוח אם ???

ותודה על ההצעה לספק אני חושב שאני יסתפק בו... יש לזה טווח מחירים? ומה לגבי הספק שהצעתי?

ותודה רבה רבה רבה על העזרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספקים שהצעתי עדיפים.

HX 520 עולה 750 ש"ח

HX 620 עולה 1000 ש"ח

ומשתתף בצערך לגבי הבזבוז הנורא לגבי המעבד והזכרונות - תהנה

תודה רבה :D

למרות שעדיין לא הבנתי מה כל כך נורא בזכרון...=\ יש לך שמץ אבל כמה יוצא הספק שרשמתי לך? וד"א הספק שהבאת נשמע אחלה... למישהו יש ביקורת עליו? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד בישבילך הכנתי סטיקי של ביקורות על ספקים ושניהם אם אני לא טועה מופיעים שם (פורום מארזים וספקים כמובן)

שאתה שואל על הזכרונות זה בדיוק מראה שכל מה שאמרתי פה באמת נכנס לך באוזן אחת ויצא מהשניה..

אמרו לך שאם כבר אתה מתעקש על המעבד המיותר והבזבזני בטרוף הזה - תקנה מרובע ...

וזכרונות בעצמי חפרתי לך מליארד פעם על CellShock המעולים (800MHZ/1000MHZ) שהזולים עולים 1750 והיקרים 2300 בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד אין לך מה להגיד למה אתה רוצה שאני יגיד לך 10000000 פעמים? אני משיג אותו ממש בזול ככה שזה פשוט יהיה פשע לא לקנות...(מחיר שחיטה)... מרובע ליבות אל תגזים אחי זה כבר טירוף :screwy:

ואמרתי לך אחי הזכרונות לא תואמים ללוח אם... =\ הם באמת טובים לדעתי אבל לא תואמים :s07:

ובדקתי כבר בפורום וספקים ושם מופיע לא הגרסא שאמרתי של הספק כוח... יש מלא גירסאות ל-Tagan של ספקי כוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה חשבתי שדיברת על ה-HX 520/620

ובכל מקרה למעבד זה עדיין שחיטה.

ואני עדיין לא רואה שום סיבה למה הזכרונות לא מתאימים - אני כמעט משוכנע שהם כן

רוצה להיות בטוח ? שאל בפורום "מעבדים לוחות וזכרונות" ובמידה וכן תקנה אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...