GILLETTE FUSION (להב הגילוח החדש של ג'ילט) התרשמות אישית. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GILLETTE FUSION (להב הגילוח החדש של ג'ילט) התרשמות אישית.

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

יש קרמים (אני מכיר של ג'ילט... פעם השתמשתי בו) שמכיל קצת אלכוהול (כנראה) ולא מייבש את העור... לי הוא לא עזר הרבה- אבל זה יותר טוב מאפטר שייב...

(לי יש זקן ממש צפוף ואני מתגלח פעם בשבוע בערך- כי אם אי מתגלח פעם ביום אני נראה כמו תרנגולת שמרטו לה את הנוצות ולא יעזור שום קרם או אפטר שייב :P...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכם ידידי.

קודם כל ברצוני להודות מעל גלי העתר לנוסטרדמוס על הביקורת הנרחבת שלו.

כמו נוסטרדמוס גם עבדכם הנאמן רכש את התער המדובר.

חוייות הגילוח:

אני בן אדם שמתגלח 3 פעמים בשבוע . עד היום השתמשתי במאך 3 טורבו .שנוסטר אמר לי שהגיע תער חדש אמרתי לעצמי "נו עוד פעם הוא והשטויות שלו" אבל חברים ההרגשה היא אחרת לגמריי.

טיפ קטן:אל תרכשו את התער עם הסוללה כי הלהבים שלו מאוד יקרים.

אני אחריי מקלחת חמה התגלחתי איתו וממש התרשמתי לטובה:

הלהב בזכות פס האלוורה פשוט החליק על עור הפנים שלי. ומרח אותו באין שכבה שמנונית אשר מגנה עליו מפני חתכים. הגילוח היה למשעי (עם המאך 3 טורבו היה מקומות שהייתי צריך לחזור פעמיים).

הגילוח היה פשוט אחרת.

שלילי:

כמו ידידי נוסטר הרגשתי בחיסכון עלויות היצור שבאו לביטוי ב פלסטיקה שברירית למדיי . חבל.

וגם אני מאמין שכאחריי מספר נרחב של שימושים פס האלוורה יגמר ואיתו גם חצי מהקסם.

סה"כ התרשמתי לטובה מהתער החדש. ואני ממליץ למי שמתגלח בתדירות נורמלית לרכוש לעצמו אחד כזה.

אם אתם מתגלחים פעם בשנה אז חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הפיוז'ן (בגירסה הרגילה, לא צריך ת'POWER) לפני כמה ימים....

עד היום השתמשתי במאך 3...

את האמת קניתי אותה במיוחד בגלל הסכין הבודדת מאחורה שהרבה יותר קל עצב איתה את הפיאות ובסה"כ יצאתי מרוצה.

מה ששמתי לב אליו ואני מקווה שזה רק נראה לי זה שפס האלוורה בפיוז'ן פשוט נגמר מהר יותר. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הביקורת, כל חידוש בתחום הגילוח מאוד מעניין, במיוחד כיוון שאני מתגלח כל יום, וכל יום גודלים כמעט 2 ממ חדשים של זיפים :)

כמה שאלות:

1. עד היום השתמשתי ב-M3 Power, מורכבים עליו סכינים של הטורבו (לא ראיתי טעם לקנות את הסכינים היותר יקרים, לא ראיתי שום הבדל). אפשר להרכיב את הלהבים החדשים על ה-M3 Power?

2. במידה והתשובה לשאלה הקודמת היא לא (ואז ימח שמם), אפשר להרכיב על הקשקוש החדש עם מנגנון ה-Power את הלהבים החדשים הרגילים?

3. סכין של טורבו גומר אצלי את הקריירה בד"כ אחרי שבועיים. אחרי זה פס הסיכה הולך וחדות הלהבים לא קרובה למה שהיתה בהתחלה. האם החדשים נשמרים למשך יותר זמן?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש... סחטיין על עבודת הדוקטורט בנושא, אסף. :xyxthumbs:

המאך 3 הסטנדרטי עושה עבורי את העבודה בצורה הטובה ביותר, עם הטורבו והגירסה המוורברטת - השחיקה הרבה יותר מהירה והם פשוט מגלחים פחות טוב.

