AMD expects Barcelona to be 40% faster than Clovertown - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD expects Barcelona to be 40% faster than Clovertown

lmlm

Recommended Posts

זה כבר סיפור אחר לגמרי וזה פורום חומרה ולא פורום ייעוץ השקעות, אתה חושב שמגרשי

כדורגל בתור זכרון מטמון זה טוב- זכותך.

תכניס לשם גם את כל הזרים של מכבי ת"א בכדורסל, למה זה אמור לעניין את כל עוד המעבד נמכר?

ולמה זה אמור לעניין אותנו כל עוד אנחנו מקבלים יותר ביצועים באותו מחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו באמת לחברות האלה יש אנשי חשבון הכי טובים בעולם....הסיכוי שהם יפשטו רגל הוא כמו הסיכוי שמגרשווילי יהיה שחקן...מה שאומר אין סיכוי...

ולגבי אני יחזור שוב. אני מצפה לדור אדיר של המעבדים החדשים הk8l עובדים על המעבד הזה כבר 4 שנים וסביר להניח שהוא יהיה קצת יותר חזק מ20% מהדור הקודם שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

קודם כל, מדובר על מעבר קואד קור - כלומר, איך שלא תסתכל על זה, הוא לפחות פי 2 יותר חזק מהדור הקודם ;)

עכשיו, Per--Per-Clock אני מניח שגם יהיה שיפור, אבל את תהיה כל כך בטוח שזה יהיה הרבה יותר מ-20 אחוז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טוען ברצינות שהרבה הוצאות יכולות להיות מוכנסות לסעיף הזה כפי שהם קראו לו, שהיו מתקיימות גם ללא הרכישה.

That would have been illegal accounting, Illegal earning report, illegal Sec Fillings... and bad investors relations on top of that.

Generally I think such a move would be much more difficult then you seem to suggest.

I don't think you grasp that the accounting rules of any public (traded) company are very strict. every little detail of any expanse or any transaction should be well documented.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I disagree with you.

Consider for example an expense of $5 Million to relocate some offices from building A to building B and from building C to the same buliding B. Suppose A belonged to and C belonged to ATI prior to the merger.

Let's assume this expense was fully documented, and all expenses regarding the new buliding B are detailed. This could easily fall under the category of "Merger integration charges."

Now let us assume that the personnel from building A had to move to building B due to prior plans, and that would have cost only $2.5 Million.

Quite an easy way to write off $2.5 Million without breaking any accounting and filing rules, since technically it is correct.

It is only my opinion, however I think it is plausible.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טוען ברצינות שהרבה הוצאות יכולות להיות מוכנסות לסעיף הזה כפי שהם קראו לו, שהיו מתקיימות גם ללא הרכישה.

אין כאן שום שקר, הכל עניין של פרשנות. את הרשויות בכלל לא מעניין ש- הוציאה הודעה לעיתונות שטוענת ש-550 דולר מתוך ההפסד קשורים לעיסקת הרכישה של ATI.

גם אם הנתונים שהוגשו אמיתיים, ואני כלל לא טוען שהם לא אמיתיים, זוהי פרשנות בלבד של הנתונים, ופרשנות כמו כל פרשנות אפשר להטות ולהגזים בה. את הרשויות זה כלל לא מעניין, ולהנהלת לא יעשו שום דבר בגלל שבפועל ההוצאות הקשורות ברכישת ATI הן רק 300 מיליון דולר ולא 550 (שזה לא בהכרח המקרה, אבל יתכן).

השורה התחתונה היא, ש- הפסידה מעל 500 מיליון דולר, וגם אם מזניחים את הנתון של ה-550 מיליון דולר (מאוד זניח), הרווח הנקי שלה מפעילות המעבדים עומד על סה"כ 64 מיליון דולר, שזה סכום זעום יחסית.

תהיה בריא.[br]פורסם בתאריך: 25.01.2007 בשעה 20:20:04

That would have been illegal accounting, Illegal earning report, illegal Sec Fillings... and bad investors relations on top of that.

Generally I think such a move would be much more difficult then you seem to suggest.

I don't think you grasp that the accounting rules of any public (traded) company are very strict. every little detail of any expanse or any transaction should be well documented.

Don't get excited, they have no idea what they are talking about[br]פורסם בתאריך: 25.01.2007 בשעה 20:23:24

:) גם אני חשבתי על זה... אבל ת'כלס ההודעות של farcry הרבה יותר מתונות ופחות פאנאטיות. אז אם זה אותו משתמש, הוא לפחות קצת מתוחכם ;)

urib <> farcry

[br]פורסם בתאריך: 25.01.2007 בשעה 20:24:19

I disagree with you.

