לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה. - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה.

liav12

Recommended Posts

כתבתי כבר לפני זה ואכתוב זאת שוב

תפקידו של המשגיח הוא לא רק הכשרות באופן של בשר וחלב.

המשגיח בורר זרעים כגון אורז וחיטה לוודא שאין בהם חרקים ולכלוך, הוא בורר גם קיטניות וקמח מאותה סיבה.

ירקות עלים כמו חסה, כרפס ושאר עשבי תבלין עוברים גם הם אותה בדיקה לברירת תולעים ושאר מרעין בישין,

תוך השריה במי מלח וכו'.

מי שלא עושה את זה צריך לעוף לכל הרוחות

הטבחים אמורים לבשל ולדאוג שהאוכל יהיה נקי. בלי רעל, שפיך, שתן ומה שלא שמים שם.

מי שלא עושה את זה צריך לעוף קיבינימט.

אמור זה גם שם של דג אם אני לא טועה ::)

ואיכשהו תמיד משגיחי הכשרות עושים עבודה קצת יותר טובה משאר עובדי המטבח... כנראה בגלל שהם גם דתיים ורוצם לשמור על הכשרות בשבילם (או משהו כזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דריה מותק,

למה שלא תקחי את כל הכסף שאת מוציאה על פירסינג ושטויות ותלכי לאיזה פגישה נחמדת עם פסיכיאטר ?

זה הטוב ביותר שאני יכול להציע לך כי חברים וחיים אי אפשר לרכוש בכסף.

טבח בבה"ד גמר על האוכל ....

למה את לא מספרת על זה שהק.ג.ב ניסה לגייס אותך כסוכנת, אה אוי שיט זה מסווג.

קוקווווווווווווווווו

:screwy:

למה שלא תשים טמפון ותהיה בשקט?

כשהביאו אותו לכלא, הנהג של הרכב היה החבר של הטבח שלנו ונכנס למטבח (לגנוב שוקו או משהו) וסיפר לו, אני בדיוק עשיתי תורנות מטבח ושמעתי הכל.

מי עושה פירסינגים? לא עשיתי פירסינג מגיל 15 ואת כל הכסף שלי אני מוציאה על נסיעות לחו"ל. :kopfpatsch:

בהשוואה לרעל ששמים באוכל, כשרות זה לא דבר שצריך לדאוג לו ב"הגזמה" כזו (קודם שיתנו אוכל... אכיל, אחרי זה שידאגו שהוא יהייה כשר- לא הפוך)

WORD!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחילופין כל מילה בסלע :P

תולעת זה בשרי לא ? לפחות חלקן נכון ? אז איך זה שמוצאים בקורנפלס תולעים ? חח סתם עזבו אם היה קורנפלס ...

בקיצור הצבא זה חראאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ושלא יתפלאו שיש :" מישתמטים "

אני אישית כשאני יראה משהו לא טוב אני יעשה בלגן לא משהו שיכניס אותי לכלא אלה "ירגיש" "לא" טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מבין את זה........... מילא אם הצבא בישראל היה כמו בארה"ב - מקצוע שמשלמים לך טוב בשביל לקרוע ת'תחת שלך, ומפצים כספית את המשפחה ואותך כמו שצריך במקרה של פגיעה וכו', אבל בצבא שאתה מוכרח להתגייס ע"פ חוק לא לדאוג לפחות שהחייל יקבל תנאים סבירים של מחייה? בושה.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב היא מדינה ענקית עם משאבי כ"א ומשאבים כספיים שאי אפשר להשתוות אליהם. תמיד יש שם פראיירים שילכו לצבא מרצונם אז למה גם לא לשלם להם? יש להם מלא אנשים שאו שנותנים להם בחירה - ללכת לכלא או לצבא, או סתם כאלו שהם עניים/סתומים מכדי ללכת לקולג'. אצלינו גם אם היה כסף לשלם לחיילים לא היו עושים את זה עם התירוץ של "צבא העם, חובה לכולם (אעלק)". מאותן הסיבות מגייסים גם בנות בארץ - כי אין דיי כ"א. למרות שמה ששמעתי מחיילים אמריקאים, האוכל שלהם גם לא משהו אבל קשה לי להאמין שהאוכל שם זוועה כמו אצלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקץ לצעירות!

כמה צ'ונג בונג אתה יכול להיות?

אני קרבי (מוד"ש), וכשאנחנו בשטח וכולנו מזוהמים וממש ממש לא סטרילים, ואוכלים מנות קרב כמו גדולים.

ואז כשמגיעים למטבח בבסיס, מרגישים שזה כמו האוכל של אמא.

אף אחד לא מת מזה, ואנשים לא מקיאים מזה, ולא היה לי בעיות מעיים או קילקול קיבה.

יש אנשים שמספרים סיפורים ומנפיצים הנפצות כי הם שונאים את המסגרת.

מה לעשות, הצבא לא מלון 5 כוכבים. אבל האוכל הוא כ-ן אכיל.

כשאנחנו בשטח 72 שעות בתצפית באיזה חור, עושים קקי לתוך שקית בתיק, מזוהמים לגמרי , מתים להתקלח, אוכלים בקושי, ונמצאים בסכנת חיים ממשית! ועל דברים כאלו אתם בוכים

קצת פרופורציות בחיים!

וואי איזה סרט עשיתם פה..

עד מתייי צעירים יעלוזו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב מר קרבי זה הכי אחי

אני בזמנו העדפתי לאכול מקופסאת שימורים ולא מהמטבח.

אצלכם לא היה 7 מקררים ואצלכם לא הכינו אוכל כמה ימים מראש.

אצלכם לא היו מחזירים שאריות גבינה חזרה למקרר או סלטים.

יש הבדל בין מטבח חי"ר לבין בסיסי קבע אז אל תשווה.

ולגבי תנאי השטח... מה בדיוק רצית? שטח זה שטח.

וצר לי לאכזב אותך אבל בהרבה מצבים האוכל לא אכיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היתה לי בעיה עם מנות קרב, אם כי לא הייתי בקרבי. זה כמו טושונקה (בשר משומר של בקר). כשמטגנים את זה עם תפ"א או עם ביצה זה סבבה. אבל האוכל של הבסיס כן היה עושה לי קילקול קיבה והייתי מקיאה על ימין ועל שמאל ואיבדתי 6 קילו, עד שהתיידדתי עם הטבחים והם נתנו לי להכין אוכל לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משער שזה אינדיבידואלי, יש כאלה שפחות רגישים ויש כאלה שרגישים .

אם מישהו מקיא/משלשל מזה , זה מיותר שיסבול, אבל אם מישהו לא אוכל את זה סתם כי זה לא טעים לא אז שיסבול בשקט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היתה שאם כבר יש חוק שמחייב אותנו להתגייס - שלפחות התנאי המחייה בצבא יהיו נורמאליים.

ודריה, בבקשה דיי לפרט על מה האוכל עשה לך בצבא ומה הטבח שלכם נהג לעשות בזמן שהוא בישל :kopfpatsch: עשית לי בחילה.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...