[בעיה] כשאני מנסה להחליף את שפת הכתיבה מעברית לאנגלית וההיפך, עוד פרטים בפנים . - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[בעיה] כשאני מנסה להחליף את שפת הכתיבה מעברית לאנגלית וההיפך, עוד פרטים בפנים .

Dalbayob

Recommended Posts

ממצב אנשים ?!

אז ככה לאחרונה צצה לי בעיה ממש מעצבנת ! כשאני מנסה להחליף את שפת הכתיבה מאנגלית לעברית או להיפך, לפעמים זה מצליח ורוב הפעמים לא ! ניסיתי את שתי הדברים העיקריים ... החלפתי מקלדת ופירמטתי את המחשב ושוב הבעיה נשארה ... זה ממש מעצבן להחליף ידנית !

מישהו יודע איך לסדר את זה ?!

תודה מראש,

משה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבעיה נישארת כי כניראה אתה מתקין ומגדיר את המערכת כל פעם באותה צורה אז יכול להיות שפה הבעיה...

נסה לעיין ב Regional and Language Options שנמצא ב Control Panel תוודא ששם כל כל כל האפשרויות מסומנות ב Hebrew, אחרי שעשית ווידאת את זה כנס ללשונית Languages ותסמן ב-V את Install files for complex script and right to left langugages... (האפשרות העליונה יותר לסימון) ואז תלחץ Apply.

לאחר מכן באותה לשונית תלחץ על Details... ותחת הלשונית Settings תוודא שאתה רואה באמת English וגם Hebrew, אחר כך תן לחיצה על Key Settings ותוודא שאצלך הכל מסומן כמו בתמונה שלמטה.

אחר כך תיכנס ללשונית Advanced ותסמן ב-V את Extend support and advanced text services to all programs (אפשרות הסימון העליונה)

זה מה שמוגדר אצלי ואצלי אין שום בעיה כזאת, אם הבעיה ממשיכה יכול להיות שתצטרך להשתמש בעותק אחר של ווינדווס למרות שלא בטוח שזה מה שיכול לסדר את זה אבל שווה לנסות

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבעיה נישארת כי כניראה אתה מתקין ומגדיר את המערכת כל פעם באותה צורה אז יכול להיות שפה הבעיה...

נסה לעיין ב Regional and Language Options שנמצא ב Control Panel תוודא ששם כל כל כל האפשרויות מסומנות ב Hebrew, אחרי שעשית ווידאת את זה כנס ללשונית Languages ותסמן ב-V את Install files for complex script and right to left langugages... (האפשרות העליונה יותר לסימון) ואז תלחץ Apply.

לאחר מכן באותה לשונית תלחץ על Details... ותחת הלשונית Settings תוודא שאתה רואה באמת English וגם Hebrew, אחר כך תן לחיצה על Key Settings ותוודא שאצלך הכל מסומן כמו בתמונה שלמטה.

אחר כך תיכנס ללשונית Advanced ותסמן ב-V את Extend support and advanced text services to all programs (אפשרות הסימון העליונה)

זה מה שמוגדר אצלי ואצלי אין שום בעיה כזאת, אם הבעיה ממשיכה יכול להיות שתצטרך להשתמש בעותק אחר של ווינדווס למרות שלא בטוח שזה מה שיכול לסדר את זה אבל שווה לנסות

אחי על מה שמוגדר אצלך גם מוגדר אצלי חוץ מה - Extend support and advanced text services to all programs

וסימנתי את זה גם ועשיתי Reboot וזה עדיין לא עובד :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נובעת לרוב מהוספת toolbar-ים שונים לדפדפן אקפלורר.

הבעיה בעיקר מתבטאת בפורומים. אם לאחרונה התקנת איזשהו toolbar נסה להסירו/לבטל את פעולתו.

התקנתי Toolbar ו - Windows Live Toolbar אם כבר אז ה - Toolbar שעושה בעיה זה ה - Toolbar נכון ?..

עריכה: מחקתי את ה - Toolbar וזה סידר לי את הבעיה ! איזה תותח אתההה תודה רבה רבה גברר :jump:

אתגעגע ל - Toolbar הזה הוא עזר לי מאוד =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...