עזרה | המחשב עושה לעצמו ריסטים, מה זה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה | המחשב עושה לעצמו ריסטים, מה זה?

-AKEL-

Recommended Posts

שלום לכל מי שקורא את ההודעה ואולי יוכל לעזור לי

אני מנסה לתקן את המחשב של חברה שלי ופשוט הוא עושה לעצמו ריסטים, מה זה יכול להיות???

הערה: התקנתי לה לה דברים ובבילון גם, בקיצור כשבבילון עובד בהתחלה הוא אומר- בעיה שטח האיכסון אינו באתחול או משהו כזה...

* יש לי הרגשה שזה בצקטורים בהרדיסק אבל אני לא סגור על זה

מה אתם אומרים? או שזה יכול להיות המעבד אבל אני מעדיף לשמוע דעות פה מאנשים...

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שכן,אולי הבעיה היא בספק שאני מניח שהוא ג'נרי.

הריסטרטים קורים במאמץ? או סתם בסביבת ה-WIn?

סתם בסביבת הווינדווס...

אני באמת מתלבט אם זה ההרדיסק או המעבד...

איך אני יכול להיות בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יש מצב לוירוס? יש לה אנטיוירוס/פיירוול ?

כן

אני צריך לציין ש...וואלה פירמטתי לה את המחשב התקנתי לה הכל........ ואין לי מושג מה זה... פיתאום אחרי שמתקינים את הווינדווס אין זמן מוגבל לזה הוא עושה לעצמו ריסטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תנסה לעיין כאן

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.0

ותיראה אם יש משהו שתוכל להסתדר איתו

דבר שני, במחשב שלה כנס לתיקיה C:\windows\minidump משם תבחר את חמשת הקבצים האחרונים שנוצרו, תכווץ אותם ב WINRAR ותעלה לכאן...

הקבצים האלה מכילים פרטים על הרסטרטים שקרו לה ואפשר ע"י ניתוח להבין ממה הרסטארטים האלה נובעים

דבר אחרון, בד"כ בבעיות של מחשב מעבד לא "נהרס" סתם ככה אלא אם כן הוא מתחמם יותר מידי (למרות שזה לא ממש ניראה לי כי עכשיו חורף ואצלי המעבד קפוא) בשביל שמעבד יהרס לגמרי צריך שיקרה לו משהו גדול ולא סתם ככה...

ובשביל לבדוק את ההארדיסק אני מציע שתיכנס לאתר היצרן של ההארדיסק שלה ותוריד משם תוכנה לבדיקה, בד"כ לכל יצרנית הארדיסקים יש תוכנה כזאת שהיא מצפרת שם

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תנסה לעיין כאן

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.0

ותיראה אם יש משהו שתוכל להסתדר איתו

דבר שני, במחשב שלה כנס לתיקיה C:\windows\minidump משם תבחר את חמשת הקבצים האחרונים שנוצרו, תכווץ אותם ב WINRAR ותעלה לכאן...

הקבצים האלה מכילים פרטים על הרסטרטים שקרו לה ואפשר ע"י ניתוח להבין ממה הרסטארטים האלה נובעים

דבר אחרון, בד"כ בבעיות של מחשב מעבד לא "נהרס" סתם ככה אלא אם כן הוא מתחמם יותר מידי (למרות שזה לא ממש ניראה לי כי עכשיו חורף ואצלי המעבד קפוא) בשביל שמעבד יהרס לגמרי צריך שיקרה לו משהו גדול ולא סתם ככה...

ובשביל לבדוק את ההארדיסק אני מציע שתיכנס לאתר היצרן של ההארדיסק שלה ותוריד משם תוכנה לבדיקה, בד"כ לכל יצרנית הארדיסקים יש תוכנה כזאת שהיא מצפרת שם

בהצלחה

תודה רבה אני יעבור על זה ויתן עידכון... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...