נוורהוד - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוורהוד

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

האמת היא שאני הלכתי בלי ווקטרו אבל נמאס לי באיזה קטע והפסקתי את ההליכה :P אתם מדברים על משהו שנמצא בסוף בסוף נכון, לא המעלית לחדר חשוך שיש איפשהו בהמשך אבל יחסית בהתחלה?

החדר עצמו שאנחנו מדברים עליו הוא לא בסוף בסוף של המשחק. הוא די בהתחלה.

אותו מבנה שבו נמצאת המעלית לחדר חשוך, יש ליד הכניסה למעלית הזאת המשך למסדרון ארוך ארוווווך, שבשביל להגיע לקצה שלו (כדי לקחת דיסק של סיפור שיש בסוף) צריך "לחצות" את המסך איזה מיליון פעמים.

דרך אגב- בחדר הזה יש מתג שמדליק ומכבה את האור. ובחדר עם המעלית, רק כשהאור כבוי אפשר לראות את הסימנים של התותח. אני זוכר שהלכתי את כל המסדרון הזה עד הסוף עוד פעם עם אור כבוי, כי חשבתי שאולי יש עוד סימן מוחבא באופן הזה איפשהו במהלך המסדרון הזה...

בסוף לא היה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת היא שאני הלכתי בלי ווקטרו אבל נמאס לי באיזה קטע והפסקתי את ההליכה :P אתם מדברים על משהו שנמצא בסוף בסוף נכון, לא המעלית לחדר חשוך שיש איפשהו בהמשך אבל יחסית בהתחלה?

החדר עצמו שאנחנו מדברים עליו הוא לא בסוף בסוף של המשחק. הוא די בהתחלה.

אותו מבנה שבו נמצאת המעלית לחדר חשוך, יש ליד הכניסה למעלית הזאת המשך למסדרון ארוך ארוווווך, שבשביל להגיע לקצה שלו (כדי לקחת דיסק של סיפור שיש בסוף) צריך "לחצות" את המסך איזה מיליון פעמים.

דרך אגב- בחדר הזה יש מתג שמדליק ומכבה את האור. ובחדר עם המעלית, רק כשהאור כבוי אפשר לראות את הסימנים של התותח. אני זוכר שהלכתי את כל המסדרון הזה עד הסוף עוד פעם עם אור כבוי, כי חשבתי שאולי יש עוד סימן מוחבא באופן הזה איפשהו במהלך המסדרון הזה...

בסוף לא היה... ::)

נראה לי בעצם אולי כן הגעתי לסוף. בעע לא זוכר

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מת על המשחק הזה (אם תשימו לב התמונה של ClayMan היא ה Avatar שלי)...

סיימתי אותו די מהר ובלי שום Walkthrough.

בקשר לקטע עם המסדרון - נראה לכם שמישהו אשכרה קרא את כל מה שכתוב שם על הקירות ?

הכי אהבתי במשחק זה את ההומור שמלווה אותו לכל האורך (התותח, הקרב של הרובוט, המכונת כיווץ, וכו').

בהחלט הקווסט הכי טוב ששיחקתי בו (מקום שני מוענק ל DOTT).

קבלו תמונה:

ClayMan.jpg

הייתה לי אחת יותר גדולה, כשאני ימצא אותה אני ישים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר בן כמה הייתי כשסיימתי את המשחק הזה אבל זה היה לפני הרבה זמן

וכולנו זוכרים את סצנת הגרעפסים עם העץ: ללא ספק אחד הדברים הכי מצחיקים שראיתי במשחק מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר...

איך אפשר לא לזכור??

יש עץ אחד ליד המתג של המים (עם הקרנף) שאפשר לקחת ממנו מין פירות כאלה.

לוקחים פרי ראשון: הוא אוכל, ועושה גרעפס קצר וחביב.

לוקחים פרי שני: הוא אוכל שוב, והפעם הגרעפס טיפה יותר ארוך.

לאלו מאיתנו שהעזו ולקחו את הפרי השלישי: גרעפס ארוך במיוחד של 53 שניות!!! זה נשמע מעט, אבל כשמחכים את כל הדקה הזאת כדי שזה ייגמר, זה פשוט נראה כאילו המשחק נתקע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר...

איך אפשר לא לזכור??

יש עץ אחד ליד המתג של המים (עם הקרנף) שאפשר לקחת ממנו מין פירות כאלה.

לוקחים פרי ראשון: הוא אוכל, ועושה גרעפס קצר וחביב.

לוקחים פרי שני: הוא אוכל שוב, והפעם הגרעפס טיפה יותר ארוך.

לאלו מאיתנו שהעזו ולקחו את הפרי השלישי: גרעפס ארוך במיוחד של 53 שניות!!! זה נשמע מעט, אבל כשמחכים את כל הדקה הזאת כדי שזה ייגמר, זה פשוט נראה כאילו המשחק נתקע!

חחח אני זוכר, נקרעתי מצחוק בקטע הזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ןאתה עוד קורא לעצמך מעריץ... אין אחד שיחק ולא זוכר! (חוץ ממך) זה ענק ופעם נתקע לי המחש על זה אבל חשבתי שזה חלק מהשחק!

מתקעתי ככה חצי שעה שיסים את הגרפס עד שקלטתי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטע טוב....

אהבתי גם את הסרטון הסיום של המשחק כאשר מנצחים ואז הובורג יוצר עוד יצורים שיהיה לקליימן חברים.

ואז הם מתחילים לירות אחד את השני בתותח, להשפריץ מהמזרקה להתחבא ...אחד מהדברים המשעשעים שראיתי. בכלל לא עושים היום משחקים חסרי אלימות .חס וחלילה אני לא נגד משחקים אלימים, אבל הם די אותו עקרון 1 מ20 יוצא מענייין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ןאתה עוד קורא לעצמך מעריץ... אין אחד שיחק ולא זוכר! (חוץ ממך) זה ענק ופעם נתקע לי המחש על זה אבל חשבתי שזה חלק מהשחק!

מתקעתי ככה חצי שעה שיסים את הגרפס עד שקלטתי :lol:

אם היית מכיר אותי היית יודע שיש לי בעיות קשות במיוחד...

אז אפשר להגיד שאני איש מחשבים עם בעיות ...

קיצר, נזכרתי עכשיו בקטע ואכן זה קטע ענק.

הקטע הכי מעצבן לדעתי זה הלוח הזה עם העכברים... שיגע אותי.

יש איזה דרך לנצח אותו או שהכל ניחושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת??????????

אני ישבתי ושירטטתי על דף תרשים של כל הדלתות עם חיצים לאן כל דלת מובילה וככה בדקתי כל דלת ודלת עד שמצאתי את הדלתות עם הדרך הנכונה!

אפילו שמרתי את הדף הזה!

הנה סרקתי והעליתי אותו...

ככה הוא נראה:

LinkPhoto?GUID=1ddc39f1-43ac-4655-329a-7c067b937c5d

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...