צריך עזרה לבחירת חלקים...(מפרט בסביבות 15,000 ש"ח - & - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה לבחירת חלקים...(מפרט בסביבות 15,000 ש"ח - &

DestRoy

Recommended Posts

אתה לא זקוק ל-6800 וגם לא למרובע (שקיים בארץ ועולה 7K בערך)

GTX צורך בערך 200-220W והמעבד רחוק מלצרוך 320W

1K לספק יתן לך ספק 620-650W איכותי

זה נכון שהוא "לא זקוק" ל6800 או ארבע ליבות, אבל הוא גם לא זקוק למחשב ב15000 שח. אם הוא החליט לקנות בתקציב הזה, אז מרובע ליבות בהחלט רלוונטי.

אם כזה תקציב בהחלט כדאי לקחת מרובע ליבות, ולהוסיף OC קטן כדי להגיע ל3GHZ, ככה שגם בת'רד אחד הביצועים יהיו בטופ.

נכון שכרגע אין כמעט משחקים שמנצלים 4 ליבות, אבל בקרוב יהיו, ואז זה יהיה משמעותי, בהבדל של עשרות אחוזים בביצועים.

כשאתה קונה מחשב ב15K, זה די מבאס לגלות אחרי חצי שנה שהוא כבר רחוק משיא הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה רציני איתי עכשיו 4 ליבות? אין משחקים שטוחנים לך מעבד איכותי עם ליבה אחת (3.2GHZ לפחות) ואני רוצה את ה-X6800 שהוא מעבד 2 ליבות כלומר שיקח הרבה זמן שיאלצו את המעבד וילחצו עליו במידה מטורפת תאמין לי יקח זמן...=\ השקעה ב-4 ליבות??? מה לעזאזל בכלל ידרוש את זה גם בעוד שנה? =\

על כל מקרה אני עדיין מחפש שמתאים... אני לא יודע כמה מחשב כזה דורש...=\

עם יש תקציב כזה למה לא להשקיע בכל חלק וחלק? אם יש לי ת'כסף אני יבחר את החלקים שמתאימים לי... מילא עם הייתי צריך לחרוג אבל אני לא =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל תבין זה שיש לך את הכסף לא אומר שצריך לזרוק אותו לפח. לX6800 אין שום יתרון על הE6600 חוץ מבעוד 600GHZ מסכנים ומכפלות פתוחות. בOC לE6600 אתה עובר הX6800 בכזאת קלות שזה ממש מצחיק. כבר חסכת 3000+ ש"ח על כלום. אלא אם כן גודל הe-penis שלך נמדד על ידי הGHZ של המעבד שלך, אז סבבה - לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני רוצה את ה-X6800 שהוא מעבד 2 ליבות כלומר שיקח הרבה זמן שיאלצו את המעבד וילחצו עליו במידה מטורפת תאמין לי יקח זמן...=\ השקעה ב-4 ליבות??? מה לעזאזל בכלל ידרוש את זה גם בעוד שנה? =\

לפי ZAP ההבדל במחיר בין E6800 לQX6700 הוא לא גדול, פחות מ10%, ועם OC פשוט (בלי תוספות קרור או משהו דומה) ניתן להגיע עם הQX לאותו תדר.

זה נכון שיקח הרבה זמו עד שהמעבד יגביל לך את הביצועים, אבל כמו שכבר אמרו לך בקשר לזה - זה נכון גם אם תקנה את הE6600, או אפילו E6400.

אני אנסה להסביר את זה בצורה אחרת:

ה500 ש"ח הנוספים בין EX6800 לQX6700 ישפיעו על הביצועים עוד שנה הרבה יותר מה3000 שח שאתה מוסיף כדי לקנות X6800 במקום E6600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל בוא לא נשכח ת'עובדה שאני לא רוצה לעשות OC למה אני לא רוצה לבטל את האחריות שלי על המעבד ואני לא רוצה לקצר את תוחלת החיים שלו =\ אני רוצה שישאר לאורך זמן כי לא סתם עושים OC למעבד ואז הוא דפק אחרי זמן מה... במיוחד במעבדים כאלה =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לדחוף לו ב-7K! זה פשוט טרוף...

6600 יהיה מעל ומעבר.

דבר נוסף,OC לא מקצר את חיי המחשב ואתה יכול על הסטוק ובביטחון מלא להמהיר את ה-6600 עד למהירות של ה-6800 ללא תוספת של שקל אפילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QX6700 מיותר אפילו יותר.

Q6600 צריך להיות זול בהרבה וה-QX6400 כבר צריך להיות פחות או יותר "כדאי" (אם אפשר לקרוא לזה ככה) לקניה..

הבעיה היא שהם לא זמינים (השניים הזולים יותר) ויעברו כמה חודשים לפי מה שהבנתי עד שיהיה ניתן לקנות אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לדחוף לו ב-7K! זה פשוט טרוף...

6600 יהיה מעל ומעבר.

אני לא דוחף לו ב7K, אם תקרא את התגובה שלי תראה שכתבתי בפרוש ש E6600 מספיק לו. כל מה שאני אומר זה שאם הוא מתעקש להוציא כזה סכוםת עדיף QQ מ X6800.

דבר נוסף,OC לא מקצר את חיי המחשב ואתה יכול על הסטוק ובביטחון מלא להמהיר את ה-6600 עד למהירות של ה-6800 ללא תוספת של שקל אפילו

מסכים לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...