הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 151 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז בו נעשה קצת סדר בבאלאגן -

מה ההבדל בין דיגיטאלי לאנלוגי -

תחשוב על שני אנשים, אחד אומר משהוא והשני חוזר על דבריו, לצורך העינין אחד יהיה דובר עיברית והשני דובר עיברית ויפנית.

פשוט לא קראת את השירשור ועשית סלט אטומי !!!

המצאת אלמנטים שבכלל לא ביקשתי וענית על שאלה שלא נשאלה !

בסך הכל שאלתי איפה ה- בכרטיס HDMI

?

לקחת והעתקת לי מאמר שלא שאלתי עליו בכלל ?

אין קשר בכלל לשאלתי ?

פשוט כל תשובתך לא קשורה כלל לשאלתי?

מי שאל בכלל ההבדל בין דיגיטאלי לאנלוגי ?

איפה ראית את השאלה הזאת ?

אני ניסיתי להסביר לאחרים שהם טועים באם מישהו חושב ש-DVI ו- אותו מחבר או אותו רמה !

באם תקרא את השירשור מתחילתו אולי היית מבין שטעית

וגם הצדקת אותי ש- בעל רוחב פס גדול יותר ולכן אין צוואר בקבוק ברמה 1080P

ויש פחות טעויות בגלל כך .

א' - לא העתקתי את זה משום מקום, ישבתי וכתבתי את זה כי אתה שאלת והיו דיונים על הבדלים בין DVI לHDMI , אם אפשר להמיר ומה אפשר לעשות בכל אחד מהם - אם תקרא את מה שכתבתי תראה שזה בידיוק עונה לשאלתך.

ב' - למה להתעצבן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא העתקתי את זה משום מקום, ישבתי וכתבתי את זה כי אתה שאלת והיו דיונים על הבדלים בין DVI לHDMI , אם אפשר להמיר ומה אפשר לעשות בכל אחד מהם - אם תקרא את מה שכתבתי תראה שזה בידיוק עונה לשאלתך.

תקרא מעמוד 223

יש כמה הודעות שהם תשובות לאחרים ודוגמאות לאחרים

ואתה לוקח משפט ,מכל הנכתב ומסביר לי מה שאלתי ?

תקרא ותראה כמה שאתה טועה .

אתה הצלחת לקרוא את התשובה שלי אלייך הקודמת ?

אני גם אומר לך שלא שאלתי על כך ואתה מסביר מה שאלתי ?

:nixweiss:

איפה שאלתי מה ההבדל בין דיגיטאלי לאנלוגי ?

שים לב שאלתי אותך גם בתשובה הקודמת ולא ענית

ועוד פעם אני שואל אותך איפה שאלתי מה ההבדל בין דיגיטאלי לאנלוגי ?

ב. אני לא צועק ,אני כועס שאתה מייחס לי דברים שלא היו ולא נבראו !

למרות שאני מבקש ממך לומר לי למה אתה מייחס לי דברים כאלה ואחרים ?

אתה לא רק לא עונה !

אתה ממשיך להמציא דברים !

סלח לי אבל זה מבלבל את כל השירשור ומונע ממני לקבל התייחסות רצינית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין דיגיטאלי לאנאלוגי מסביר לך למה חיבור אנאלוגי של מיועד לוידאו בעוד על חיבור DVI אתה גם יכול להתחבר לאינטרנט מה שעונה לשאלה או לטענה המוטעה שההבדל בין DVI לHDMI זה היכולת להעביר גם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שקריסיס לא סתם עדיין לא יצא כי ההדרישות מינימום שלו זה כרטיס 8800 ומעבד C2D ?

אולי זו בכלל תקופה גרועה לקנות מחשב???????????? :bash::s07:

מינימום 8800? לא הגזמת קצת? :-\

נראה לך שאנשים שירצו לשחק יהיו חייבים לקנות 8800?

אם זה יהיה ככה יהיה להם הרבה פחות מכירות, עדיין, זה לא כרטיס ב 2 שקל.

וגם ראו שזה עבד חלק על ה 8800GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אתם לא חושבים שלכל משחק יש מה שנקרא GRAPHICS SETTINGS??

המשחק לא חייב להראות 100% כמו בתמונות כדי להיות יפה. משחקים כמו UNREAL נראים מעולה גם אם מורידים כמעט את הכל לLOW, טוב זה טקסטורות מטושטשות אבל ההבדל בFPS עצום על כרטיס ON BOARD כמו שלי, וגם המשחק נראה לא רע בכלל.