Consider for example an expense of $5 Million to relocate some offices from building A to building B and from building C to the same buliding B. Suppose A belonged to and C belonged to ATI prior to the merger.

Let's assume this expense was fully documented, and all expenses regarding the new buliding B are detailed. This could easily fall under the category of "Merger integration charges."

Now let us assume that the personnel from building A had to move to building B due to prior plans, and that would have cost only $2.5 Million.

Quite an easy way to write off $2.5 Million without breaking any accounting and filing rules, since technically it is correct.

It is only my opinion, however I think it is plausible.

לא להאמין לשטויות האלה, מעבר מרווח של 100 מליון להפסד של חצי מיליארד ככה סתם? למרות הצהרות

מפורשות למשקיעים/לבורסה יש פה כמב פאנטים שלא מוכנים להרפות. תפסיקו לבלבל את המוח ולערער על

המובן מאליו, AMD קנתה חברה בעלת שווי וגודל של בערך חצי מ AMD, זה ביג דיל גדול מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה זה "כיסים עמוקים", שתי החברות נפגעות ממלחמת המחירים, למשל הרווח ברבעון האחרון של אינטל

ירד ב 50% בערך ואם נתעלם מההוצאות המיוחדות של בגין רכישת ATI היא ספגה מכה דומה, כמובן שהסיפור

מורכב הרבה יותר.

אני מקווה שמרובע הליבות (והליבה החדשה) יהיה יותר טוב באופן גורף ומוחץ מהמוצר של אינטל כדי ש תמשיך

להתחזק, היא עדיין קטנה מידי ועדיין השוק מונופוליסטי - זה לא טוב לנו כצרכנים, כאשר תגיע ל 30% נתח שוק

לפחות ומעמדה יהיה מובטח נוכל להיות רגועים יותר, כרגע כל פגיעה קשה ב תגרור לאחר זמן מה פגיעה קשה בנו,

הצרכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאינטל יש בערך 8-9 מיליארד במזומן ובהשקעות קצרות טווח ול יש כיום 1.5 מיליאארד, די דומה

ביחס לגודלן. יש להם גם הרבה מלאי שמורכב מדי הרבה פנטיום 4, כמובן שהסיפור יותר מורכב.

AMD כבר זמן רב ריווחית, ללא הרכישה בערך 30-50 מליון $ רווח.

שוב, אני מקווה שעם ה K8L היתרון הטכנולוגי יחזור ל באופן ברור ויסייע לה להמשיך להיתחזק מול

אינטל - לטובת כולנו. התוכניות שלה למפעלים נוספים מראים שזאת הכוונה והתוכנית שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש להם בערך 12 מליארד בצורת מזומן, לקוחות חייבים ונכסים שוטפים אחרים

זה נקרא כיסים עמוקים.

יש להם גם מלאי שרובו הוא לא P4, פחות ממליארד וחצי מתוך מלאי של 4.3 מליארד

(אני מניח שהרבה פחות, אבל בשביל מספרים מדוייקים יותר צריך את הדוחות המלאים ואני לא מוצא אותם)

מיותר לציין שגם את המלאי הזה הם מוכרים וימכרו, בשוק הLOW-END ברחבי העולם.

אתה מוזמן להרחיב בקשר לכך "שהסיפור יותר מורכב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר לא מייצרים P4

בעקרון, עלות היצור של מעבד היא נמוכה מאוד

אבל מעמיסים עליה את כל עלויות הפיתוח ולכן המחיר גבוה.

בכל אופן, אין משמעות לכמות המלאי של P4 שברשותם

ברגע שיש ירידת ערך של מלאי, מכירים בהפסד מיידית ומורידים את הערך שלו במאזן

כך שהדוחות הנ"ל הם אחרי ההשפעה של מלאי הP4 שברשותם (שאני מסופק שהוא גבוה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלא מייצרים יותר P4

אבל הרגע אמרת שיש להם מלאי מסיבי של P4.

הקטע הוא שעלויות אחזקה שלו במחסנים זה משהו מטורף. אני פשוט שואל את עצמי אם הם עדיין מרוויחים טוב מהמלאי הזה.

זה חתיכת תהליך מורכב אז אני באמת לא מצפה לתשובה אבל רק שאלתי באופן היפוטטי.

כי אם הם עדיין מרוויחים על המלאי הזה אז זה לא משנה שיש להם אותו. (כמובן שהם מרוויחים יותר על הC2D אבל כמו שאמרתי, תהליך מורכב כו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...