show your pet - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

show your pet

IG

Recommended Posts

זה עם הקינג נראה לי ששלך זה קינג קליפונירה חצי סטריפ חצי טבעות כאילו אחד אבא אחד אמא

לי יש קינג מידברי גיזעי ממש יפה ואני קונה עכשיו בואה קונסטריקטור משהו קטלני

נחש זה לא חיה רעה אין כזה דבר חיה רעה

נחש יכל ליבלוע בכיף עכבר ,חולדה ,ערנב ,חזיר ,צבי ,שרקן ,אוגר כל מה שבא תלוי בגודל הנחש

אגב ויטניר אני החזקתי אנקונדה ששוקלת כמו בן אדם אפשר לאמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמעי ... שיבלעו ויעשו מה שהם רוצים .

חבר שלי גידל בורומזית בבית , והוא היה מוציא לעכברים את השיניים לפני שהוא נותן לה לאכול אותם .

למה ? לטענתו , הייתה לה כיבה רגישה , ושלפוחית רגיזה , ענארף מה .

לפי דעתי הוא סתם היה סאדיסט בהדחקה והיה עושה את זה כשהיה מסטול .

לאכול שיניים זה לא כזה בריא .

איך... איך אפשר להוציא לעכבר שיניים?

פעם נשך אותי שרקן- ובקושי הצלחתי לנער אותו ממני!(הבן זונה הקטן מת אחר כך... הייה חולה... וכל פעם שיבלתי זריקה נגד כלבת חשבתי על זה שאני מקבל זריקה וחופש מבצפר- הוא מת!!!!!!! >:D :alcoholic:), ולעכברים יש שיניים חזקות יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תימרח על היד של השכן שלך עכבר אז אני בטוח שהשכן שלך יהיה כמה זמן רק עם יד אחד תלוי בגודל הבואה

הוא הוציא לעכברים עם פליר שהם היו חיים ? הוא ממש סאדיסט אם זה ככה

IG אל תחשוב אפילו על ביס מחולדה בוגרת רק המחשבה גורמת לי למות מכאבים

היה לי פעם ערנב ננסי הוא אכל פלסטיק כמו שאני אוכל מלפפון הוא אשכרה יכל לאכול אצבע

תתארו רגע בראש נחש קשור עם קולר בתור שמור :\ זה אחד המוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזקת אנאקונדה? אוקיי, נגיד ובאמת אבל... למה? למה בכלל להחזיק חיות אקזוטיות שלא מתאימות לגידול בבית? מילא בסאפארי בר"ג, אבל בבית? הרבה אנשים שקונים חיות אקזוטיות כאלו נדפקים (החיות יותר נכון נדפקות) כי הן גדלות למימדים ואז פשוט אין כסף להאכיל אותן. בשכם אתה יכול לקנות תנין בשוק, אז תעשה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכישת תנין זאת השקעה לעתיד ...

בהתחלה הוא חמוד , אחר כך קצת פחות , מתרגלים אליו , הוא מתרגל אליכם , קוצי מוצי , הוא גדל עוד קצת , השכנים עוזבים לאט לאט , אין מזיקים בסביבה , פתאום חברים לא באים לבקר יותר , התנין נהיה יותר בוגר , קצת יותר אגרסיבי , אתם מנסים להגיע כמה שפחות הבייתה כדי לא להתעמת עם התנין , התנין מתחיל להזדקן , זה בדיוק השלב להפוך אותו לסט תואם של תיק , מזוודה , מגפיים חדשות , וקישוט לסלון .

כמה הם מוכרים שם אחד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מיני לטאות שזה סוג של תנין שאפילו חשבתי לגדל אחד

כמה את חושבת שעולה להאכיל כבר אנקונדה גדולה ?

פתוח מכלב גדול אפילו

נאמר כמה עולה תרנגולת ? כל מיני חיות כאלה ערנבים גדולים ציפורים מכל מיני סוגים זה שטויות פעם ב10 יום נאמר בהגזמה 120 שקל לארוחה 360 בחודש כלב גדול עולה 500 לפחות(בחודש) אני יכל לאמר לך שאנחנו מוציאים על הכלב שלנו שתי שקים של רויאל קנין בחודש וחצי ופחות שלא נדבר על חיסונים ,דמי חבר ,תערוכות ועוד המון דברים המון

גם אנקונדה לא צריך להשקיע כל כך רק פעם באיזה שבועים לנקות כמה קילוגרמים של חרא :silly:

^^ גדול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:מוטרד...: :errrr:

ממה?

כל החיות האלה (אולי חוץ מהתנין) לא יתקרבו למקדונלדס... ואם כן- יש שם מספיק ילדים שיכולים להשיח את דעתם ממך...

אא, ותביאו של החיות שלכם... (אם אפשר רק, בלי עכברים חסרי שיניים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב גן סתם משעמם

לך לאיזה פארק עם כלבים שם יהיה לך קצת אקשן וחיסכון אבל כיוון שאני אוהב כלבים אז סתם זרוק את האנקונדה לחלון של השכנים ותפרוץ להם לבית תוך חצי שעה שעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנחש שלי זה הנחש הכי לא טיפוסי שיש!!!

הוא כזה פחדן.

הוא סיסי,אם יורד דם לעכבר,הוא לא יגע בו :S אם העכבר בורח לו בהתחלה,באזל נפגע

חשבתי פעם להוציא להם את השיניים כי הם נושכים את באזל.

קיצר הוא כזה פחדן אבל נדפקתי כי לא נגעתי בו הרבה זמן ועכשיו הוא תוקף,סעמעמק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...