show your pet - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

show your pet

IG

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל עדיין נשאר סימן :-\

ולפעמים זה גם נדבק די חזק...

כבר עדיף להוריד את זה ישר עם מתלית לחה...

זה גם מלבין, כמו אקונומיקה, אז אם הוא חרבן על הרהיטים/בגדים, זה ידהה את הצבע.

הוא נראה כועס כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח גם אני רציתי לשיםפ תמונה של אחותי[קוף].........

בכל מקרה לי המקסי שהיה לי זה טוקי מחרנו אותו אחרי כמה חודשים...היה לנו דגים לא הצליחו לשרוד יותר מיומים[אחי הקטן שפך "בתאות" 50 K אוכל..]

אבל לדודה שלי יש הרבה חיות עוד מעט אני יבא

היה לה כלב קראו לו לידי הוא מת מזקנה גיל 13! היה די יפה גדול מלא סער.......[פחד מבלוני]ם, פעם אחת הבאנו לה בלונים ליומולדתצ הוא התחיל לרוץ בכל הבית תוך כדי השתנה]

עכשיו יש לה 4 חתולות אחת שמנה אחת חצי איוורת אחת משהו אייכותי ביותר שחורה דקה דקה יכולה להרוג סוס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח גם אני רציתי לשיםפ תמונה של אחותי[קוף].........

בכל מקרה לי המקסי שהיה לי זה טוקי מחרנו אותו אחרי כמה חודשים...היה לנו דגים לא הצליחו לשרוד יותר מיומים[אחי הקטן שפך "בתאות" 50 K אוכל..]

אבל לדודה שלי יש הרבה חיות עוד מעט אני יבא

היה לה כלב קראו לו לידי הוא מת מזקנה גיל 13! היה די יפה גדול מלא סער.......[פחד מבלוני]ם, פעם אחת הבאנו לה בלונים ליומולדתצ הוא התחיל לרוץ בכל הבית תוך כדי השתנה]

עכשיו יש לה 4 חתולות אחת שמנה אחת חצי איוורת אחת משהו אייכותי ביותר שחורה דקה דקה יכולה להרוג סוס!

כל המודגש זה שגיאות כתיב (נעזוב ת'ניסוח).

פשוט הייתי חייב כי זה כל כך הצחיק אותי.... טוקי... :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתעלל בו ככה יא חסר לב... אני קושר את הכלבה שלי לעמוד רק במקרים נדירים שאני נכנס למכולת והעיניים שלה נראות כאלה אומללות...

עריכה: ועוד אתה מצלם אותו מתוך הבית כמו בגן חיות כאילו הוא איזה חיה מסוכנת :lol:....

אההה והכלב יפה מאוד רק חבל שהבעלים מתעלל בו :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם החתולה הרביעית? גם מתה כמו כל שאר החיות?

לא אמרתי שהם מתו רק הכלב מת..עכשיו הם עם 4 חתולות [חיות]

כל המודגש זה שגיאות כתיב (נעזוב ת'ניסוח).

פשוט הייתי חייב כי זה כל כך הצחיק אותי.... טוקי... :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:מה שמצחיק זה שחוץ ממכרנו אני באמת לא יודע איך רושמים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתעלל בו ככה יא חסר לב... אני קושר את הכלבה שלי לעמוד רק במקרים נדירים שאני נכנס למכולת והעיניים שלה נראות כאלה אומללות...

עריכה: ועוד אתה מצלם אותו מתוך הבית כמו בגן חיות כאילו הוא איזה חיה מסוכנת :lol:....

אההה והכלב יפה מאוד רק חבל שהבעלים מתעלל בו :(

דבר ראשון אם זה היה תלוי בי הוא היה משוחרר ובתוך הבית, אבל ההורים שלי לא מוכנים לזה...בבית בטוח לא, ובחוץ הם אומרים שהוא יהרוס תגינה...

דבר שני צילמתי אותו מתוך הבית כדי לתפוס אותו בפוזה עם הרגליים, אם הייתי מתקרב הוא ישר היה קופץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...