נוהגים בסימולטורי נהיגה? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוהגים בסימולטורי נהיגה?

חננב

Recommended Posts

כמה אנשים כאלה יש פה?

פריקים של זה?

אנשים שהיו מעוניינים לרכוש/לבנות ציוד היקפי למחשב שלהם?

אני בניתי לעצמי ידית הילוכים מאוד ריאליסיטית (6 הילוכים+רברס), הנדברקס וקלאץ בנוסף להגה הקיים.

הייתי שמח לדעת אם יש עוד אנשים בכיוון או שמתעניינים כדי לפתח את התחום בארץ ולבסוף להרים ליגה

באחד הסימולטורים (כמו הליגה הגוססת של Grand Prix Legends).

אישית אני מאמין ש Live For Speed הוא הסימולטור הריאליסטי ביותר אם נתעלם מ GPL אבל הנושא פתוח לדיון.

אנשים רק תראו סימנים חיים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה כבר אפשר להיתקע עם LFS? כן הפיזיקה שלו מעט טובה יותר ממשחקי מבוססי gMotor2... אך כמה כבר אפשר לשחק בו? 6-7 מכוניות ב2-3 וריאציות, ו6 מסלולים... מודים? תוספות? מסלולים? מכוניות? משהו? רק rF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוריד מהאתר שלהם (שנפתח למלא עם אקטיבציה, בדומה לLFS), אך אל תגבש דעה לגבי כל המשחק רק ע"י הדמו המוגבל שלא משקף את כולו...

אתר המודים פורום המשחק בRSC תמונות מסך (לא לפתוח פה גדול, כי הרוב עברו עריכה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי - LFS ;D

מיום ליום אני שונא יותר את RF... הוא כבר עושה לי בחילה בגלל המנוע הפיזיקלי הדפוק

והמודים שברובם הגדול תלושים מהמציאות.

כמה כבר אפשר להיתקע עם LFS? כן הפיזיקה שלו מעט טובה יותר ממשחקי מבוססי gMotor2... אך כמה כבר אפשר לשחק בו? 6-7 מכוניות ב2-3 וריאציות, ו6 מסלולים... מודים? תוספות? מסלולים? מכוניות? משהו? רק rF.

זה החיסרון היחיד שלו :(

כמה חבל שאין מסלולים להורדה

לגבי פרטים מהפרוייקט, צפו לזה בקרוב.

מה שאני יכול להגיד זה שכל אחד עם ג'ויסטיק FF יכול להפעיל אותו כידית הילוכים עם תוכנה בלבד (בשונה ממה שאני עשיתי).

מה עם חברה של GPL??

היו כמה ליגות ישראליות כבר !! אף אחד פה לא השתתף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגזים' date=' אפילו מאוד.

LFS ו-rFactor הושוו לא פעם אחת ראש בראש, ומבחינת פיזיקה לLFS יש יתרון בקוד חיכוך\אחיזת הצמיגים בכביש.

מנוע gMotor2 ממש לא דפוק. אולי הפיזיקה של מוד שניסית דפוקה, אך לא המנוע.

לכל מוד, לכל יש את מאפיינים הפיזיים משלו, אשמה על אלה שבנו את המוד עם מאפיינים לא טובים. דבר זה תופס גם לגבי מסלולים, שלחלקם מאפייני החומר אספלט שונים מהרוב. קח לדוגמא את Oschersleben מGTR ותריץ בrFactor עם כל שתבחר, כולם יתנהגו דומה מאוד, כולם ינועו כמו סכין על חמאה.

עוד דוגמא, מוד Aston Martin DB, המכניות קופצניות כמו צפרדעים מירקון. גם מוד שיצא לאחרונה Clio Cup עם דפקט, הAI אוהב לצלול בפניות ואז מחליט להמריא לשמיים.

אתה לא יכול להגיד ש8V Factor\PCC\Megane Cup\GP79\CTDP F1 אינם מציאותיים\לא קשורים לעולם.

אפשר לשחק (ולהנות) את המשחקים שציינתם גם בלי הגה ?

ועם המערכת הטרנטה שיש לי ?

LFS הינו FPS friendly, ירוץ על המחשב שלך בסבבה, אך לא תצליח לשחק בו עם מקלדת.

בrF אתה יכול לשחק על MID-, עם מקלדת, עם עזרות מופעלות. לא תקבל הנאה ממקלדת, לא תגיע לתוצאות טובות עם מקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהיו כמה חברה שהתחילו לבנות סימולטור נהיגה על בסיס של רנו מגאן שנקנתה מפירוקייה ...

אני זוכר שהם הופיעו גם בחדשות ...

זה היה פרוייקט מה קורה איתו קיום לאן הם נעלמו ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימשקי, לא יצא לי לראות את ההשוואה אבל אני באופן אישי לא יכול לסבול

את הסימולטור הזה:

- כמה קל לנהוג בו (בלי עזרים, בעיקר ב F1).

- כמה גדול בו החיכוך הסטטי וכמה קטן החיכוך הקינטי והדבר נוגע למודים המשובחים יותר (בייחוד GP79 שאמור להיות מבטיח מאוד).

- אין כמעט feel מהרכב וקשה מאוד לחזות מצבי איבוד אחיזה, גם במוד הראלי אין שום סיכוי לעשות powerslide לפחות לא כמו שאפשר

ברגש וריכוז לעשות בכמויות ב LFS.

- הפידבק מההגה לא מתקרב בשום פרופורציה לפידבק ב LFS ואפילו לפידבק ב GPL למרות שהוא ישן.

אלה פחות או יותר הדברים שאני לא יכול לסבול ב RF...

הדבר הכי חשוב שאני יכול לומר עכשיו, והוא כבר עלה בויכוח דומה, הוא שיש איזשהוא סיכוי שאצלי ספציפית במחשב

עם ההגה שלי (MS SW FF) הכל נראה ככה שלא כמו בכל מחשב של מעריצים נלהבים, וד"א בדיקת PFS הראתה שהוא עומד על 50 ככה שזאת לא הבעיה.

נ.ב

לגבי החברה עם סימולטור... ראיתי פעם את הפרוייקט גם באינטרט, אני אחפש קישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...