יצירת כונן dvd איך? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת כונן dvd איך?

pavel19

Recommended Posts

בטוח שלא התקנת תוכנה חדשה? תוכנת צריבה, או כל דבר אחר?

בכל מקרה, שאלה אחרונה לפני סדרת המלצות לפעולה. מה גודל ה- HD שלך, והאם המחיצות הקיימות אכן מנצלות את כל ה- HD?

תסתכל ב- Disk Management (כפתור ימני על My Computer, תבחר Manage, ושם ב- Storage) למקרה שיש מחיצות לא מנוצלות/מוקצות.

100% לא התקנתי כלום ויש לי דיסק קשיח בנפח 250 ג'יגה, דיסק סי בעל 46 ג'יגה, דיסק די בעל 93 ג'יגה וכונן f גם בעל 93 ג'יגה ביחד 232 חסרים 18 ג'יגה אבל ככה זה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אשמח לקבל תצלום של ה- Disk Management שלך.

בכל מקרה, תיאור המחיצות מעלה שאלה חדשה: האם כונן D תמיד היה בגודל הזה או התקטן כשנוצר כונן F ?

על פניו, נראה שתמיד היה את כונן F, ויש לך תקלת חומרה/דרייבר שהביאה להיעלמות כונן E, שהיה כנראה ה- שלך.

1) תבדוק ב- Device Manager באם יש לך התקן כלשהו לא-מזוהה / תקול (סימן קריאה/סימן שאלה צהוב).

2) אם כן, ציין בבקשה כיצד הם נקראים ומה המחשב אומר.

3) אם אין, אז יש לבדוק את החיבורים של הכונן בתוך המחשב, ולוודא כי כבל הנתונים וכבל החשמל מחוברים כראוי. אם אתה לא יודע לטפל במחשב, אז תן את זה למי שמכיר, כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אשמח לקבל תצלום של ה- Disk Management שלך.

בכל מקרה, תיאור המחיצות מעלה שאלה חדשה: האם כונן D תמיד היה בגודל הזה או התקטן כשנוצר כונן F ?

על פניו, נראה שתמיד היה את כונן F, ויש לך תקלת חומרה/דרייבר שהביאה להיעלמות כונן E, שהיה כנראה ה- שלך.

1) תבדוק ב- Device Manager באם יש לך התקן כלשהו לא-מזוהה / תקול (סימן קריאה/סימן שאלה צהוב).

2) אם כן, ציין בבקשה כיצד הם נקראים ומה המחשב אומר.

3) אם אין, אז יש לבדוק את החיבורים של הכונן בתוך המחשב, ולוודא כי כבל הנתונים וכבל החשמל מחוברים כראוי. אם אתה לא יודע לטפל במחשב, אז תן את זה למי שמכיר, כמובן.

מופיעה לי סימן קריאה צהוב ליד raid controller ובמשך הרבה זמן יחסית כשאני מפעיל את המחשב מופיעה לי חלון שבו אני צריך להתקין או משהו דומה לזה את ה raid

יכול להיות שהבעיה נובעת מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...