קיצור, גם למי שיש 7600 אני מאמין שהמשחק ירוץ אצלו היטב, והוא יראה בכלל לא רע, לא יבייש שחקנים שמכירים משחקים כמו HL2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין דיגיטאלי לאנאלוגי מסביר לך למה חיבור אנאלוגי של וידאו מיועד לוידאו בעוד על חיבור DVI אתה גם יכול להתחבר לאינטרנט מה שעונה לשאלה או לטענה המוטעה שההבדל בין DVI לHDMI זה היכולת להעביר גם סאונד.

באמת ענית על משהו בכלל לא קשור, הוא מעולם לא רשם משהו שיכלת להבין ממנו שהוא לא מבין את ההבדל בין דיגיטלי ואנלוגי (ואפילו להפך).

והמשפט "רוחב פס זה דבר אינסופי" לא נכון- הפרוטוקול של למשל או כל חיבור אחר כולל את "שיטת הפיענוח והשליחה של המידע" ומגדיר רוחב פס מסוים. וחוץ מזה גם אם לא מתייחסים לפרוטוקול לא יתכן שהכבל יתמוך בכל קצב העברה- יש לו מגבלות פיסיות שאף פרוטוקול לא יצליח לפתור.

בכל מקרה, gm3ailss, למה אתה כועס? אפשר לחשוב שהוא השמיץ אותך או לא יודע מה, בסך הכל הסביר משהו מיותר.... ותכתוב משפטים יותר ארוכים ומובנים, קצת קשה לעקוב אחרי הרצף הקטוע של המשפטים שלך.

בכל מקרה, טכנית כבל DVI יכול להעביר גם , אבל זה לא חלק מהפרוטוקול שלו לכן נראה לי מאד תמוה להוציא על יציאת DVI.

חוץ מזה שנגיד אם הם מוציאים את הסאונד על הפינים של ה-dual link כשהוא לא בשימוש אז זה עוד סביר אבל איך הם שוזרים את המידע של הסאונד לתוך המידע הגרפי כשהפינים של הdual link כן בשימוש? מסך סטנדרטי עם כניסת DVI לא יתמוך במידע מעורבב בלי להיות מתוכנן לפרוטוקול שהם ממציאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gm3ailss, אני באמת לא מצליח להבין את הגישה שלך

מסבירים לך שחיבור דיגיטלי זה חיבור דיגיטלי ואין הבדלים באיכות

מסבירים לך שבDVI DUAL LINK יש מספיק רוחב פס לרזולוציות מטורפות ולסאונד דיגיטלי 5.1

יותר מזה, ככה -ATI בחרו להתמודד עם המצב הDONGLE שקיבלת שני קישורים אליו ואם תטרח לרגע לעשות חיפוש בגוגל תקבל עוד הרבה מידע עליו

אם אתה לא מוכן לקבל את העובדות הנ"ל, תמשיך להתווכח ולכתוב דברים שבגדול הם לא יותר משטויות

(ההשוואה של חיבור אנלוגי לחיבור דיגיטלי בקטע של האיכות, הרזולוציה שמאפשר DVI לעומת HDCP)

ויותר מזה, תענה לאנשים בטון שמוציא את כל החשק לנסות לענות לך בכלל

אז כנראה שאנשים לא יטרחו לענות לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שקונים כרטיסים כמו 8800GTX לא יורידו את כל ההגדרות לLOW במיוחד כשלא חייבים !

אני מדבר על מי שאין לו כרטיס ב3000 שקל. מי שקונה MID-LOW RANGE של ג'יפורס 7, ATI 1xxx שלא יתפלא אם הוא מוריד הגדרות בקרייסיס. אבל אני חושב שזה עדיין יהיה משחק יפה. גם המשחקיות וגם הגרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת ענית על משהו בכלל לא קשור, הוא מעולם לא רשם משהו שיכלת להבין ממנו שהוא לא מבין את ההבדל בין דיגיטלי ואנלוגי (ואפילו להפך).

והמשפט "רוחב פס זה דבר אינסופי" לא נכון- הפרוטוקול של USB למשל או כל חיבור אחר כולל את "שיטת הפיענוח והשליחה של המידע" ומגדיר רוחב פס מסוים. וחוץ מזה גם אם לא מתייחסים לפרוטוקול לא יתכן שהכבל יתמוך בכל קצב העברה- יש לו מגבלות פיסיות שאף פרוטוקול לא יצליח לפתור.

בכל מקרה, gm3ailss, למה אתה כועס? אפשר לחשוב שהוא השמיץ אותך או לא יודע מה, בסך הכל הסביר משהו מיותר.... ותכתוב משפטים יותר ארוכים ומובנים, קצת קשה לעקוב אחרי הרצף הקטוע של המשפטים שלך.

בכל מקרה, טכנית כבל DVI יכול להעביר גם סאונד, אבל זה לא חלק מהפרוטוקול שלו לכן נראה לי מאד תמוה להוציא סאונד על יציאת DVI.

