AMD expects Barcelona to be 40% faster than Clovertown - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD expects Barcelona to be 40% faster than Clovertown

lmlm

Recommended Posts

אני לא יודע עד כמה המלאי מסיבי, אין לי את הדוחות המלאים (צריך את הביאורים בשביל זה)

יש להם סה"כ מלאי גמור של מליארד וחצי שכולל את מגוון המוצרים שלהם (מעבדים, לוחות וכו')

חלק ממנו שייך לP4.

אם הם עשו הפרשה לירידת ערך בשלב כלשהו, הם לא מרוויחים עליו אבל גם לא מפסידים עליו

או יותר נכון, אם הם עשו הפרשה כזאת הם הפסידו עליו אבל זה כבר בא לידי ביטוי ברווח והפסד של הדוחות האחרונים ובעתיד לא תהיה לזה השפעה על הדוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קיצר,

אני מקווה מאוד שהחדש של באמת ינצח את כדי שהם יזדרזו ויציאו את הבא בתור שלהם.

OctCore ftw!

;D

תחרות חזקה זה טוב לנו.

אם לאינטל לא הייתה תחרות אז המעבד הכי חזק שהיה יוצא ב2006 היה חזק ב 33Mhz מהמעבד הקודם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אין ספק שהתחרות טובה לנו, גם במוצרים וגם במחירים.

כולנו רוצים לראות את הK8L מצליח (ואני מאמין שהביצועים שלו יהיו מצויינים, אני נוטה להאמין להערכות של AMD).

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל שיקרו את כל העולם, מכרו את הnetburst שלהם כאילו שזה זהב ובעצם זה היה רק פחם (באופן מילולי :) , למרות שהם לא ממש נשרפו אבל לא משנה)

הC2D היה הצלחה מהממת, אפשר רק לקוות לעוד דברים טובים משני החברות.

אם צריך לבחור למי להאמין אז אני מאמין לAMD כי הם לא אומרים הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיסים עמוקים זה כסף בבנק

לאינטל יש יותר מזומן ממה שAMD שווה

הרווח של אינטל ירד, הוא עדיין במיליארדים

AMD, גם בלי הרכשיה בקושי היתה גומרת מאוזן.

עומרי, לאינטל יש 100K עובדים ל- יש רק 10K, אז תעשה את החשבון מי יותר פגיע בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי לא! אורי התעורר! :kopfpatsch:

RUUUUUUUUUUUUN for your LIFES! :silly:

ואגב, מי מכם פתח עיתון יום שישי וראה הצעות מחיר זולות מפתות ודי עלובות המבוססות על P4 בהמוניהן? ואנשים קונים את הזבל הזה ועוד יקנו, אל תדאגו למלאי של .

אם לוקחים כזה מחשב עם P4 531 ודומיו , כבר עדיף בהרבה לקחת באותו המחיר איזה 3200+ ב939 או AM2 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש להם בערך 12 מליארד בצורת מזומן, לקוחות חייבים ונכסים שוטפים אחרים

זה נקרא כיסים עמוקים.

יש להם גם מלאי שרובו הוא לא P4, פחות ממליארד וחצי מתוך מלאי של 4.3 מליארד

(אני מניח שהרבה פחות, אבל בשביל מספרים מדוייקים יותר צריך את הדוחות המלאים ואני לא מוצא אותם)

מיותר לציין שגם את המלאי הזה הם מוכרים וימכרו, בשוק הLOW-END ברחבי העולם.

אתה מוזמן להרחיב בקשר לכך "שהסיפור יותר מורכב"

המספרים המדויקים, הדוח הרבעוני האחרון

http://download.intel.com/intel/finance/earnings/2006Q4_Earnings_Release_Final.pdf?iid=InvRel+Q406earnings

איך אתה יודע ממה מורכב המלאי שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, לאינטל יש 100K עובדים ל- יש רק 10K, אז תעשה את החשבון מי יותר פגיע בדיוק?

עובדים זאת לא "בעיה", מפטרים (שתי החברות פיטרו בזמן האחרון), שאלות מטרידות יותר הם עלויות הייצור

של המעבדים, עלפי שמועות התהליך של יעיל יותר, אבל כאמור אין שום דרך לאמת זאת. ל גם יכולת

ייצור גמישה, היא מתבססת על גורמי חוץ (מפעל בסינגפור ומפעלים בטאיוואן עבור ATI), אם יבואו ימים קשים

יפסיקו את הייצור החיצוני, לאינטל אין אפשרות כזו.

ואגב, מי מכם פתח עיתון יום שישי וראה הצעות מחיר זולות מפתות ודי עלובות המבוססות על P4 בהמוניהן? ואנשים קונים את הזבל הזה ועוד יקנו, אל תדאגו למלאי של .

אם לוקחים כזה מחשב עם P4 531 ודומיו , כבר עדיף בהרבה לקחת באותו המחיר איזה 3200+ ב939 או AM2 ...

חנויות זבל שמוכרות זבל - על סף הנוכלות אם לא מעבר לו. צריך להזהיר את הציבור מפני קניית 4 על סוגים השונים,

המעבד הזה מת מזמן, שיתקעו המלאים לאינטל בגרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום דרך לאמת את השטויות האלו

אם תסתכל על שיעור הרווח הגולמי, תראה שאצל הוא יותר גבוה.

הייצור אצל גורמי חוץ הוא עובדה, לא "שטויות".

יעילות הייצור - לא חושב שמדוחות כספיים אפשר לדעת מי יעיל יותר, אפשר אולי ללמוד משהו ממחירי

המעבדים החדשים (כפולי הליבה), מי יוכל למכור אותם במחיר זול יותר (ומן הסתם עדיין לעשות רווח)

אבל גם זה לא מושפע רק מעלויות ייצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...