איזה עכבר יותר טוב? logitech G5 vs genius Ergo 525 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה עכבר יותר טוב? logitech G5 vs genius Ergo 525

yuval1101

Recommended Posts

איזה עכבר יותר טוב?

ה-mx518 של ,

או העכבר הבא של samsung: http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?psn=793&scat=201&tcat=

אני מניח שה-mx518 טוב יותר, אבל כתוב שלעכבר שלsamsung יש 6400frames/sec ול-mx518 יש רק 5.8 אם אני לא טועה...

עריכה:

תסתכלו על ההודעה החמישית ( שהיא שלי ) בבקשה ותעזרו לי...

תודה מראש,

יובל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה, אבל התקציב שלי הוא 230ש"ח בערך, כך שמינימום ( זה לא כזה מינימום ) הוא ה-mx518 של .

העניין הוא שהעכבר של הוא ממש זול, ולא כזה ידוע, אולם ה-6400frames/sec נחשב די גבוה יחסית ל-mx518 למשל שיש לו רק 5800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם לב שהנתונים שאתה משוו הם לא אקוויוולנטים,

לסמסונג תדירות סריקת משטח של 6400frame\sec וללוג'יטק רזולוציית עבודה של 5.8megapixel\sec.

אני לא מעורה בתחום עכברי הגיימינג על בוריו אבל לדעתי "תדירות סריקת משטח"... אומר (בערך) כלום על הביצועים שלו בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה... עכשיו הבנתי, תודה רבה!

זה באמת היה לי מוזר שהסמסונג יותר טוב...

ועכשיו יש לי עוד שאלה, העכבר שדניס הציע לי, אז הסתכלתי עליו קצת באתר יצרן שלו ( http://www.geniusnet.com/ ) ואני רואה שגם הנתונים שלו ממש ממש מרשימים, ואף מגיעים לרמה של G5, והוא עולה רק 160 שקל, איך יכול להיות???

זה כלכך מוזר! הוא באמת משתווה ל-G5?

אני מניח שגם פה יש קאץ', אני רק צריך שתגידו לי מהו?

ושוב תודה,

יובל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים מתייחסים למוע הלייזר וזה שהנתונים קרובים לא אומר מי יותר טוב כי יש עוד שיקולים כמו נוחות איכות בנייה וכו'

תשווה את זה למכוניות נגיד גם סקודה וגם פולסוואגן משתמשות באותם מנועים אבל ברור שהמכוניות לא באותה איכות ורמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל בכל זאת, נתוני המנוע הם מאוד מאוד חשובים, לא ( זאת לא שאלה רטורית )?

וההבדל במחירים הוא ענק, כך שזה יכול להיות משתלם. ה-Ergo 525 כולה רק 160, וה-G5 עולה 400 בערך.

אני לא מתעלם מהבדלי האיכויות והנוחות בכלל, אבל אני רוצה לדעת, בלי שום קשר לנוחות ולאיכות, אין הבדל בכלל במנוע?

ועד כמה יורגש ההבדל בין מנוע ליזר חזק ומתקדם לבין מנוע ליזר קצת יותר פשוט? כלומר ההבדל בין 1600DPI ל-2000? ובין 5.8 mega pixels/sec לבין 6.4?

וההבדל הזה חשוב יותר מעכבר קצת יותר נוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את ה ERGO 520 שאמור להיות דומה ל 525 מבחינת ארגונומיה/פךסטיקה וכו'.

אם אתה רוצה לחכות עוד שבועיים (לא יודע כמה זמן יקח לו, הם התחייבו על עד 3 שבועות) אני אוכל להגיד לך מה ההתרשמות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני עדין מת ל-G5 בגלל הקגליות טפלון ( או איך שלא קוראים לזה ) הגדולו שלו, והמסכים הקטנטנים שיש עליו, ובכלל... ;D

אבל המחיר שלו ממש יקר, אולם יש רציני בנועה על ה-G7 ואני מקווה שיהיה גם על ה-G5.

ובחזרה למציאות... אתם יודעים איפה בראשון אני יכול ללכת ולהרגיש פיזית את העכבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...