חוץ מזה שנגיד אם הם מוציאים את הסאונד על הפינים של ה-dual link כשהוא לא בשימוש אז זה עוד סביר אבל איך הם שוזרים את המידע של הסאונד לתוך המידע הגרפי כשהפינים של הdual link כן בשימוש? מסך סטנדרטי עם כניסת DVI לא יתמוך במידע מעורבב בלי להיות מתוכנן לפרוטוקול שהם ממציאים.

רוחב פס עבור מוליך חשמלי הוא אינסופי בתאוריה, כמובן שיש איזושהיא מגבלה עבור מוליכות, אבל אתה רחוק מלהגשים אותה, בד"כ החיבור הפיזי יקבע לפי נוחות של התקן..

בקשר לפרוטוקל - זה העיניין בדיגיטאלי - כמו שהחיבור אינטרנט שלך מסוגל להוריד משחקים , סרטים וסאונד גם DVI, רק DVI יכול לעשות את זה בזמן אמת, כלומר פי אלפי מונים מהחיבור רשת שלך.

סתם כדי להבהיר - גם על כבל קומפוננט ניתן ליצור חיבור דיגיטאלי ואולי אפילו על חוט דנטאלי, פשוט יותר קל להתגבר על הפרעות בתצורה של כבל מוקשח דוגמאת או DVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,

אני באמת לא מצליח להבין את הגישה שלך

מסבירים לך שחיבור דיגיטלי זה חיבור דיגיטלי ואין הבדלים באיכות

מסבירים לך שבDVI DUAL LINK יש מספיק רוחב פס לרזולוציות מטורפות ולסאונד דיגיטלי 5.1

יותר מזה, ככה -ATI בחרו להתמודד עם המצב הDONGLE שקיבלת שני קישורים אליו ואם תטרח לרגע לעשות חיפוש בגוגל תקבל עוד הרבה מידע עליו

אם אתה לא מוכן לקבל את העובדות הנ"ל, תמשיך להתווכח ולכתוב דברים שבגדול הם לא יותר משטויות

(ההשוואה של חיבור אנלוגי לחיבור דיגיטלי בקטע של האיכות, הרזולוציה שמאפשר DVI לעומת HDCP)

ויותר מזה, תענה לאנשים בטון שמוציא את כל החשק לנסות לענות לך בכלל

אז כנראה שאנשים לא יטרחו לענות לך

מה אתה לא מבין ?

ההסבר שלך יכול להיות גרוע ?

אני מסביר לך ומפרט לך מדוע זה מה שאתה כותב לא נכון

אתה בתשובות כמו "כן" ו"לא" חושב שאתה מוכיח !

אז לא אתה לא מוכיח ולא מובן וגם לא צודק .

באם אתה חושב שיש לך כוכבים אז אתה צודק שוב לא .

האם יכול להיות שאתה עייף ? מלענות ללקוחות ?

האם אתה חושב שכל מה שאתה אומר זה דבר ה' ?

הסברתי לך בשירשור מספר פעמים מדוע ולמה + הבאתי לך הוכחות ולצערי יכולת ההבנה שלך לוקה בחסר .

הדבר הכי גרוע שאתה מחפש עכשיו שותפים להשפיל ולהעליב וזה מגעיל !

הסביר לך הבחור "עוד בעל כוכבים " שHTMI " בעל רוחב פס גדול יותר !

ולכן יש פחות פרימים פגומים !

השטויות שאתה כותב:

"הרזולוציה שמאפשר DVI לעומת "HDCP

לקרוא ולהבין עד כמה אתה לא מבין ובחוצפה ואלימות מילולית אתה מנסה בכח להשפיל אותי ?

DVI - רזולוציה שמאפר החיבור בשיטת שידור שלו .

HDCP - זה פרוטוקול שיכול DVI ו - להעביר מכותרים /CD של בלו-ריי או HDDVD ברזולוציה גבוהה מאוד

ונועד נגד פירטיות .

כך שזה כמובן שוב שאתה טועה מטעה !

באם אתה לא יודע זה לא בושה !

והטון שלך והאיומים עלי מגעילים ולא במקום ,במיוחד שמתגלה שאתה טועה !

פעם אחרי פעם !

בבקשה על תענה לי יותר כי אתה באמת לא מבין !!

שים לב מתחילת השירשור אץת תגובותי ! יפות /חבריות

מרגע שאתה נכנס עם טון מגעיל !

ומשפיל !

אני ענה לך יפה ואתה ממשיך להגעיל !

חבל שאנשים בעלי כוכבים בפורום מאחדים כוחות ומאיימים / משפילים לקוח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...