צריך עזרה לבחירת חלקים...(מפרט בסביבות 15,000 ש"ח - & - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה לבחירת חלקים...(מפרט בסביבות 15,000 ש"ח - &

DestRoy

Recommended Posts

דרך אגב אי אפשר לייבא מחו"ל מעבדים לארץ... לא יודע למה שאלתי דרך קשרים ואמרו לי שאי אפשר :s05:

ודרך אגב אני לא יודע אם לקנות את ה-Striker או לקנות לוח אם תומך Quad אולי בעתיד אני יביא איזה 4 8800 GTX :jump1: אני לא יודע מה לעשות =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אח שלי מביא לי מסך "21 בעל מהירות תגובה 2ms שעולה בסביבות ה-6 אלף משהו חזק הוא אמר לי + העובדה שיש לי טלוויזית LCD 37" בחדר מבית שכמובן היא HD אז אוכל לחבר אותה לכרטיס מסך... בקיצר חגיגה אחת גדולה :silly:

עוד שאלה... ה-Striker תומך Quad ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי מביא לי מסך "21 בעל מהירות תגובה 2ms שעולה בסביבות ה-6 אלף משהו חזק הוא אמר לי + העובדה שיש לי טלוויזית LCD 37" בחדר מבית שכמובן היא HD אז אוכל לחבר אותה לכרטיס מסך... בקיצר חגיגה אחת גדולה :silly:

לא שמעתי על כזה מסך..

אבל בכל מקרה, כך את הכרטיס הזול מביניהם. ההבדלים בין הכרטיסים זניחים ביותר אם הם בכלל קיימים.

ולדעתי באמת תיקח מפרט בלא יותר מ13 אלף ואת השאר תשקיע במסך ורמקולים איכותיים, ועוד כחצי שנה - שנה תוסיף עוד כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי את ההודעה שלי אם מישהו מוכן לענות לי על השאלה עם ה-Striker תומך QUAD SLI?

אני לא בטוח שהוא של אבל המפרט שלו הוא מהירות תגובה 2MS והמחיר שלו נע בסביבות ה-6 אלף אני מוכן להשקיע ולקנות 4 כרטיסי 8800 GTX פשוט מערכת מטורפת אבל עד אז נראה לי שאני יסתפק ב-8800 GTX מואץ מהמפעל של הוא נשמע לי ממש אחלה אבל אני מת לדעת אם יש אותו כאן למישו ואם יש לכם ניסיון איתו?

ודרך אגב תודה רבה רבה רבה על התגובות שלכם... עזרתם לי מאוד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר, אין משחק שיכול לנצל את ה-8800GTX, אז 2 בטח שלא,

גם אם יצא אחד או שניים בחצי השנה הקרובה, לא שווה לבזבז בשביל זה! האחד עדין יחזיק אותך כמו מלך.

אז אם אתה לא תנצל בתקופה הקרובה, עדיף לך לחקות עם הקנייה, ואז כשתקנה, זה יהיה הרבה יותר זול, ולך תדע, אולי יצא אחד הרבה יותר מתקדם וטוב, ותרצה לקנות אותו מתוצרת ATI.

וכמו שנאמר, מומלץ לך לקנות כרטיס פיזיקה.

ולא יודע עד כמה משתלם לשים 4 כרטיסי מסך ביחד, כל הניצול של ה- הוא לא כזה גבוהה, ולכן זה לא יצא משתלם בכלל!!! ועד שתצטך 4, כבר יצאו כרטיסים הרבה יותר טובים, ובטח תעדיף לקנות אותם. לכן אני לא חושב שיש מה להתרגש מ-4 סלוטים.

בקיצור, אתה סתם משקיע יותר מדי, ואין בזה צורך גם לא בשנה הקרובה, זה יביא לבזבוז כסף כי בעתיד זה יהיה זול יותר,

בנוסף, אם תקנה בחוכמה, בסוף יצא לך מפרט טוב יותר, כי כמו שאמרתי, אולי בעתיד הלא כלכך רחוק, יצא כרטיס טוב יותר שתעדיף אותו, ובגלל שלא קנית 2 אז יהיה לך כסף אליו, בנוסף תוכל להשקיע את הכסף בדברים שאתה באמת צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה שאלתי אם הוא QUAD SLI למה נראה כאילו יש מקום ל-3 :s05: למרות שבלוח האם P5N32-E SLI נראה כי יש מקום לשלושה והוא תומך ב- QUAD SLI בגלל זה משו לא הסתדר לי =\ על כל מקרה אני צריך המלצה לזיכרון 800 MHZ שנמצא ב-QVL של ה- Stirker עד 2500 גג למה יש לי מקום לחסוך פה ושם כסף...

דרך אגב אין לי ניסיון עם כרטיס פיזיקה אבל לפי השם אני יכול להבין אולי מה הוא עושה אבל אשמח לקבל עליו עוד פרטים ואולי מחיר =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דבר אחד להגיד לך:

תיקח את עצמך בידיים ותזרוק את המחשב לפח, צא מהבית ותחייה את החיים. חיים וירטואליים לא יביאו לך כלום.

אחת התגובות המיותרות שקראתי בחודש האחרון :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס נשמע טוב ויפה אבל לא שווה 300$ בשביל משהו שלא משפר את הביצועים במידה נכרת ואפילו מוריד את מספר ה-FPS =\ לפי דעתי פשוט לא משתלם ומיוחד שאין הרבה משחקים שיהיה בהם שימוש בכרטיס כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...