איזה עכבר יותר טוב? logitech G5 vs genius Ergo 525 - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה עכבר יותר טוב? logitech G5 vs genius Ergo 525

yuval1101

Recommended Posts

*** כולם להקשיב, אני מצטער לאכזב אותכם, אבל אלא אם אתם גרים באזורים של קיסריה\חיפה, הארגו 525 יעלה לכם 195.....

כבר נכנסתי לפנדה כדי לקנות אותו, אבל בסוף צריך לבחור שיטת משלוח שעולה עוד כסף.....אז, במחיר הזה עדיף כבר לקנות MX518

ברור שיעלה לך משלוח מה אתהמצפה שהעכבר יבוא ברגל?

וגן על ה 518 יחייבו אותך משלוח ואם תקנה בחנות רגילה ולא באינטרנט רוב הסיכויים שהמחיר יהיה יקר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי דווקא יש עכבר פשוט יחסית שלהם ואני דיי מרוצה ממנו. כבר שנה וחצי או יותר עובד בסדר גמור וזז חלק לחלוטין.

אני מחליף אותו כי הוא קטן מדי ואני רוצה עכבר נוח וגדול והוא מפיץ אור שמעצבן אותי.

http://www.a4tech.us/product2.asp?CID=1&SCID=8&MNO=SWOP-3

מבין החברות הקטנות A4 tech דווקא דיי הרשימה אותי. (יש לי גם מקלדת שלהם ואני מאוד מרוצה ממנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני חושב שאני אלך על ה-G5 למרות המחיר הגבוה.

מה שכן, אהבתי שבעכבר הזה של A4 tech יש כפתור כתום מיוחד, שכשאתה לוחץ עליו אתה יורה מהר יותר, ענק!!!

אבל כשחושבים על זה, זה לא הכי שימושי, כי זה מתאים רק לנשקים הלא אוטומטים שלא עושים מיני טעינה כל יריה, כמו אקדחים, כי למשל ב-rifleים, אז זה לא שימושי במיוחד, כי גם ככה אחרי כל כדור טוענים כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוג הזה של "מיני טעינה" נקרא דריכה, כלומר, אתה דורך מחדש את הנשק.

בזמן דריכה, אתה גורם לנשק לפלוט את התרמיל של הכדור הקודם (תרמיל זה המיכל הקטן שבתוכו יש חומר נפץ וקליע בולט החוצה), ולטעון לבית הבליעה את הכדור הבא בתור. בכלי חצי אוטומטיים הנשק משתמש בחלק מההדף של היריה הקודמת בכדי לדרוך את עצמו מחדש, וככה אתה צריך לדרוך אותו רק כשאתה מחליף מחסנית (ויש כבר אקדחים שעושים את זה גם אוטומטי, אז בכלל חגיגה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוג הזה של "מיני טעינה" נקרא דריכה, כלומר, אתה דורך מחדש את הנשק.

בזמן דריכה, אתה גורם לנשק לפלוט את התרמיל של הכדור הקודם (תרמיל זה המיכל הקטן שבתוכו יש חומר נפץ וקליע בולט החוצה), ולטעון לבית הבליעה את הכדור הבא בתור. בכלי חצי אוטומטיים הנשק משתמש בחלק מההדף של היריה הקודמת בכדי לדרוך את עצמו מחדש, וככה אתה צריך לדרוך אותו רק כשאתה מחליף מחסנית (ויש כבר אקדחים שעושים את זה גם אוטומטי, אז בכלל חגיגה...)

אה...

אבל זה יהיה שימושי רק באקדחים או נשקים עלל אותו עקרון, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שימושי בכל שמוגדר כאוטומטי או חצי אוטומטי, M16 מבוסס על העקרון הזה, בזכות זה אתה לא צריך לירות, לצאת ממצב שבו אתה מוכן לירי לרגע בשביל לדרוך, לירות שוב, וכן הלאה...