אני די סקפטי בנוגע לחמשת הלהבים, אבל בהזדמנות כלשהי אתן לאיזה עותק הזדמנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הביקורת, כל חידוש בתחום הגילוח מאוד מעניין, במיוחד כיוון שאני מתגלח כל יום, וכל יום גודלים כמעט 2 ממ חדשים של זיפים :)

כמה שאלות:

1. עד היום השתמשתי ב-M3 Power, מורכבים עליו סכינים של הטורבו (לא ראיתי טעם לקנות את הסכינים היותר יקרים, לא ראיתי שום הבדל). אפשר להרכיב את הלהבים החדשים על ה-M3 Power?

2. במידה והתשובה לשאלה הקודמת היא לא (ואז ימח שמם), אפשר להרכיב על הקשקוש החדש עם מנגנון ה-Power את הלהבים החדשים הרגילים?

3. סכין של טורבו גומר אצלי את הקריירה בד"כ אחרי שבועיים. אחרי זה פס הסיכה הולך וחדות הלהבים לא קרובה למה שהיתה בהתחלה. האם החדשים נשמרים למשך יותר זמן?

תודה.

אוקיי אז לגבי השאלה הראשונה לא, מדובר בסדרת סכינים חדשה עם עיצוב חדש וייחודי לסדרת ה .

לגבי השאלה השנייה התשובה היא כן, כמו בסדרות הMACH והM3 שהתאימו אחת לשנייה גם ב הראשים מתאימים גם לPOWER

אני אישית מעולם לא ראיתי שום טעם לקנות את הקונץ הזה, סך הכל קצת חשמל סטטי שגורם לזיפים להזדקר זה הכל, סתם יקר בצורה לא מוצדקת.

אמרתי וחזרתי מי שרוצה גילוח חלק לא POWER ולא בטיח! ג'ל טוב וגילוח נגד כיוון הצמיחה.

שגיא מאך 3 בהחלט חביב, אני הרבה יותר אוהב את הטורבו, שיפור ניכר במיוחד בזכות המיקרו סנפירים הנוספים.

אני חושב שאתה תאהב את הפיוז'ן... בינתיים קניתי ידית ו2 ראשים ב56 שקלים לאחר שאלה ילכו לעולמם יש לי 7 ראשים למאך 3 שאני מתכוון לנצל, אני ממש לא הולך לשלם מחיר כפול בגלל עוד כמה להבים וסנפירים אבל לדעתי שווה להתנסות בדברים חדשים (כל עוד זה חוקי) :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אם מדברים כבר על גילוח

כמה עולות מכונות סבירות בימנו?

ויש המלצות?

אני מתגלח פעמים בשבוע

ואין לי צורך בגילוח חלק לגמרי

אני משתמש בפיליפס ומרוצה. מכונה אמורה לעלות בערך 500-700 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מכונה... משקיעים פעם אחת כסף ונהנים מגילוח טוב ומהיר במשך הרבה מאוד זמן, שלא נדבר על זה שעם מכונה (טובה) אתה יכול לגלח את הפנים בכל מצב (יבש, רטוב וגם באמצע מקלחת)

ואל תשכח שבסופו של דבר גילוח במוכנה יותר מהיר ( כן... אפילו שההפרש אצל אדם מיומן הוא "רק " דקה, או בחצי דקה, בוא נהיה מדוייקים זה עדיין מהיר יותר )

את זה שאין צורך בברז ומים זורמים, או בקצף גילוח כשמשתמשים במכונה הזכרנו ? ( גילוח בנסיעה, כלומר כשהרכב עוצר לגמרי בפקקים של הבוקר , מישהוא ?)

כל זה כמובן מוביל לחסכון אדיר בעלויות.

לי יש מכונת גילוח של פיליפס, פועלת מעולה אפילו שנקנתה לפני 7 שנים. בזמנו עלתה 500 ש"ח.

היא במצב מעולה ואני בטוח שתמשיך לעבוד לפחות עוד מספר שנים טובות. מעניין כמה כסף חסכתי לעומת מישהוא שהשתמש 7 שנים בסכיני גילוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מכונת גילוח של פיליפס, פועלת מעולה אפילו שנקנתה לפני 7 שנים. בזמנו עלתה 500 ש"ח.

היא במצב מעולה ואני בטוח שתמשיך לעבוד לפחות עוד מספר שנים טובות. מעניין כמה כסף חסכתי לעומת מישהוא שהשתמש 7 שנים בסכיני גילוח.

צריך להחליף את הסכינים שלה פעם בשנתיים-שלוש, תלוי כמה אתה מתגלח בשבוע.

למכונה שלי החלפתי את הראש עם הסכינים, והפלא... המכונה מגלחת כאילו קניתי אותה אתמול ממולץ, יש בעליה/אלנבי חנויות שמחליפות סכינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...