מסך כחול בכיבוי מדפסת. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך כחול בכיבוי מדפסת.

ggg123

Recommended Posts

שלום.

יש לי מדפסת של photosmart 7260, מהדיסק. המדפסת בת יותר מ 2-3 שנים לפי מה שאני זוכר ולכן אני מניח שהדרייברים די ישנים.

בכל מקרה הייתה לי בעיה במחשב הישן שמדי פעם כשמכבים את המדפסת דרך הכפתור שלו המחשב מציג מסך כחול.

עכשיו זה קרה לי גם עם המחשב החדש. זה קורה לעיתים רחוקות, בדרך כלל לא.

הפעם זה קרה לפני 2 דקות ורשמתי את השגיאה שקיבלתי עם המסך כחול:

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

זה מה שכתוב לי למעלה.

בנוסף היה כתוב למטה שנוצר dump משהו כזה.

מה עלי לעשות? האם יש לעדכן דרייברים?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הדרייבר הכי מעודכן?

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?product=305337&lc=en&cc=il&dlc=he〈=he&cc=il

עריכה:

תראו מה מצאתי: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=228&lc=en&cc=il&dlc=he&product=305337〈=he בעמוד הזה של הדרייברים יש כל מיני עדכונים ולפתע מצאתי את העדכון: Update Resolving the "hpcmpmgr.exe" Shut Down Error

יתכן שזה בדיוק מה שפותר את הבעיה שלי?

נכנסתי פנימה וזה התיאור:

Description

The hpcmpmgr.exe program is installed on most computers to support products, such as the Photosmart, Deskjet, and All-In-One printers. The error message is generated when the program becomes corrupt or conflicts with other system components. In order to resolve this issue, follow the steps below to install an updated version of hpcmpmgr.exe that will resolve this error.

האם הוא תואם לבעיה שציינתי? האם אני לא צריך להוריד את הדרייברים החדשים כדי לפתור את הבעיה? תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לפי מה שהבנתי מהנ"ל עלייך להתקין את הדרייבר המעודכן בכל מקרה.

2) העדכון hpcmpmgr.exe הוא לא הדרייבר. מדובר למעשה בעידכון של תוכנת המותקנת על המחשב בנוסף להתקנת הדרייברים. תוכנה זו נקראת בשם הארוך - Photosmart Essential software for photo editing, printing, and sharing.

עלייך להתקין עדכון זה רק במידה והגרסה של תוכנת ה- היא לא מעודכנת. תבדוק את זה לפי התאריך בקישור שנתת הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...