אגב, אוטומט מלא זה מצב שבו כל עוד ההדק לחוץ, ימשיך להתקיים המצב של חצי אוטומטי (כלומר הנשק יורה ואז ההדף גם דורך אותו ליריה הבאה), כמובן בתנאי שההדק עדיין לחוץ ובמחסנית עדיין ישנם כדורים, רק בהילוך מאוד מהיר (ב-AK47, הקלשניקוב שכל כך מזוהה עם החמאס, למשל אתה תרוקן ככה מחסנית של 30 כדורים ב-3 שניות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, זה ממש מפתה!!!

ויש מצב שאני מגדיר את אחד מלחצני ה"אקסטרה" של ה-G5 שיהיה באותו שימוש כמו של המקש השמאלי, כלומר fire, ואז אם אני יורה בו זמנית ב-2 הלחצנים, אז זה יהיה אותו דבר כמו בעכבר של ב-A4TECH???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אנחנו בנושא, באמת מעניין אותי - איזה שימוש יש ללחצן האגודל בG5?..... אינ שוקל לקנות אותו ביום ראשון והחסרון היחיד שלו [מעבר ל2MS זמן תגובה] לעומת הCOPPERHEAD של זה שאין לו לחצן BACKWARDS, מה שמונע ממני להפוך את זה ללחצני ZOOM IN \OUT של סנייפרים...

וד"א אם הזכרתי את זה כבר, מורגש הקטע הזה של ה2MS מול 1MS של הCH??... כי אני דיי התעלמתי מזה, כי לG5 יש המון יתרונות על הCH שמחפים על זה..

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם ההבדל יורגש, אבל לא נראה, ותהיה בטוח שה-G5 יספק אותך מבחינת הביצועים.

לדעתי ה-G5 הוא העכב הכי מומלץ שיש ( בלי שום קשר למחיר ).

ויש ל-G5 כלכך הרבה יתרונות על ה-CH שלא צריך לחשוב פעמיים:

- הרבה יותר נוח ( ה-CH לא מיודע מה נוח ).

- המשקולות שמצוינות להתאמת משקל העכבר ליד ( שלפחות לי דבר כזה מאוד עוזר ).

- רגליות טפלון ( או איך שלא יקראו לזה ) ענקיות(!) פי כמה וכמה גדולות משל ה-CH.

אין, ה-G5 כלכך איכותי, שאפילו הכבל שלו על רמה, הוא מ-mesh, פשוט אגדה!

אתה אמור לבחור את הפעולה שיעשה הכפתור לאגודל, תלוי בך. ולדעתי הרבה יותר עדיף שה-zoom יהיה בגלגלת.

ורק עכשיו שמתי לב לחסרון מעצבן ב-G5, כשליטה על ה-DPI, אתה לא יכול להעביר למצב של 1600dpi, רק ל-2000, 800 ו-400, זה נראה לי די חסרון, לא?

למרות שאם משנים את ההגדרות של הרגישות עכבר במשחק, זה אמור לכפר על הבעיה, לא?

ומאיפה אתה מתכוון לקנות את ה-G5?

נ.ב

yarin13 , אני מבקש ממך לא להספים ולהרוס את הת'רד הזה,

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי את כל הקטע של ה-DPI נגיד ויש לעכבר 2000 אז למה לשנות אותו ל1600 {2000זה יותר טוב}

יש איזה שהיא סיבה נגיד באינטרנט יותר נוח פחות דיוק או סיבות כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא כשאתה משתמש ב-sniper ועושה zoom, אז נוח יותר dpi נמוך, כדי שתוכל ממש לדיי, וכדי שהכוונת לא תברח לך כל הזמן מהראש של הקורבן.

אם ה-dpi היה גבוה אז היה קשה לדייק.

באינטרנט נגיד, אני מניח שעדיף dpi ממוצע.

כל אחד והעדפות שלו.

בכל אחר/משחק אחר, נוח יותר dpi שונה.

נגיד במשחקים מהירים כמו unreal, ה- 2000dpi יהיה ברכה! אבל במשחקי התגנבות ( אני מניח ) עדיף משהו כמו 1600dpi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...